>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Kolarstwo 2007

Status
Zamknięty.
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Tour de France - prolog

Prolog Tour&#39;u na ulicach Londynu posiada zaledwie jedną, niewielką górkę, którą zapewne kolarze pokonają z dziecinną łatwością i nawet ona nie powinna specjalnie wpłynąć na klasyfikację generalną prologu. Za faworyta uważa się Szwjacara Fabiana Cancellarę jednak moim zdaniem etap ten wygra któryś z dwóch Brytyjczyków: Bradley Wiggins lub David Millar. Jeśli chodzi o tą parę to bukmacherzy stawiają na Wigginsa i myślę, że mają rację. W ostatnich wyścigach (prologach) to właśnie Wiggins osiągał lepsze czasy i bardzo możliwe, że teraz będzie podobnie:
Bradley Wiggins - David Millar
Typ: 1 ✅ Kurs: 1.65 || Bukmacher: Bwin

W tej parze również jest moim faworytem....
Bradley Wiggins - George Hincapie ⛔

Jeśli chodzi o innych zawodników, którzy mogą powalczyć to na pewno są nimi David Zabriskie, Thor Hushovd czy wspomniany już George Hincpaie. Z pewnością ich czasy wiele nie będą się różniły, ale nawet sekundy mogą przesądzić o ich miejscu w czołowej trójce. Na stronie Unibetu znalazłem (moim zdaniem) kilka ciekawych propozycji:
George Hincapie - Thor Hushovd
Typ: 1 ✅ Kurs: 1.55 || Bukmacher: Unibet
Kim Kirchen - Michael Elmiger
typ: 1 ✅ Kurs: 1.65 || Bukmacher: Unibet
David Zabriskie - Stuart O&#39;Grady
Typ: 1 ✅ Kurs: 1.44 || Bukmacher: Unibet

Sądzę, że wszystkie propozycję powinny się sprawdzić, dlatego moim zdaniem warto je zagrać. ;-)
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Krótkie podsumowanie moich typów na prolog:
Niestety nie udało mi się zanotować 100-procentowej skuteczności, gdyż Wiggins uzyskał czas o kilka dzięsiątych sekundy gorszy od Hincapiego. ???? Osobiście pogrupowałem te typy więc zakład wygrałem. To dopiero początek Tour&#39;u więc myślę, że wysokie wygrane jeszcze przede mną ;-).
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
▶ Zabel, E - Freire, O Typ: 2 @ 2.15

Zawsze odpuszczam pierwsze etapy TdF i zaczynam obstawiać dopiero koło 5 etapu . Nie inaczej jest w tym roku . Na dziś znalazłem według mnie dwa fajne typy ( drugi to Schumacher) ale zdecydowałem się zagrać ten . Dlaczego ? Zabel to już stary &quot;dziadek&quot; , którego te pofałdowania dzisiejsze wykończą . Jeśli jest cały czas płasko to Erik może coś zwojować , ale na takim etapie nie wróżę mu sukcesu. A Freire ? To stosunkowo niski jak na sprintera kolarz , który na takich etapach może sprawić niespodziankę . Przypomnę tylko , że Oscar był 3-krotnym Mistrzem Świata wygrywając wyścigi z Lizbony i Werony , gdzie też wyścigi były lekko pofałdowane . Według mnie Hiszpan tutaj będzie w czołówce etapu , a Zabel pewnie gdzieś na końcu stawki :p
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jesteśmy po pierwszym tygodniu wyścigu . Warto , więc pokusić się o szukanie faworyta do zwycięstwa wyścigu . Tak naprawdę to nic się jeszcze nie rozstrzygnęło . Jedynie Vino troszkę stracił , ale 3 minuty do Ibana Mayo to nie dużo , zważywszy że przed nami jeszcze dwie czasówki w których Bask zapewne potraci . A szkoda , bo góralem jest wyśmienitym . Do tej pory zawsze zawodził ( a może po prostu Basso , Ulrich , Landis , Armstrong itd. byli nie do ogrania ) , ale teraz gdy nie ma wielkich gwiazd kolarstwa Iban według mnie wyrasta na jednego z najlepszych górali w stawce. Wczoraj parokrotnie atakował i rozrywał grupę . Ostatecznie nadrobił 12 s nad Valverde , co pokazuje że w górach może zyskać koło 1.30-2.00 minut. Niestety to za mało do wygrania touru , biorąc pod uwagę czasówki. Na faworyta numer 1 do zwycięstwa wyrasta więc Alejandro Valverde . Kto by tak pomyślał jeszcze 2-3 lata temu ? Od tego czasu jednak Hiszpan bardzo poprawił jazdę w górach oraz czasówki . Valverde ma 1 s przewagi nad Kasheckinem i 2 s nad Evansem . Jednak podobnie jak z Mayo , Australijczyk i Kazach potracą na czasówkach . Contador , Schleck czy Menchov raczej jeszcze chyba za wcześnie na ich zwycięstwo w wielkich tourach . Tak naprawdę Hiszpan , więc nad realnymi rywalami ma następujące przewagi :
- Christophe Moreau 15 s
- Carlos Sastre 44 s
- Andreas Klöden 55 s
- Levi Leipheimer 1 m 2 s
- Oscar Pereiro 1 m 3 s
- Alexandre Vinokourov 2 m 32 s
Podkreśliłem 4 nazwiska , które według mnie mogą zagrozić Hiszpanowi . Wykluczam z tej stawki Moreau , bo nie wierzę by ten zawodnik na następnych górskich etapach trzymał się w czołówce . Według mnie to kolarz z niższej półki . Levi gorszy w górach , ale ma mocną ekipę oraz nieźle jeździ na czas . Sastre i Pereiro na czas może nie brylują ale za to fantastycznie jadą w górach . Sastre to mój faworyt na wygranie najtrudniejszych górskich etapów . Niestety co wygra w górach , to straci na czas także raczej zwycięstwo nie dla niego , choć podium jak najbardziej ...
Zmierzam do tego , że najtrudniejsi rywale Valverde są tacy jak przed wyścigiem czyli para Astany . Klöden jednak musi pracować na Vino , więc zapewne potraci w górach . Winokurow traci ponad 2 i pół minuty . Czy jest to w stanie odrobić ? Oczywiście , że tak ale tylko wtedy gdy będzie w optymalnej formie . A tego niestety nie wiemy czy tak będzie . Ciekawe , że pominął w tych moich rozważeniach Rasmussena , ale on jak sam twierdzi nie jest liderem swojej ekipy i ma inny cel niż żółta koszulka . Na dwóch czasówkach straci zapewne koło 5 minut , a tyle raczej w górach nie nadrobi ...
Podsumowując znalazłem fajne typy w Unibecie , z których skorzystam :

Tour De France 2007
Final General Classification - TOP 3
Valverde, A @ 1.75


Tak naprawdę to jak pisałem na wstępie nic się nie rozstrzygnęło i nie odważę się zagrać na zwycięstwo jakiegokolwiek kolarza . Po prostu jest na to za wcześnie . Ale po wczorajszym etapie i nadrobieniu wielu sekund nad rywalami oraz stylu jazdy sądzę , że Valverde jest na jak najlepszej pozycji wyjściowej by awansować na podium .
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Ostatni etap kolarskiego wyścigu Tour de France z Marcoussis, a kończący się na polach elizejskich w Paryżu powinien być pojedynkiem sprinterskim. Etap przyjaźni (bo tak zazwyczaj jest nazywany) ma zaledwie 146km i przez całą drogę nic się nie dzieje. ;-) Zazwyczaj kolarze jadą, rozmawiając, a cały etap wprowadza nastrój melancholii ( dodajmy komentarz krzysia wyżykowskiego, a będziemy mieli idealną kołysankę). Dlatego też nie należy spodziewać się jakiś niespodziewanych ataków(choć tegoroczny wyścig już nie raz mnie zaskoczył). Oglądając 19 etap dowiedziałem się, że ma nastąpić strajk peletonu, a kolarze mają razem wjechać na linię mety. Ciężko potwierdzić takie informacje, lecz moim zdaniem nastąpi finisz z peletonu, który wygra Tom Boonen. Jest on w znakomitej dyspozycji i ma już wygrany etap w tegorocznym Tourze, lecz ostatni etap jest oczywiście bardziej prestiżowy. Znalazłem Boonena w parze z Zabelem, który delikatnie mówiąc nie błyszczy... i nic w tym dziwnego ;-) Stąd też typ:
Tom Boonen - Erik Zabel
Typ: 1 ⛔ Kurs: 1.30 || Bukmacher: Bwin
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
[center:6fc1f29e6d]
[/center:6fc1f29e6d]

Vuelta etap 2

Drugi, płaski, a zarazem sprinterski etap. ;-) Wczorajszym zwycięzcą został Daniele Benatti z ekipy Lampre. Drugie miejsce zajął mój wczorajszy faworyt Oscar Freire. ;-) Jak widać organizatorzy Vuelty eksperymentują z przebiegiem wyścigu. Wyścig zaczynał się już często np. drużynową czasówką, tudzież nie zaczyna się prologiem. Dzięki takim &quot;zabiegom&quot; wyścig jest bardzo interesujący. Przed drugim etapem w bardzo dobrej dyspozycji powinien być (ponownie) Oscar Freire. Hiszpan bardzo chciałby wygrać etap w narodowym wyścigu. Jeśli miałbym postawić zwycięzce to na pewno byłby nim Freire. ;-) Jeśli chodzi o pary to stawiałbym na Petacchiego w parze z Benattim. Benatti, zwycięzca pierwszego etapu na pewno będzie groźny ale pociąg Milram powinien bardzo dobrze rozprowadzić Petacchiego. Jak wiadomo Milram przyjechało tu jedynie po zwycięzca etapowe i to na etapach płaskich stąd każdy wyścig bez sukcesu jest porażką.
W czołówce będzie bardzo ciasno i takie &quot;pociągi&quot; są bardzo przydatne aby przedostać się do czołówki, stąd taki typ.

Allesandro Petacchi - Daniele Benatti
Typ: 1 ✅ Kurs: 1.85 || Buk: Bwin
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Jak wyżej pisałem.... moim faworytem Oscar Freire! i tak się stało. Freire zwycięzcą drugiego etapu. Szkoda tylko, że nie postawiłem na niego po kursie 6.00. ;-) Zadowolę się trafionym typem na Petacchiego z Benattim. Pomimo, ze Włoch nie był wysoko to jednak starczyło aby wyprzedzić rodaka. ;-)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
No, no... Freire wygrywa w Hiszpanii ???? Tak więc wśród sprinterów mamy ciągłe przetasowania. Osobiście czekam na etapy górskie na których liczę na dobre występy Sylwestra Szmyda, który zapowiadał, że pojedzie na generalkę ;) Ale.... Vuelta mimo wszystko, że jest Wielkim Tourem zejdzie na nieco dalszy plan podczas gdy przyjdzie nam śledzić Tour de Pologne ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom