>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kobiece rozgrywki 2018/2019

Status
Zamknięty.
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Polska 02.03.2019 17:00
Ostrów - Artego Bydgoszcz
Artego Bydgoszcz(-20.5) ✅✅ 49-85
@1.64

Bydzia swego czasu miala kryzys, ale przelamanie przyszlo idealnie w momencie jak postawilem przeciwko dziewczynom. Mialo to miejsce podczas meczu z Gdynia.
Z Arka, ktora grala juz z Coffey udalo sie wygrac na wyjezdzie, w kolejnym meczu z kolei Bydzia zmiazdzyla Siedlce. Pora na Ostrów i tutaj zmiluj się byc nie powinno.
Juz raczej wiele po tym kryzysie nie zostalo i mysle, ze z tak slabym rywalem dziewczyny nie zawiodą.
Ostrów nie ma zadnych argumentow, zeby tutaj nawiązac walke, taka jest prawda.. Po tej minimalnej wygranej na wyjezdzie z Siedlcami, dziewczyny poniosly cztery porazki z rzedu, cztery bardzo wysokie porazki, z Widzewem, z Gorzowem, z Wisla oraz z Wroclawiem last match.
Oczywiscie porazki z tymi lepszymi to jedno, ale -19 z Lodziankami i to we wlasnej hali pokazuje juz najdosadniej czego mozna sie po tym zespole spodziewac.
No nie widze opcji, aby Bydzia tutaj nie zlala.. Dwa ostatnie mecze to przelamanie, takze licze, ze Artego pojdzie za ciosem, a mając na przeciwko tak slabego rywala pewnie, od poczatku do konca zrobi swoje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Grecja 03.03.2019 12:00
Eleutheria - Olympiacos
Olympiacos(-34.5) ✅✅ 65-106
@1.87

OLY po historycznej przygodzie w EL, gdzie mimo ostatniego miejsca w tabeli udalo sie zaliczyc pare niezlych występow moze juz w spokoju skupic sie na lidze, gdzie nie ma sobie rownych.
Krajowe podworko to 15-0 OLY i pelna dominacja, smialo mozna tak powiedziec. Juz po ostatnim meczu w EL przeciwko Avenidzie, dziewczyny w lidze zdązyly rozbic PAOK i raczej prozno spodziewac sie, aby dzis z rywalem jednak duzo slabszym niz ten ostatni mialo nie skonczyc sie podobnym rozmiarem wygranej.
Fakt faktem gospodynie tego meczu z seria W4, ale na rozkladzie nie bylo zadnego wymagajacego rywala.. Mimo to te zwycięstwa nie byly szczegolnie przekonujące, maksymalny rozmiar wygranej to... +3, kiepsko patrzac na rywali.
Dodatkowo trzeba pamiętac, ze w dwoch ostatnich meczach brakowalo Kamenou 9.3PPG, 2.8RPG, 1.5APG.. Ona juz z Panionosem pograla krociutko i w sumie na pewno jej absencja w dwoch ostatnich meczach i 10 minut z Panionosem przyczynily sie w jakims stopniu do tych nieznacznych wygranych ze slabszymi, ale skoro juz z tymi slabszymi bez niej bylo pod gorke, jak to sie odbije na rywalizacji z najlepszą druzyna w lidze..
Ja sprobuje, OLY nie powinno miec litosci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Euroliga 05.03.2019 18:00
Sopron - Bourges
Turner Y. (Sopron) powyżej 14.5 ✅✅ 22
@1.85

W ekipie z Wegier sa oprocz Turner, Dupree, Zahui, czy Crvendakic, takze punkty ma tu kto zdobywac, ale wedlug mnie jesli Sopron chce tutaj udanie zainaugurowac tą faze PO, Turner swoje dolozyc powinna, a patrzac na jej ostatnie występy nie powinno byc z tym problemow.
Turner od tego fatalnego meczu z Avenida, w ktorym skonczyla z zerowym dorobkiem przy 0/8FG zaliczyla trzy bardzo solidne wystepy.. Najpierw Yvonne wraz z Dupree poprowadzila swoj zespol do znakomicie wyglądającej wygranej w Rosji z Kurskiem zdobywając 21 oczek, pozniej byla najlepiej punktującą druzyny w meczu z Hatay, koncząc na 19 oczkach, zeby w ostatnim starciu fazy grupowej przeciwko TTT skonczyc z 14 punktami.
Fajnie to w ostatnim czasie w EL wyglądalo, a to ze forma dopisuje mozna bylo takze zobaczyc podczas turnieju finalowego Pucharu Wegier w miniony weekend, gdzie w trzech meczach Turner wykrecila 14.7PPG. Niby nieznacznie powyżej zaproponowanej tu linii, ale prawda jest taka, ze Turner zagrala najrowniej z calego zespolu, w 1/4 i 1/2 zdobywając 12 oczek, w finale 20.
Oczywiscie, zeby nie bylo, w EL Yvonne notuje srednio nieco mniej niz zaproponowana wyżej linia (13.6PPG), ale biorąc pod uwage jej ostatnie występy i fakt, ze tutaj na parkiecie ona spedzi spokojnie 35+ minut, te 15 oczek jest jak najbardziej w zasiegu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Euroliga 05.03.2019 19:00
Praga - Fenerbahce
Verameyenka A. (Fenerbahce) poniżej 15.5 ✅✅ 8
@1.848

Verameyenka w EL notuje srednio 12.4PPG, co by nie mowic dosc sporo poniżej zaproponowanej wyżej linii. Zaproponowana wyżej linię &quot;Nastka&quot; przekroczyla w tym sezonie EL dwukrotnie i to jeszcze na początku rozgrywek, z Sopronem oraz Avenida, kiedy w obu przypadkach konczyla z 22 oczkami. 9 kolejnych starc w jej wykonaniu to maksymalnie 13 punktow.
Dodatkowo, pomijając te ostatnie wystepy Verameyenki w EL warto napisac, ze w rozgrywanym w miniony weekend turnieju finalowym Pucharu Turcji, ona wielkiego szalu nie zrobila.
Z Galata w pierwszym meczu &quot;Nastka&quot; zdobyla 9 oczek, z Mersin w polfinale 6 oczek, a w finale z Botas zaledwie 3 punkty.
Nie można tez zapomniec o rywalu, z ktorym nie bedzie tutaj latwo o punkty.. Ja pamiętam jak Verameyenka bodajże dwa sezony temu miala cięzko z Praga, koncząc z dorobkiem 4 punktow i na zerze. Oczywiscie wiem, ze sklady byly inne, ale warto miec to na uwadze.
Na moje biorąc pod uwage ostatnie wyniki Bialorusinki, szczegolnie ten występ w Pucharze, biorąc pod uwage rywala, tutaj nie ma opcji, zeby Verameyenka zakrecila sie w granicach 16 lub wiecej punktow, a co za tym idzie U przy takiej linii jak najbardziej warto pobrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pukon 954K

pukon

Użytkownik
Witaj wojtek_89 , na pewno będziesz lepiej zorientowany, chciałem Cie zapytać o mecz na szczycie ligi szwedzkiej.
Rzucił mi się w oczy ten mecz, poczytałem troszkę i gospodynie tego meczu wydają się być chyba mocniejszym kandydatem do zwycięstwa, oczywiście na tyle ile potrafiłem to rozczytać. Wróciły do składu już ważne ogniwa Houser, Barthold, które nie mogły zagrać we wszystkich spotkaniach, w międzyczasie doszły też Sandric czy Alminaite - tutaj prawdopodobnie pełna kadra na ten mecz. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami Umea zwyciężyła 81-71, z tym że Lulea grała bez Houser i Barthold, nie było jeszcze Sandric, a w ekipie gospodyń najlepsza była Mingo (19pkt), która odeszła już z klubu. Statystyki tego meczu, wiem że nie zawsze oddają rzeczywistość, ale pomimo porażki nie wyglądały źle dla Lulea - m.in. więcej oddanych rzutów, lepiej pod tablicami, a grały tam jednak z krótszą kadrą. Ten mecz pewnie w dużej mierze zadecyduje o pierwszym miejscu przed play off, mają do odrobienia 10pkt z pierwszej gry - warto się nad tym zastanowić?
 
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
Polecam bet kolegi wyzej, sam wczoraj mocno pobrałem, tu nie ma opcji żeby się poniżej 30skonczylo.
 
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
Bez analizy bo czas goni... na dziś polecam:
Toruń -24.5 :cash:
Poznań -4.5 :cash:
Arka Gdynia -22.5 :cash:
CCC win :cash:
Najpewniejszy dla mnie bet to Poznań i Toruń, Arkę również uważam że warto spróbować, ale nie szaleć ze stawką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
joj 12

joj

Użytkownik
wisla can-pack zniszczy siedlce we wtorek a handi po przegranej powinien byc dobry do gry, co uwazacie?
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
EWBL 17.03.2019 10:00
Rostov - Zabiny Brno
Zabiny Brno ⛔⛔ 74-65
@2.08

F4 i mecz o trzecie miejsce.
Rosjanki goszczą ten turniej finalowy i to w zasadzie dla mnie tyle jesli chodzi o plusy w ich strone.. Ja zdaje sobie sprawe, ze druzyna Rostova po drodze to F4 odprawila chociazby pake Lulei, ale w tej stawce dla mnie to mimo wszystko najslabszy zespol.
Wczoraj Rosjanki zostaly wrecz zjedzone przez Minsk i tam juz po 1q bylo po zabawie, a do HT przewaga Bialorusinek sięgala przeciez 32 oczek. Koniec koncow Bialorusinki tak wysoko nie wygraly, ale to akurat zadne zaskoczenie, nie bylo sensu forsowac sie przy takiej przewadze mając na rozkladzie final.
Co wazne przy okazji wczorajszego meczu to fakt, ze Rosjanki graly bez Zaitsevej 14.6PPG, 7.3RPG, 3.2APG, bezsprzecznej liderki, ktorej brakowalo juz w ostatnich meczach ligowych z Samara, ktora nie zagra i dzis.
Dodatkowo out dzis jest Oleynikova 13.5PPG, 3.9RPG, 3.5APG, druga po Zaitsevej najlepsza zawodniczka druzyny..
Te straty to jest gigantyczny problem dla Rosjanek i nie poprawi ich sytuacji nawet pojawienie się Gunchenko.
Brno wczoraj mimo -10 niezle postawilo sie swietnie w tym sezonie wyglądającej pace TTT, sklad na korzysc Czeszek, takze uwazam, ze taki kurs to prezent.
 
N 71

nba3

Użytkownik
Dziś warto zerknąć w kierunku Politechniki Gdańskiej bo Siedlce bez importowanych zawodniczek już. Do tego polecam Artego i CCC, które mają najzwyczajniej mocniejsze składy od rywalek. Wisła bardzo wąski skład, Artego ma Morrison i Stankovic, co powinno gwarantować dużą przewagę pod koszami.
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
Dziś warto zerknąć w kierunku Politechniki Gdańskiej bo Siedlce bez importowanych zawodniczek już. Do tego polecam Artego i CCC, które mają najzwyczajniej mocniejsze składy od rywalek. Wisła bardzo wąski skład, Artego ma Morrison i Stankovic, co powinno gwarantować dużą przewagę pod koszami.
Ale zerknąć na co? na kurs 1.05 czy na linię 17.5? Siedlce już grają 4 mecz bez stanieri i tym składzie dopiero po dogrywce przegrały z Poznaniem.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
5 siedlec jest silniejsza od 5 Politechniki..wiec te handi na poziomie 17.5 to jakas pomylka. Rozumiem cos do -10, ale nie takie cos
Siedlce +5.5 pierwsza kwarta ⛔
 
N 71

nba3

Użytkownik
Lattes Montpellier (Kobiety) vs Basket Landes (Kobiety) (+14.0) 1.82
Liga francuska. Montpellier jedna z moich ulubionych ekip, są tutaj faworytem, to się zdecydowanie zgodzę, ale nie zgodzę się z handicapem. Nie spodziewam się aż tak sporej różnicy punktowej. Poprzedni mecz wyrównany, tutaj wielkich różnic w składach nie ma, tylko w BLMA Dabovic zamiast Malashenko. Landes to doświadczona ekipa, z Dummerc na rozegraniu, a to jest duży atut, więc spodziewam się kontroli tempa tak by utrzymywać Landes możliwie najdłużej w grze. Wg mnie linia postawiona jakieś 5-6 punktów zbyt wysoko. Atutem Landes z pewnością większa aktywność na desce w ataku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
N 71

nba3

Użytkownik
ASD Geas Basket (Kobiety) (-6.5) vs Techmania Battipaglia (Wom) 1.85
AS San Martino (Kobiety) vs Reyer Venezia Mestre (Kobiety) (-8.0) 1.85
I dwa mecze z Włoch, kosz kobiet. Pierwszy mecz wg mnie łatwo wchodzi, Sesto to całkiem spoko ekipa, dość równa, z kilkoma opcjami w ataku, nie oparta na jednej zawodniczce. Battipaglia ostatnio znów straciła Brown, której strzeliło to samo kolano co w grudniu, a to była czołowa zawodniczka tam. Myślę, że tutaj nie będzie większych problemów, raczej spokojna wygrana, zwłaszcza, że Sesto ostatnio niewiele ustępowało Schio, gdzie bardzo dobry mecz zagrała Gruda. Battipaglia z kolei z Ragusą zupełnie odwrotnie, a poziom przeciwniczek podobny bardzo. Venezia wg mnie mocniejsza, nie bez powodu są liderkami, uciekają przed Schio, któe dziś z pewnością wysoko wygra z Empoli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
N 71

nba3

Użytkownik
Espoo Basket Team (Wom) vs Catz Lappeenranta (Wom) -1.5 1.85
Espoo Basket Team (Wom) vs Catz Lappeenranta (Wom)
under 135.5 1.85

Tutaj ciekawe starcie się zapowiada. Catz prowadzą 2:0 w serii do 3 wygranych, bo po prostu defensywnie niszczą w tej serii Espoo. Ogólnie są drużyną lepszą defensywnie, wymuszają sporo strat i grają kontrolowaną koszykówkę, przez co mało tracą piłek. Nie są najlepszą ekipą na deskach, ale potrafią bronić. Na 8 kwart w ćwierćfinale 3 razy zatrzymały Espoo na 5, 7 i 8 punktach. Myślę, że dziś tutaj powinny lekko wygrać, dzięki swojej defensywie. Do Espoo wraca Aaltonen dziś co prawda, która jest niezłym wsparciem, ale wciąż stawiam na dobrą obronę i lepsze zgranie Catz. No i dodatkowo też over, bo Catz raczej nie będą chciały wypuścić z rąk tej szansy i dalej powinny grać swoje w obronie.

Znowu trójki mnie pogrążyły, a raczej ich brak, bo to co Catz zrobiło dziś za 3 to masakra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
N 71

nba3

Użytkownik
Valur (Kobiety) vs UMF Snaefell (Kobiety)
Snaefell under 67.5 1.94
Valur (Kobiety) -17.5 vs UMF Snaefell (Kobiety) 1.97

Islandia kobiet. Do brania mocno wg mnie. Ogólnie sytuacja wygląda tak, że to ostatnia kolejka, Valur jest i będzie pierwszy, ale po prostu tutaj jest różnica kolosalna. Dwa mecze temu z drużyny Snaefell odeszła Amerykanka, która rzucała 28.8 PPG, robiła 14.0 RPG (3.5 w ataku), miała 6.0 APG, 4.2 SPG i 1.0 BPG. Jedynie w blokach nie była najlepsza w drużynie, jej koleżanka ma 1.1 BPG. Nie licząc jej punktów, dziewczyny nigdy nie przekroczyły 64 punktów w meczu (tylko raz, tak to najwięcej 59). Oczywiście, część rzutów powędruje teraz do innych dziewczyn, tak jak w ostatnich 2 meczach, gdy rzuciły 71 i 76 punktów, ale to ekipom z 7 i 6 miejsca, a nie z 1. Bez Amerykanki jest mniej ponowień, mniej przechwytów, no ogólnie po prostu mniej akcji. Także przy obronie Valuru, tutaj wszystkie dziewczyny ze Snaefell musiałyby zagrać swojego maksa, a tego to raczej nie widzę. Ogólnie Valur właściwie w każdej statystyce prowadzi w lidze. Mają świetną Amerykankę, no i chyba najlepszą koszykarkę z Islandii - Helene Sverrisdottir, znaną również z Euroligi czy z PLKK. Mają przewagę wzrostu, więc obstawiam 15+ zbiórek w ataku Valuru. Snaefell ma bardzo krótką rotację, do tego jeszcze skróconą ostatnio, a dziewczyny lubią tam faulować, więc pojawią się pewnie mocne rezerwy. Przykładowo, w ostatnim starciu 2 dziewczyny ze Snaefell skończyły mecz wcześniej za faule. Wg mnie Valur tutaj na koniec sezonu regularnego po prostu zmiecie Snaefell. Tutaj wyniki Valuru od ostatniego starcia, wygranego 80:65, 24 lutego:
89:59 Skallagrimur, 7 miejsce,
85:55 Haukar, 6 miejsce,
98:57 KR, 4 miejsce,
95:70 Breidablik, 8 miejsce,
80:68 Keflavik, 2 miejsce,
90:68 Stjarnan, 3 miejsce.
Także leją każdego, handicap niepokryty tylko z Keflavikiem, ale to zupełnie inna półka. 67.5 punktu rywalek przekroczone 3 razy, ale żadna ekipa nie była tak osłabiona jak Snaefell.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
N 71

nba3

Użytkownik
USE Rosa Scotti Empoli (Wom) -1.5 vs Pallacanestro Vigarano (Wom) 1.85
USE Rosa Scotti Empoli (Wom) vs Pallacanestro Vigarano (Wom)
Vigarano under 71.5 1.95
Vigarano bez Fitzgerald od 2 spotkań i to widać, bo automatycznie spadły zdobycze punktowe, ona miała 18.5 PPG, oddawała najwięcej rzutów w drużynie - prawie 12 na mecz, do tego 3.6 APG - najwięcej w drużynie. Ogólnie dyrygowała tą ekipą. Teraz, bez niej, wciąż nie ma balansu w drużynie. No i po ostatnim meczu z Broni dziewczyny z Vigarano z lekkimi urazami, także tutaj nie będą w pełni sił zapewne, co przy ich niezbyt dużej rotacji nie wróży rewelacji. Empoli ostatnio wpierdol od Schio, ale to było wkalkulowane, więc nawet nie było jakichś dużych minut. Z Fitzgerald bym tego bankowo nie grał, a tak to jestem dość zdecydowany. No i under na Vigarano tak samo, ciężko jest nagle po całym sezonie przestawić ofensywę po stracie takiej zawodniczki.
Techmania Battipaglia (Wom) vs ASD Geas Basket (Kobiety) -4.5 1.85
Techmania Battipaglia (Wom) vs ASD Geas Basket (Kobiety)
Battipaglia under 65.5 1.79
O Sesto pisałem ostatnio, gdzie też grały z Battipaglią:
&quot;Sesto to całkiem spoko ekipa, dość równa, z kilkoma opcjami w ataku, nie oparta na jednej zawodniczce. Battipaglia ostatnio znów straciła Brown, której strzeliło to samo kolano co w grudniu, a to była czołowa zawodniczka tam. Myślę, że tutaj nie będzie większych problemów, raczej spokojna wygrana, zwłaszcza, że Sesto ostatnio niewiele ustępowało Schio, gdzie bardzo dobry mecz zagrała Gruda. Battipaglia z kolei z Ragusą zupełnie odwrotnie, a poziom przeciwniczek podobny bardzo. &quot;
Skończyło się 67:47 dla Sesto, dziś może bez aż takiego pogromu, ale +10 wg mnie powinno lekko siąść.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom