>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kogo najczęściej odwiedzacie?

C 0

cr7

Użytkownik
Taki dziwny temat ale ciekawi mnie pytanie czyje tematy najczęściej odwiedzacie w działach &quot;Kupony&quot; i &quot;Kupony ze statystykami&quot;?? Co za tym idzie kto ma najlepsze typy a jeszcze nie zasłużył na range VIP? Czekam na wasze opinie. Pozdro
 
wawo 7K

wawo

Użytkownik
Nie ma czegos takie jak dobre typy, ma sie szczescie albo sie go nie ma. Mozna sie znac na danej dyscyplinie, a nie do konca trafiac.


Mimo to jest kilka osob ktore maja duzo szczescia w obstawianiu.
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
najczesciej : Assitalia, vice versa, Filip_r2, fcbialas, Roy, Sparta (kolejność przypadkowa) ???? ostatnia trójka moim zdaniem nadaje się do vip&#39;ów i pewnie niedługo tam zagości :jezora:
generalnie przegladam wiekszosc tematów, ale te chyba najczęściej ;]
 
C 0

cr7

Użytkownik
Nie ma czegos takie jak dobre typy, ma sie szczescie albo sie go nie ma. Mozna sie znac na danej dyscyplinie, a nie do konca trafiac.


Mimo to jest kilka osob ktore maja duzo szczescia w obstawianiu.
W zupełności sie z Tobą NIE zgadzam!! Gdyby to tylko od szcześcia zależało tak jak piszesz to cięzko by było coś ugrać na dłuższą mete a przecież sa osoby co systematycznie zarabiją na obstawianiu!! Oczywiście szczęście tez jest potrzebne ale myśle że nie najważniejsze.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
A rzadko po tematach latam chyba ze mam czas lub po znajomych nickach. No i trzeba lukac jak sie w VIP-ach kloca ????
 
matex 0

matex

Użytkownik
Ja najczęściej zaglądam do tych, których znam po nickach lub mają fajna nazwę tematu np. roY, jemjogurt, komarr, zioloziolo, robson, duzo by wymieniac.... No i oczywiscie przeglądam wszystkie tematy VIP&#39;ów i swój ;)
 
makaveli23 318,7K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Typy by JuanCarlos i$$i kasa i bardzo solidnie analizowane typy ranga Typera czeka JuanCarlos ;) Pozdro ;)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Ja najczęściej wchodzę oczywiście do tematu VIP-ów potem idę do tematu Foxa zobaczyć co tam na dany dzień dał :] przeglądam też tematu roY&#39;a , TBM , jemjogurt , Dobermana , Fcbialasa i ? I niekiedy byle kogo :]
pozdROWienia ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
ja najczesciej wchodze w tematy roYa, rudaszza( ostatnio swietna forma) TBM, vice versa( najlepszy typer ostatnio ) Makaveli23, filipa, matexa i kilku innych jak nie mam co robic ;)
 
S 11

support75

Użytkownik
do vipow zagladam z ciekawosci. lubie patrzec jak idzie filipowi, Assitali, caliemu (ktorego obecnie nie ma). Zagladam, ciesze sie gdy wygrywaja i zycze im jak najlepiej.
Co jakis czas szukam co napisał TBM, gdyz uwazam ze pisze bardzo wartosciowo, z sensem i na temat. Warto poswiecic chwile czasu na jego posty.
To chyba tyle. Do wiekszosci tematow nie zagladam gdyz gram swoje typy.
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Mimo ze narazie nie gram to prawie codziennie zaglądam do tematu roYa, Robsona i Komarra - ????

P.S. Przeglądam bardzo duzooo tematów ale tez 3 zdecydowanie najczęsciej ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
oczywiscie zapomnialem o nowaku ale to tylko dlatego ze nie podaje on ostatnimi czasy typow nad czym wszyscy ubolewamy ???? nowak wroc ;) POzdrawiam
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
ja zaglądam do Robsnoa, zioloziolo, roYa Vice versa oczywiście do temtu Filipa póki co to narazie tyle ????
 
P 0

pavlinho

Gość
Nikt nie zagląda do tematu fox&#39;a? Polecam temat w dziale kupony &quot;TYPY BY FOX71&quot; moim zdaniem ekspert od hokeja i innych dyscyplin ????
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
w vipach zagladam do vice versa, filip_r2, Assitalia, almighty, Jacques.
w kuponach ze statystykami do zioloziolo, rudaszz, matex34, robsona, Sparty
w kuponach do jogurta, komarra, foxa
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Przede wszystkim na początku do Typów Dnia, potem trochę po działach tematycznych gł. NBA i co raz częściej do Kuponów by mieć orient co na tym forum grają ludzie.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
ja zagladam do vipow wszytkich do kuponow w ogole a do kuponow ze Statystykami to do Sparty robsona rudasza do roya sabasana pitmastera dobermana Sutka i Cr7 ????
 
Do góry Bottom