>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kogo należy unikać..

Status
Zamknięty.
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Od pewnego czasu pewien typ działa mi strasznie na nerwy..Stwierdziłem, ze warto o tym napisać, bo jak się okazało nie tylko mnie okradł..
Warto takich typów pietnować, być może ktoś dzieki temu nie da się okraść...
Pierwsza kanalia na forum w moim skromnym mniemaniu to: Prof..
Pieniądze pożyczyłem gościowi prawie miesiac temu...Żeby nie być gołosłownym..
Witam. Jak to było u Ciebie z tym profem&gt;? Ja mu pożyczyłem 24zł i oczywiście codziennie oddaje ale nic z tego nie wynika. Tu nie chodzi o jakieś marne grosze ale o zachowanie tego typa który przez sporą liczbę osób na forum jest uważany za dobrego i sympatycznego goscia. Trzeba z nim zrobić porządek i wywalić oszusta z forum. Co myślisz? Pozdrawiam Rambo131
A u mnie było chyba tak samo jak u wszystkich innych, Bóg jeden wie ilu nas okradł..
Pytam znane i znajome twarze z forum.

Niemialbys moze pozyczyc 25 zl na MB? Oddalbym jutro lub moze jeszcze dzis. Zeby wyplacic kase z doxxbet musze pierw zrobic deopozyt...

Nieznamy sie raczej ale za pytac nie zaszkodzi a noz moze ktos zaufa...

Pozdarwiam.
Pożyczyłem gnojkowi 44 zł, bo wydawał się OK, dość znana osoba na forum..
Frajerem nie jestem...Ale nie wiem czemu mam zaufanie do ludzi...Podaj maila ;)
spytalem chyba z 20 osob i wiekszosc znane osoby na forum. Wiesz jak to jest jedni pisza ze niemaja ( a tak naprawde maja) , inni napisza w prost ze z zasady nie pozyczaja i przepraszaja ( cenie takich ludzi ) ,a jeszcze inni niemaja nawet konta na MB :razz

*****[email protected]

dzieki :spokodfhgfh:
A potem juz sam wiesz..
Wieczorem bede zlecal wyplate wiec kasa pewnie dojdzie jutro to jutro oddalbym ok , moze byc?
I jeszcze..
Mozesz jeszcze troche poczekac?

Niespodziewanie musze zweryfikowac konto na mb ???? :-|

czekam na szybka odpowiedz.
I jeszcze..
myslisz, ze warto zostac zlodziejem za 44 zlote?..3 lata na forum..jakas tam reputacja..ehh..to byl Twoj wybor..
Nie jestem zlodziejem Przepraszam jutro do polodnia bedziesz mial ;)
I ..
myslisz, ze warto zostac zlodziejem za 44 zlote?..3 lata na forum..jakas tam reputacja..ehh..to byl Twoj wybor..
Nie jestem zlodziejem Przepraszam jutro do polodnia bedziesz mial ;)
Jestes dzis najpopularniejsza osoba na forum..ludzie pytaja o Ciebie co chwila, a mam dziwne wrazenie ze i Ty miales PW od pewnej osoby..a to wszystko za jedyne 44 zlote..Brawo..
Nikt do mnie nie pisal i nie przekonywal mnie abym oddal tobie kase. Nie jestem zlodziejem i niemialem zamiaru nic krasc tylko mialem MB zablokowane. Nie przejmuje sie tym co zrobiles , to bylo poprostu chamskie ( rozumiem jak by minely 2 tygodnie lub miesiac ale dzis dopiero jest sroda i awanturujesz sie jak bym okradl ci dom. Napisalem ze oddam? napisalem , Zapytalem sie czy mozesz troche poczekac (do rozwiazania problem z MB ) zgodziles sie , ale dobra twoja wola.
To ostatnie zdanie sprzed kilku tygodni mówi samo za siebie...Faktycznie miał racje..Napisał..I na tym stanęło..:?
A potem juz olał wszystko i wiecej się nie odezwał..Prawdopodobnie wziął się za Ciebie..
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Ja to nie rozumiem po co wy pożyczacie ludziom których fizycznie nie znacie //
przecież to zaczyna się robić chore , niemowa tu o zaufaniu a byciu NAIWNYM ...
Co z tego że ma reputacje na forum , że jest tu 2-3 lata i co świadczy to o jego odpowiedzialności tyle wystarczy by komuś zaufać ..
Ja nie atakuje na ciebie tylko tego nie rozumie
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Dobry zwyczaj, nie pożyczaj...
Trochę szkoda, że ludzie z wyższą rangą z forum nie zainterweniowali.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Nie róbcie z Profa od razu &quot;złodzieja&quot; :grin: Mam inna teorię na ten temat. Ten user jest po prostu uzależniony od hazardu. Popatrzcie na jego temat... Dziwnie strasznie rzadko prowadził statystyki, why? Żeby nie widzieć potężnego, kilku tysięcznego minusa. Pewnie i tak większość z tych typów grał wirtual, ale to już inna sprawa. Zapędził się chłopak w długi i szpony hazardu, teraz ma problem. Sklecił niezłą bajkę, a Funt w nią uwierzył. W sumie to nie jest duża suma i nie zbiednieje, ale zasady się liczą i umowa wewnątrz-osobowa.
Jestem zaa, aby tego typu historie były opisywane na forum, aby zrobił się szum, a każdy user miał możliwość prześledzenia forumowych naciągaczy. Forum cały czas się rozwija, ciągle rejestrują się nowi użytkownicy, którzy nie wiedzą o wybrykach niektórych userów. Taki dział i takie historie powinny tutaj być, ku przestrodze dla innych.
Popieram Funta w tej inicjatywie, i mam nadzieje ze ten temat nie zginie, a będzie służył innym
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Ale co oni mogli ?? NIC - dać bana co by to zmieniło hmm
Ja mam pewną zasadę staram się nie pożyczać nawet dobrym znajomym - kiedyś przyjaciel pożyczył kasę a ja potem przez 2 miechy dochodziłem kasy - pieniądze odzyskałem ale przyjaźń nie wytrzymała tej próby ...

