>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Kogo w danej dziedzinie najbardziej cenisz?

bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Jest temat kogo odwiedzasz to może taki sie przyjmie.
Mianowicie możecie pisac w danej dziedzinie np. Liga Polska, Koszykówka itp
Kogo najbardziej uważacie za eksperta .
Komu imponuje wiedza danego usera z danej dziedziny itp.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Prosta kwestia, Akarin i Bundesliga.

No a z innych to faktycznie żużel i Verti
Tenisa i hokeja nie gram więc nie wiem za bardzo.
Kosz Jacques i Roxanne, której już nie ma.

Właśnie i zapomniałem dodać, że nasty, za typy z kolarstwa, LA i przede wszystkim z zimowych.
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
cenie, w sensie zerkam na rozwiazania, ktore warto miec na uwadze:
tenis - prasa
noga - brak (ciezko w tej dyscyplinie cos ucelowac)
siatka - filip
zuzel - verti
snooker - ass
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Siatka: Robson i Filip_r2
Piłka: TBM (głównie z polskiej ligi), Akarin (Bundesliga), SimonS (Campeonato)
Snooker: Ass
Hokej: Fox, Vader
Tenis: Prasa i Roxi
Basket: Alex, który raz jest, a raz go nie ma :]
Żużel: Żak i Verti
Pewnie jeszcze kilku, ale nie będę wypisywał wszystkich ;)
 
P 0

pavlinho

Gość
Najlepiej cenić siebie samego. Ale wyjątkiem jest Alex, którego obecnie nie ma.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Według działów na forum, max 3 osoby (wyjątek PN i hokej):

- Piłka nożna: TBM, Robson_UnitedxD, Akarin, Belfast_Boy, Lalo.
- Koszykówka: Jacques, Alex76
- Hokej: Odisio, fox71, by Grzecho, Gutek84
- Siatkówka: filip_r2, radek03, pawlikn
- Tenis: Prasa, Olisadebe7, Rox
- MLB: Baqu
- Piłka ręczna: domeL
- Żużel: Verti, Jacques, niccolo7
- Snooker: Davey_Watt, ryba_gangsta12, MlodyFan
- Sporty zimowe: nasty
- F1: snajper, kukla
- Pozostałe: fox71, Sandman (krykiet), Odisio (MotoGP), stskarol (Pływanie), nasty, TBM (kolarstwo).

Pogrubione zostały nicki tych, których uważam za najlepszych w swojej dziedzinie.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Nożna: TBM,SimonS,MadAngel,Belfast_Boy
Hokej: fox71,Grzecho,Gutek,Odisio
Tenis: Gusto,Prasa,Rox
Kosz: Rondo,.KB,Slander,blaise,wilQ_Gdańsk,Alex76,ben85,almighty,lukascash,Rox

Specjalne wyróżnienie dla Escabara i almighty za całość.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Z siatkówki najbardziej cenie radka03 i filipa oczywiście.
W dziale Volleyball moglyby się jeszcze udzielac dwie osobym, ktorych ni w ząb nie idzie przekonac że warto włączyc się do dyskusji. Mam tutaj na mysli Pavlinho i Vadera. Aa i byłbym zapomniał o fanie Copry Piacenza - akselek, ale coś on się obija jak dwaj wyżej wymienieni... To takze nie oznacza że innych zdania nie cenie, ale nie będe wymieniał przeciez kazdego kto coś wie na temat Volleya bo zabrakło by miejsca;)

Z piłki nożnej to za dużo prawdziwych znawców nie ma takich prawdziwych, ale kilka osób które się udzielają się czyta bardzo chętnie i miło do tego. Najbardziej szeroki zasób wiedzy na temat wielu lig ma TBM rzecz jasna. Jego wiedze cenie sobie bardzo.
Dalej jeszcze patrząc na poszczególne ligi warto wyróżnic przede wszystkim :
-kacmon , sympatyk Brasileiro i latynoskiej piłki.
- Akarin - Bundesliga
- SimonS , rzecz jasna Calcio
Inni zapewne także wiele wiedzą ale ich cenię najbardziej w tej dziedzinie, mają dużo ciekawego do przekazania i co ważne dzielą się tym z Nami. Chociaż niektorzy też są obiecujący, ale nie zawsze im się chce ;)

Tenis to oczywiście Prasa i nikt inny.
Z hokeja to rozróżniając z podziałem na hok europejski i NHL to w tym pierwszym przede wszystkim by Grzecho od Słowackiego hokeja i z NHL Odisio i Vader.

Noo i F1 to nasz wspaniały snajper, ale jemu ciężko o dobrą dyskusje w dziale na temat typów bo bez sukcesów Kubicy zainteresowanie niestety spada i mało wypowiedzi się tam pojawia ...
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Jedyna piłkarska liga która przyciąga moją uwagę w Europie to Liga Sagres do reszty lig zaglądam zazwyczaj by sprawdzić jak sobie radzą drużyny które lubię jak Barca czy Juve. Zdecydowanie wolę ligi egzotyczne A-League, Campeonato Brasileiro czy inne ligi Ameryki łacińskiej (może dlatego że lubię czasem zarwać nockę) i tutaj na prawdę ogromną wiedzę mają kacmon i robson.

Jeśli chodzi o tenis to dla mnie zdecydowanie pod postacią wta, bo czasem jest na kim oko zawiesić ;D i tutaj Prasa się wybija ale Gusto też miewa przebłyski.

Co do kolegów po fachu - fox i Vader &#39;biją mnie na głowę&#39; przede wszystkim swoim doświadczeniem, więc i Ich wiedza z hokeja jest w związku z tym dużo większa od mojej.

Inne sporty jak siatka czy kosz gram okazyjnie i bardziej na wyczucie, jeśli miałbym jeszcze kogoś wyróżnić to Vertiego za żużel.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Alex był ponad ten ogolnie uwazany za wysoki poziom obeznania w danej dziedzinie.
Ja podejde do tego tematu troche inaczej, a mianowicie komu moglbym zaufac z cała pewnoscia ze typ jest idealnie dobrany i(to czy wejdzie czy nie to juz inna sprawa, to bukmacherka) mogblym powierzyc moje pieniadze, jest to oczywiscie wczesniej wspoimany Alex oraz vice versa za dawnych lat ze snookera. Jest oczywiscie bardzo wiele userow ktorzy intensywnie interesuja sie swoja dyscyplina i potrafia ciekawie napisac kilka zdan jednak raz wejdzie raz nie i jakos to leci.
Lubie czasem poczytac co tam Robson napisze na temat Pilki noznej oraz sprawdzic co podaje/podawał Escabar z MLB
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Dziwie sie że nikt nie wymienił Elbisi&#39;ego. Chlopak jest ładnie ogarnięty w żużlu.
Z hokeja najbardziej cenię Vadera.
Kosz to zdecydowanie Alex76. Nie ma lepszego w tej dyscyplinie raczej :|
Tenis Prasa
F1 Snajper
Z piłki zaglądam do tematu Lalo i TBM ale nie lubie typować piłki nożnej. I oczywiście Akarin z Bundesligi :p
Siatkówka Filip_r2,Pavlinho oraz moderatorzy tego działu
Takie jest moje zdanie.
 
Do góry Bottom