>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Kogo najczęściej odwiedzacie?

juancarlos 0

juancarlos

Użytkownik
do Fox&#39;a. &quot;Kosmiczne&quot; typy, duże doświadczenie, tylko brać przykład.

Zdarza się, że do siebie zajrzę, co ja tam typuję :spokodfhgfh:
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
mam dodane o subskrypcji 44 watki i do nich zagladam, oczywiscie nei do wszystkich, bo roznie to bywa
ogolnie to zawsze zagladam do tematow Assitalia, filip_r2, almighty, fox71, fcbialas, mikecfc
(szkoda ze tak rzadko daje typy), Alex76, Jacques, panmv
poza tym ostatnio odwiedzam: rudassz, sparta, roY, Cr7, JuanCarlos, liverpool1988
no i co mi tam jeszcze wpadnie w oko ;)
 
duntrix 0

duntrix

Użytkownik
Od kiedy maxley wrócił i podaje swoje typy na hokeja mam ogromną szanse ,,pociągnąć&quot; buki po kieszeniach ????
Ogromne doświadczenie w hokeju i niesamowita intuicja.
Bravo maxley !!!
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
o widze mam powodzenie :p

Ja czasami podlągne kolegów: fox71, filip_r2, vice_versa, assitalia, roy, fcbielas
to tacy moim zdaniem lepsi typerzy. Zaglądam jeszcze do kilku ciekawych tematów lecz ników nie pamietam z glowy
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
hmm widze ze pare razy wymieniono moj nick.Bardzo sie ciesze zwlaszcza ze teraz bkmacherke traktuje jako zabawe.
ja sobie wejde do vice versa , filipa bo uwazam ze jest naprawde swietny i od samego poczatku praktycznie .Czsem zobacze cos w kuponach ze statsami.Osobiscie bardzo lubie pasjonatów pewnych sportów bo wiem ze znaja sie na rzeczy. niestety generalnie mam malo czasu na przegladanie topicow , bo i tak w 95% gram swje typy;)

poZdrawiam snookerowo fcb.
 
morgan123 0

morgan123

Użytkownik
Maxley po tej długiej nieobecności na forum typuje wprost fenomenalnie !!!
Jest obok foxa najlepszym typerem hokeja na tym forum, o czym świadczaąjego typy w temacie ,,kupony&quot;.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
wszsytkie VIPy, a szczególnie vice versa i almighty
a ze zwykłych uzytkowników (co nie znaczy ze są słabi) - clavius, Roy, Sparta
szczerze to jak szukam jakis ciekawych typów na forum to wole udac się do konkretnego działu.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Uważam że każdy kto prowadzi temat w dziale kupony ze statystykami i w Vipach powinien co jakś czas podawać stan konta... a tak jest rzadko. Jesli kazdy by podawal to moglibysmy wybrać najlepszych.
A co ma do tego stan konta?
Wiele osób ma naprawdę świetne typy, a gra stawkami rzędu 10-20 zł, bo na tyle jego budżet pozwala. Jak już, to powinno się mieć statystyki procentowe. To bardziej pokazuje trafność typera, niż stan jego konta.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
ja najczęściej odwiedzam działy tematyczne i wydaje mi się to sensowniajsze niż granie na pały typów vipów. Ewentualnie jak wiem że któryś z nich jest specjalistę od interenującej mnie dyscypliny to lukam co zagrał ale tak to tylko działy tematyczne.
 
krzysiek131 0

krzysiek131

Użytkownik
ja patrze do typów: vice, filipa, almighty, Alex76, Jacques, Kuki, roman_zawodowiec, doberman, i do cerbera i the dona zeby zobaczyc na co NIE stawiać ????
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
EHHH ???? Do mnie nikt nie zagląda ???? Ja zaglądam niekiedy do Pitmastera ???? Częsciej Do Filipa,Aligmaty,Roya,Tomciomen oraz Foxa
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
a ja ostatnio jakos nie moge sie do nikogo przekonac... jedynie filip, a reszta jako raz lepeij raz gorzej... moze dlatego ze taki martwy okres troche...
 
Do góry Bottom