Jestem zaa, aby tego typu historie były opisywane na forum, aby zrobił się szum, a każdy user miał możliwość prześledzenia forumowych naciągaczy. Forum cały czas się rozwija, ciągle rejestrują się nowi użytkownicy, którzy nie wiedzą o wybrykach niektórych userów. Taki dział i takie historie powinny tutaj być, ku przestrodze dla innych.
Popieram Funta w tej inicjatywie, i mam nadzieje ze ten temat nie zginie, a będzie służył innym
Popieram ale taki temat by tylko moderatorzy mogli dodawać posty po wcześniejszym zapoznaniu się ze sprawą !! bo inaczej zrobi się mega śmietnik !
 
cassapian 108

cassapian

Użytkownik
też jestem za tym, aby nieuczciwych członków forum piętnowano publicznie
to pomoże ewentualnie w podobnych sytuacjach
a swoją drogą to stracić zaufanie i pozycje na forum dla 44 PLN to mało opłacalne...
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Zgadzm sie z pierwszym zdaniem uzytkownika diuq85.
Nie warto od razu ferowac wyroki, ale ten gosc prof to przykry przypadek jawnego uzależnienia od hazardu. Pisze ten tekst nie wchodząc teraz w jego temat, juz kiedys sie napatrzylem.
Bukmacherka aby regularnie zaarabiac jakies pieniadze to ciezki kawalek chleba, no chyba ,ze ktos gra dla adrenaliny i male stawki - dla zabawy powiedzmy. Uzytkownik prof jest prawdopodobnie uzalezniony i jemu trzeba pomoc.
Osobsicie roznie bywalo z bukmacherka ale nigdy od nikogo na obstawianie nie pozyczalem kasy- to juz jest raczej sygnal uzaleznienia.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Chłopie wybacz, ale po prostu się mega sfrajerzyłeś i pretensje możesz mieć tylko do siebie. Jak się pożycza komuś kogo nawet nie znasz kase to tak się to później kończy i tyle.


Dobry zwyczaj, nie pożyczaj...
Trochę szkoda, że ludzie z wyższą rangą z forum nie zainterweniowali.

A co mają zrobić ludzie z wyższą rangą niby:?:

Po prostu jak ktoś był na tyle naiwny, żeby komuś pożyczyć to jego sprawa i musi się liczyć z konsekwencjami. Ludzie z wyższą rangą nie są tu, żeby niańczyć ludzi czy oduczać ich naiwności i głupoty.



Potem wyżsi rangą zdecydują co z tym tematem zrobić, ale podejrzewam, że za długo nie przetrwa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom