>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Koko koko, typy spoko... Ojro według Boba.

bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Witam!
Postanowiłem założyć nowy temat i podawać tutaj typy tylko i wyłącznie odnośnie Mistrzostw Europy rozgrywanych na boiskach Polski i Ukrainy. Nie zabraknie tu zakładów długoterminowych, dotyczących zwykłych meczy, nie wykluczone,że pojawią się zakłady na live! :cool:
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
#1 Euro
WZB Milenium
Kto więcej bramek w turnieju?
de Rossi - Roben
Kto dalej w turnieju?
Anglia - Francja
3.61
stawka: 20zł
#2 Euro
Unibet
Zagra największą liczbę minut?
Ignashevich, S (Rosja) - Ibrahimovic, Z - Iličević, I (Chorwacja)
Wyjdzie z grupy - Czechy?NIE2.67
stawka: 20zł
#3 Euro
Unibet
H2h kto więcej kartek?
Eriksen, C. (Dania) - Elmander, J - Evra, P (Francja)
Kto strzeli najwięcej goli?
Benzema, K (Francja) - Balotelli, M. (Włochy) - Bendtner, N (Dania)
Strzeli bramkę? Czechy - Rezek NIE
typ zakładu: trixie
stawka: 20zł
#4 Euro
Bet365
Najlepszy strzelec Szwecji? Zlatan Ibrahimovic
3.50
stawka: 20zł
#5 Euro
Bet365
Najmniej bramek w turnieju? Irlandia
5.50
stawka: 10zł
#6 Euro
Bet365
Awans z grupy - Rosja, Niemcy, Francja, Hiszpania
2.93
stawka: 50zł
To na tyle z długoterminowych zakładów...
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
#9 Euro
Bet365
Rosja - Czechy 1DNB
1.66
stawka: 12.31
rezultat: +20.43zł
Nie dokładam mocno, ale dołożę zysk uzyskany na meczu Polski, lepiej spokojnie do przodu niż agresywnie w dół. Teraz aby wszystko było si, dla Polski muszą wygrać Rosjanie ;) Na Rosjan pograłem już wcześniej, nie powiem,że nie żałuję bo kurs teraz lepszy jak wcześniej...
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
#10 Euro
Bet365
live! 30&#39;
Rosja - Czechy Rosja czyste konto TAK
2.25
stawka: 8zł
rezultat: -8zł
Była symboliczna próba, zakończona niepowodzeniem, nigdy więcej takich głupot... akcja Czechów fenomenalna.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Podsumowanie 7-17
Kupony: 11
Wygrane: 4
Zwroty: 2
Przegrane: 5
Stawka: 164.28zł
Wygrane i zwroty: 159.80zł
Stan: -4,48zł
Jak widać nie ma tragedii ale gdybym unikał losowych zdarzeń byłby plus, mowa tutaj o zachowaniu czystego konta ale żalu nie mam bo wyszło to na plus Polakom. Ps. Mam nadzieję,że teraz użytkownicy zrozumieli mój sposób rozliczania zwrotów jako zysk ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
#18 Euro
Bet365
Włochy - Chorwacja powyżej 2 bramek AH
Hiszpania - Irlandia powyżej 4 kartek AH
3.15
stawka: 10zł
rezultat: +17.50zł
Na dziś taki mix, w meczu Hiszpanów sędziuje Proenca, wczoraj nuda wzięła górę i niestety małe straty na live! na Holandii i meczu Realu Madryt. Bywa i tak. Moim zdaniem te typy na dziś są bezpieczne.
Żałuje jednego, tego,że nie zdążyło mi zaksięgować na live zakładu na over 4.5 kartki za 3.40!
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
#20 Euro
Bet365
Czechy - Polska 2
2.25
stawka: 20zł
rezultat: -20zł
Liczę na to,że jutro pozytywnie zamknę pierwszy z zakładów długoterminowych, mianowicie to,że Czechy nie wyjdą z grupy. Do tego powinien pokryty zostać zakład na to,że Rezak nie strzeli. Aby tak się stało musi wygrać POLSKA! Kurs mnie satysfakcjonuje, jednak jak widać nie gram mocno... nie gram bo wypłaciłem 50zł i do gry zostało 85zł a do zakończenia Euro jeszcze trochę a chce się jeszcze bawić tym turniejem.
#21 Euro
Bet365
Czechy - Polska Polska czyste konto TAK
3.00
stawka: 15zł
rezultat: -15zł
Ostatnia próba w ten sposób, spaliłem 2 zakłady na takim graniu, dziś czas odzyskać wkład, Polacy moim zdaniem jak chcą awansować nie mogą przede wszystkim stracić bramki! Czesi jacyś nadzwyczajni z przodu nie są, fakt ukuli już 3 sztuki ale spokojnie ta passa musi zostać zakończona.

 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Cel aby odrobić na Euro się oddalił i to znacznie w dniu wczorajszym. Zostało mi 50zł,które wycofałem dziś z Bet365 i przelałem na konto w Betsafe... czemu taki trik? Otóż był bonus 50% od depozytu czyli do gry mam 75zł ale aby uwolnić go muszę obrócić 12 razy po kursie 1.50. Za mocno poszedłem w długoterminówki ale bądźmy szczerzy kto nie pobierał kursu na awans z grupy Rosjan?! ;) Sprawdza się jedno, turniej, puchar rządzi się swoimi prawami ;) liczę tylko na to,że będę miał za co bawić się do końca turniej bo dopłacać nie będę.
Jak ktoś coś chce dodać od siebie to nie w temacie a walić na PW.
#22 Euro
Betsafe
Dania - Niemcy 2
1.55
stawka: 15zł
rezultat: +23.25zł

Wczoraj kolejka cudów, dziś nie przewiduję wielkich sensacji, dlatego nie kombinując gram na Niemców.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
#23 Euro
Betsafe
Anglia - Ukraina powyżej 4.5 kartki
2.11
stawka: 20zł
rezultat: +42.20zł

Pokrył się kolejny zakład długoterminowy, zlecam wypłatę 100zł z Bet365 a do gry pozostaje mi 25zł własnie u nich i 72.20zł na Betsafe, bo przedwczoraj w nocy trochę straciłem na live! na siatkówce.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
#24 Euro
Bet365
Niemcy Grecja poniżej 2,5 bramki
Hiszpania - Francja awans Francja
6.33
stawka: 5zł
rezultat: -5zł
Na Bet365 mam tylko 25zł, z racji,że jutro biorę ślub i nie będę miał czasu tak dla zabawy za symboliczne 5zł stawiam na powyższe zdarzenia, gram na Francje bo przed Euro dałem,że zajdą dalej jak Anglia ;) A poza tym Hiszpania jakoś mnie nie porywa i myślę,że Francuzi są tutaj niedoceniani.

#25 Euro
Betsafe
Niemcy Grecja poniżej 4.5 żółtych kartek
1.99
stawka: 20zł
rezultat: +39.80zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom