>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2012 - Tour de Romandie 2012 (24-29.04)

Status
Zamknięty.
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
może być podobna sytuacja jak na zeszłorocznym Dauphine, gdzie też Wiggins zdobył zółta koszulkę i dzięki ogromnej pracy drużyny zachował ją do końca.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Stage: 4 - 28 April : Bulle - Sion, 184.00 km - profil etapu
Mówią że etap 4 to najcięższy w tym tourze chociaż szału i tak nie ma. Dwa typy na wyczucie no i przede wszystkim zawodnicy na których stawią są w lepszej dyspozycji.
Rui Costa - Luis Leon Sanchez Gil 2 @ 1,935 Pinnacle ✅ 25-1
Lu Lu chce się pokazać na tym wyścigu, jest w formie na podjazdach w czołówce, a na finiszu po selekcji i odpadnięciu sprinterów ciężko znaleźć mu konkurenta, dzisiaj niezłe gazicho na finiszu także jutro może być podobnie. Rui Costa bez szału brakuje mocy by coś urwać. Lu Lu jest drugi w generalce ze stratą 1 s do Wigginsa i jeśli jutro wygra etap założy żółtą koszulkę, więc ma o co jechać.
Roman Kreuziger - Pierre Rolland 1 @ 1,714 Pinnacle ⛔ 9-6 ????
Roman przed Giro wygląda doskonale, dzisiaj próbował na ostatnich km oderwać się od grupy jednak został wchłonięty, przyjeżdża w czołówce, na podjazdach jest z przodu więc jest mocny, Rolland bez fajerwerków liczyłem na więcej ale się przyjechałem. Raczej jutro nie odpali także Romek powinien to ogarnąć.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ja powiem tylko tyle: beznadziejne w tym roku to TdR, które przecież zawsze słynęło z trudnych etapów z fajnymi, selektywnymi podjazdami. Tutaj na niby najtrudniejszym etapie dojeżdża do mety grupa 40 (!) kolarzy.. I mamy normalny finisz. Beznadzieja, jeszcze gorzej niż na naszym ojczystym tourze..
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Stage: 5 - 29 April : Crans-Montana ITT, 16.50 km - profil etapu
3 typy na szybkości, czasówki dobrze wychodziły i oby dzisiaj było tak samo.

Alex Rasmussen - Bert Grabsch 1 @ 1,60 Bet365 ✅ 110-130

Alex na czas jeździ bardzo dobrze, trasa zdecydowanie lepsza dla niego niż dla Grabscha, Bert woli dłuższe trasy także tu może zabraknąć kilometrów by objechać Duńczyka. Jedno mnie martwi że obaj mają ogromne straty w generalce także kwestia motywacji jak się pokażą w ostatnim etapie.
Luis Leon Sanchez Gil - Michael Rogers 1 @ 2,15 Pinnacle ⛔ 22-7
Lulu jest liderem klasyfikacji generalnej, a już nie muszę mówić jak jedzie zawodnik który ma żółtą koszulkę, nawet słaby na czas Purito mając koszulkę lidera, potrafił walczyć o wygraną. Lu Lu bardzo dobrze zjeżdża także na pierwszym odcinku może sobie wyrobić przewagę. Bo jakiś tam zjazd jest. Na czas zawsze dobrze się spisywał liczę że żółta koszulka to +10 szybkości. Roger także dobry czasowiec taż jest wysoko w generalce, jednak wolę Sancheza i za niego ściskam kciuki.
Bradley Wiggins nie wygra @ 2,80 Pinnacle ⛔ o 1 setną sekundę wygrywa ????????
Po takim kursie spróbuję, do wygrania jest bardzo dużo zawodników, takich jak: Evans, LuLu, Mollema, Zabriskie, Porte, Talanski,Larsson czy nawet Grabsch, Rogers, Clement, Rasmussen czy Kolden. Kurs na wygraną Bradley za niski także gram że nie wygra, bo ma z kim rywalizować.
 
M 231

matros

Użytkownik
Tour De Romandie 2012 - Klasyfikacja Końcowa - Roman Kreuziger - Ryder Hesjedal Typ: Ryder Hesjedal 2.140 ⛔

pinnacle 1,5/10

Tour De Romandie 2012 - Klasyfikacja Końcowa - Roman Kreuziger - Bauke Mollema Typ: Bauke Mollema 1.60 ⛔


sportingbet 2,5/10

wydaje mi się ze Roman pojedzie lajtowo ten wyścig. Rok temu podobny cykl przygotowań do Giro, z tym ze Trentino przejechał skupiając się na jednym etapie. Następnie Romandia totalnie odpuszczona i odległa pozycja. W tym roku trochę inaczej, bo zakończone przed kilkoma dniami Trentino pojechał z nastawieniem na walkę, ale na czwartym etapie już nie wytrzymał trudów wyścigu i spadł o kilka pozycji. Na giro musi być w równej formie przez cały trzy tygodnie,wiec podejrzewam ze ściganie zakończy tak samo jak rok temu, na odległej pozycji
co zrobiło całe Rabo na czasówce to nie mam pojęcia :O
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom