>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kobiece ligi 2021/2022

Status
Zamknięty.
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
#25
Sosnowiec - Gorzów
Gorzów(-4.5)
@1.85
Stawka: 2/3
Bookie: 1x

#26
Enisey - Noginsk
Enisey(-43.5)
@4.27
Stawka: 1/3
Bookie: 1x


Przepraszam, że bez słowa komentarza, ale jestem poza domem i nie dam rady.
Oj Wojtus ja bym jednak faktycznie uważał z tym Gorzowem.Na chwile obecna mamy duzy problem z nominalna rozgrywająca jak napisał jeden z kolegów wyzej, wygrane z Arką czy Poznaniem nie sa dziełem przypadku jesli chodzi o Zagłebie.Nie mamy rzut4ów zza łuku a w Zagłebiu to dobry element.Normalnie w pełnej obsadzie pewnie bym sie skłaniał ku naszym ale w obecnej sytuacji chyba lepiej pojsc w stronę Sosnowca, tym bardziej ze Maciejewski show jesli chodzi o obronę trwa w najlepsze
Pazerny nie będę

Zaglebie Sosnowiec vs Gorzow Wielkopolski.Total Points (Gorzow Wielkopolski):
Under 81.5 1.88

Zagłębie +6 1.74
 
Ostatnia edycja:
W 138,1K

.Wojtek_89

Znawca - Koszykówka
#27
Atomeromu - UMMC
UMMC(-28.5)
@4.215
Stawka: 2/3
Bookie: 1x



Już na jutro, ale skoro sa juz kursy warto wziąc, bo do meczu moze sie troche zmienic in minus.
Generalnie dla mnie super bet, chociaz wiem, ze nie bylem ostatnio jakos bardzo pozytywnie nastawiony do UMMC.
Wyniki Rosjanek tak jak pisalem ostatnio srednio przekonywaly biorąc pod uwage ten gigantyczny potencjal.. Nawet z Praga wygrana przyszla w samej koncowce. Niemniej Atomeromu to idealny rywal na zbicie, to raz. Druga rzecz, w weekend w lidze UMMC w koncu pokazalo moc, deklasując Spartak. Po trzecie sklad jeszcze sie wzmocnil poprzez pojawienie sie Quigley.
Atomeromu absolutnie nie ma tutaj podjazdu do rywalek.. Wegierkom udalo sie awansowac do fazy grupowej, wygrywając ten mini turniej z Kayseri oraz Sepsi, ale tez prawda jest taka, ze rownie dobrze to Rumunki mogly tu grac...
Same wyniki juz w grupie to krotko mowiąc nędza... Cztery mecze i cztery porazki to bilans Atomeromu. Dziewczyny dostaly lanie od Venezii, przegraly z Lattes, dostaly lanie od Pragi i w koncu last match polegly z MBA, co juz najdosadniej swiadczy o tym, ze ciezko bedzie wiele tej druzynie w EL pokazac.
Fakt, w lidze Atomeromu bez porazki, w weekend dziewczyny pokonaly PEAC, ktory do tamtego starcia legitymowal sie bilansem 6-0, ale to naprawde nic. Prawdziwą sile tego zespolu pokazują wyniki w Eurolidze, a tez na Wegrzech praktycznie jedynie ogranie Sopronu cos znaczy.
Wedlug mnie +30 jest tutaj spokojnie w zasiegu UMMC i warto to pograc przy takim kursie.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Takiego czegoś jak w dzisiejszym meczu Ormanspor - Nika Siktivkar to jeszcze nie widziałem biorąc pod uwagę te poważniejsze rozgrywki.
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
AZS AJP Gorzów Wielkopolski (Kobiety) - Pszczółka AZS UMCS Lublin (Kobiety)
Suma zdobytych przez każdą drużynę goli poniżej/powyżej Każda drużyna zdobędzie powyżej 62.5 - Tak 1.558 22bet

1.35 na Gorzów to troche na moje nieporozumienie.Tym bardziej ze Gorzów juz dostał 2 razy od Pszczółek w ciry.No ale jest wytłumaczenie.Lublin dzisiaj bez Fassiny.Ja rozumiem ze gorzowianki w Sosnowcu wygrały wysoko ale dla mnie to na hura bym tu nie leciał. - 7 na Gorzów dla mnie też jakos mi nie pasuje.Lublin oczywiscie osłabiony brakiem Fassinny która złamała kosc sródrecza bedzie słabszy,ale nie zqapominajmy że Gorzów nadal bez swojej pierwszej PG która wróciła do stanów na rehab.W naszej druzynie zabraknie takze Duchnowskiej.W Sosnowcu błysneła Hurt ale dotychczas jej mecze były krótkomówiac średnie.Poza tymsosnowcowi wybitnie w tamtym meczu nie siedziała trója, z czego ASZ miał łatwe zbiórki a tym samym posiadania.
Jakby nie patrzeć nasz kochany trener Maciejewski nigdy nie był tuzem i twórcą dobrej obrony w Gorzowie więc nie sądzę by mecz skonczył sie na jakichs 130 punktach.Jakos nie ufam dziewczynom z GW poki co, a przysłowiowa Jaskóła z Sonsowca mi wiosny nie zrobiła szczerze mówiąc.Na moje taka linia z obu stron spokojnie do zrobienia

Edit:I wypada chyba wszystkich przeprosic bo rozum mowił Lublin a podałem co podałem.Ale skoro Gorzów rzuca w 4q swoje pierwsze punkty po 6 minutach gry, to ja juz im podziekuje
 
Ostatnia edycja:
W 138,1K

.Wojtek_89

Znawca - Koszykówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
#28
Flammes Carolo - Roche Vende
Roche Vende
@2.49
Stawka: 3/3
Bookie: 1x


#29
Flammes Carolo - Roche Vende
Roche Vende(-4.5)
@4.555
Stawka: 2/3
Bookie: 1x



Moj typ dnia bezsprzecznie. Kursy juz mocno spadly na Roche, więc warto korzystac jak najpredzej.
W normalnych okolicznosciach raczej bym atakowal handi na Roche, ale tutaj jak najbardziej warto pobrac powyższe typy.
We Francji Flammes na czele, Roche nieco gorzej, ale tez w miare wysoko. W EC z kolei Roche na pozycji lidera, Flammes z 1-2.
Roche generalnie mi sie podoba, fakt faktem w weekend dziewczyny dostaly srogie lanie od Lattes, ale tak naprawde to pierwszy taki ich mecz w tym sezonie i mnie tez ta porazka jakos bardzo nie odstrasza, nawet jej rozmiary.
W EC przyjezdne wyglądaja bardzo solidnie, o czym zreszta bilans 3-0 swiadczy chyba bardzo dobrze. Nie mowie juz nawet o tym, ze i Flammes o sile dzisiejszych rywalek sie juz przekonalo przegrywając w domu by 4.
Tutaj chec rewanzu na pewno spora, ale ja nie widze na to wiekszych szans... Oczywiscie Flammes jest mocne, ale problem jest taki, ze sporo tutaj problemow ze skladem.
Kontuzjowana jest Gajic, ktora jeszcze nawet nie powąchała parkietu, do Stanow wrocic musiala Coffey, ktora w EC zagrala wlasnie tylko z Roche, w lidze z kolei rozgrywając trzy starcia, kontuzjowana jest także Akhator. Last match w lidze nie grala z powodu choroby takze Fiebich i choc ona ma tutaj wrocic, to po pierwsze nie jest to czolowa zawodniczka, po drugie nie jest do konca pewne jak jej gra po chorobie bedzie wyglądala, a po trzecie brak Akhator i kolejny mecz bez Coffey to strata ogromna.
Tylko w tym pierwszym meczu obu zespolow, Nia oraz Evelyn dla Flammes wykrecily 26p (60 calej druzyny), 12zb, 3a i to tez pokazuje ile tutaj Flammes traci.
Jasne, zgadzam sie, ze w weekend Flammes oslabione ogralo Tarbes, ale tutaj wedlug mnie Roche bez zająknięcia te braki wykorzysta.
Dla mnie swietne zaklady, zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +252
W 138,1K

.Wojtek_89

Znawca - Koszykówka
#30
Sodertalje - Lulea
Lulea(-36.5)
@4.065
Stawka: 2/3
Bookie: 1x



Kwestia checi jak zwykle, ale na pewno nie wygląda to zle.
Lulea, najlepsza druzyna w Szwecji i glowny kandydat do tytulu, rywal? Poki co czerwona latarnia ligi, choc może jeszcze tak wysoko dziewczyny nie przegraly.
No, ale tez pamiętac trzeba, ze przyjezdza jutro rywal najmocniejszy z mozliwych, a tez Soder z problemami kadrowymi, o czym zaraz.
Lulea w zasadzie w tym sezonie pod gorke miala tylko z Norkami, choc tez to pod gorke to +11, wiec niezle patrzac na rywala.
Poza tym dziewczyny zrobily +42 away z Visby, +36 w domu z Hogsbo, +24 away z Ostersund, +33 away z Boras oraz ostatnio +36 w domu z Eos. Wyniki mowia same za siebie, Lulea w gazie i nie ma sie co dziwic, ze w Szwecji trudno sie innym postawic patrząc na sklad tej ekipy.
Jutro +40 wedlug mnie spokojnie w zasiegu, bo pomijajac jednak mozliwosci Soder, tak jak wspomnialem sa tutaj problemy ze skladem.
Z druzyna po trzech rozegranych meczach pozegnala sie Jeune, a teraz dolączyla do niej Monakana. Dodatkowo last match nie grala także Molina.
Jest cięzko po stronie gospodyn tego meczu, takze wedlug mnie tutaj Lulea przy tym skladzie, przy tym co gra, nie pozostawi zludzen.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +670
W 138,1K

.Wojtek_89

Znawca - Koszykówka
#31
Antalya - Cankaya
Cankaya
@2.505
Stawka: 1/3
Bookie: 1x



Juz na jutro.
Antalya z 3-0, Cankaya z 0-3, na pierwszy rzut oka faworyt zatem dosc wyrazny.. Czy aby jednak na pewno?
Gospodynie tego meczu nie zaznaly jeszcze smaku porazki, ale na dobra sprawe one wcale nie mialy wielkich rywali na przeciwko... Bursa, Botas, czy nawet Kayseri to nie są potęgi, więc ja bym tez tak mocno sie tym bilansem nie zachwycal.
Fakt faktem w skladzie jest kilka ciekawych nazwisk, ale czy ten sklad tak wyraznie przewyzsza ten rywalek? Nie sadze.
Cankaya ma 0-3, ale potencjal na lepsze wyniki jest tu na pewno.. Kizer, White, Dikaioulaku, Prince, to nie są przeciez anonimy. Owszem, last match brakowalo White, ale ona powinna jutro wrocic.
No i teraz tak, Cankaya ma 0-3, ale zwrocmy uwage na rozklad jazdy dziewczyn... Fener, Galata, Mersin, smialo mozna powiedziec, ze to najtrudniejszy rozklad w calej lidze, wiec tez brak zwycięstwa poki co nie jest znowu jakims dramatem.
Jutro nadarza sie idealna okazja na pierwsze zwycięstwo w sezonie i warto sprobowac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +557
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Jak zagra Jazmine Jones to maleją szanse Cankay w tym meczu. Poszukał bym info na ten temat ewentualnie poczekał na składy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
W 138,1K

.Wojtek_89

Znawca - Koszykówka
#32
Polkowice - GTK Gdynia
Polkowice(-37.5)
@4.20
Stawka: 1/3
Bookie: 1x


Az tak pewny nie jestem bo faktycznie gdynianki jeszcze takiego lania nie dostały, ale dziś to może i powinno się zmienić, bo na tapecie chyba najmocniejsza aktualnie w lidze drużyna.
Polkowice co prawda w tygodniu grały w EC z PAO, ale myślę, że to nie będzie miało większego znaczenia. Z Greczynkami skończyło się wysoką wygrana, udało się zapewnić awans do dalszej fazy, a też mam wrażenie, że po ostatniej wpadce z Wrocławiem w lidze, tutaj dziewczyny z hukiem będą chciały się zrehabilitowac i mocnym akcentem wejść w przerwę na kadry.
Gdynia jak wspomniałem jeszcze tak wysoko nie przegrała, ale - 21 z osłabionym i widać jak grającym Gorzowem pokazuje trochę te możliwości drużyny. Zresztą umówmy się, to młody skład, który ma się ogrywać i tutaj nie ma żadnych argumentów na postawienie się Pomarańczowym.


#33
Sepsi - Rapid Bukareszt
Sepsi(-54.5)
@4.31
Stawka: 2/3
Bookie: 1x


Tu już czuję się pewniej.
Sepsi to w ostatnich latach taka trochę Praga w Czechach.. Fakt, no może teraz nie ma już takiej hegemonii, ale to wciąż drużyna, do której ekipy pokroju Rapida nie maja podjazdu.
Gospodynie w tygodniu odniosły ważna i bardzo dobrze wyglądająca wygrana z Prometey w EC także nastroje znakomite, a też na pewno nie umknęło nikomu show Frazer.
W lidze póki co dziewczyny z 3-1, gdzie nie udało się tylko z liderem Satu Mare.
Poza tym dziewczyny dwukrotnie zbily, Alexandrie oraz Botosani, wygrywając jeszcze wysoko z Constanta.
No i tak, generalnie z tego zestawu najsłabszym rywalem było Botosani, to w zasadzie najsłabszy paka w lidze i tam skończyło się na +77. Constanta, czy Alexandra to trochę inna bajka i tutaj zwłaszcza blowout z tą drugą drużyna pokazuje możliwości Sepsi.
Rapid póki co z 1-4 i wynikami pozostawiajacymi wiele do życzenia. Wygrać udało się tylko z Targu, choć w wielkich bólach, pozostałe mecze to wysokie porażki, nawet z tymi słabszymi jak Agronomia, czy Cluj. Arad oraz Alexandria nie miały już z kolei litości.
Personalnie jest tu kiepsko no i nie chce mi się wierzyć, że Rapid cokolwiek wskora. Sepsi spokojnie powinno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
W 138,1K

.Wojtek_89

Znawca - Koszykówka
#34
North Carolina - Kobiety - North Carolina A&T - Kobiety
North Carolina A&T - Kobiety(+17.5)
@1.83
Stawka: 3/3
Bookie: 1x

#35
North Carolina - Kobiety - North Carolina A&T - Kobiety
North Carolina A&T - Kobiety(+9.5)
@4.17
Stawka: 2/3
Bookie: 1x

#36
North Carolina - Kobiety - North Carolina A&T - Kobiety
North Carolina A&T - Kobiety
@13.50
Stawka: 1/3
Bookie: 1x


Ruszyly dzis studentki, ale nie bede zakladal osobnego tematu. Po prostu w podsumowaniach bede wyszczegolnial ligi i akademickie rozgrywki.
Tutaj faworyt konkretny, ale nie moge przejsc obojętnie obok takich zakladow na Aggies.
Tar Heels oczywiscie na codzien graja w duzo mocniejszej konferencji, ale tez nie sa one w ACC najmocniejsza druzyną. Sklad tez co by nie mowic ulegl zmianie w porownaniu do sezonu poprzedniego, a juz na dzien dobry sa tutaj dwa powazne braki spowodowane kontuzjami.
Po kolei jednak, w porownaniu do poprzedniego sezonu w druzynie nie ma juz Bailey, najlepszej zawodniczki poprzedniego sezonu, Watts, czy Holesinskiej, dwoch bardzo istotnych starterek, obok Bailey najwazniejszych zawodniczek druzyny. Fakt faktem pozostaly jednak Kelly, Ustby, Todd-Williams, Poole, czy Young. Dodatkowo w tym sezonie przyszla swietna Fr Key, są dwa transfery, Littlefield z Princeton oraz Hodgson z William & Mary plus pare jeszcze pierwszorocznych, ale ja tam az takim huraoptymistą nie jestem, mimo wszystko. Do tego jak wspomnialem juz na starcie mamy tutaj dwa powazne problemy, uraz Young, a takze Key, ktora tutaj smialo mogla aspirowac do FOY w konferencji.
Aggies w tym roku zmienily konferencje, MEAC zamienily na Big South, gdzie juz na starcie sa wymieniane w gronie faworytek. Oczywiscie nie jest to druzyna, ktora w jakimkolwiek stopniu moglaby sie bic o najwyzsze cele, ale tez nie powiem, zeby nie mogla sie postawic oslabionym Tar Heels.
Owszem, w druzynie nie ma moze juz Jones-Pack, czy Winters, ale pozostala swietna Scott, pozostaly Darks, Tucker oraz Walton, czy Nelson.
Do tego pojawily sie McNeill, ktora moze nie ma doswiadczenia w DI, ale jej cyferki na nizszych szczeblach robia mega wrazenie, Blackstone z Cuse, Lee z NT, czy chociazby Harris z Charlotte.
Mamy poczatek sezonu, dla mnie NC jednak stracila duzo wiecej plus dochodza do tego dwa badz co badz mocne oslabienia i moim zdaniem to wcale nie bedzie taki spacerek dla NC jak widzi to bookie.
 
M 0

młody.bjern

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
#34
North Carolina - Kobiety - North Carolina A&T - Kobiety
North Carolina A&T - Kobiety(+17.5)
@1.83
Stawka: 3/3
Bookie: 1x

#35
North Carolina - Kobiety - North Carolina A&T - Kobiety
North Carolina A&T - Kobiety(+9.5)
@4.17
Stawka: 2/3
Bookie: 1x

#36
North Carolina - Kobiety - North Carolina A&T - Kobiety
North Carolina A&T - Kobiety
@13.50
Stawka: 1/3
Bookie: 1x


Ruszyly dzis studentki, ale nie bede zakladal osobnego tematu. Po prostu w podsumowaniach bede wyszczegolnial ligi i akademickie rozgrywki.
Tutaj faworyt konkretny, ale nie moge przejsc obojętnie obok takich zakladow na Aggies.
Tar Heels oczywiscie na codzien graja w duzo mocniejszej konferencji, ale tez nie sa one w ACC najmocniejsza druzyną. Sklad tez co by nie mowic ulegl zmianie w porownaniu do sezonu poprzedniego, a juz na dzien dobry sa tutaj dwa powazne braki spowodowane kontuzjami.
Po kolei jednak, w porownaniu do poprzedniego sezonu w druzynie nie ma juz Bailey, najlepszej zawodniczki poprzedniego sezonu, Watts, czy Holesinskiej, dwoch bardzo istotnych starterek, obok Bailey najwazniejszych zawodniczek druzyny. Fakt faktem pozostaly jednak Kelly, Ustby, Todd-Williams, Poole, czy Young. Dodatkowo w tym sezonie przyszla swietna Fr Key, są dwa transfery, Littlefield z Princeton oraz Hodgson z William & Mary plus pare jeszcze pierwszorocznych, ale ja tam az takim huraoptymistą nie jestem, mimo wszystko. Do tego jak wspomnialem juz na starcie mamy tutaj dwa powazne problemy, uraz Young, a takze Key, ktora tutaj smialo mogla aspirowac do FOY w konferencji.
Aggies w tym roku zmienily konferencje, MEAC zamienily na Big South, gdzie juz na starcie sa wymieniane w gronie faworytek. Oczywiscie nie jest to druzyna, ktora w jakimkolwiek stopniu moglaby sie bic o najwyzsze cele, ale tez nie powiem, zeby nie mogla sie postawic oslabionym Tar Heels.
Owszem, w druzynie nie ma moze juz Jones-Pack, czy Winters, ale pozostala swietna Scott, pozostaly Darks, Tucker oraz Walton, czy Nelson.
Do tego pojawily sie McNeill, ktora moze nie ma doswiadczenia w DI, ale jej cyferki na nizszych szczeblach robia mega wrazenie, Blackstone z Cuse, Lee z NT, czy chociazby Harris z Charlotte.
Mamy poczatek sezonu, dla mnie NC jednak stracila duzo wiecej plus dochodza do tego dwa badz co badz mocne oslabienia i moim zdaniem to wcale nie bedzie taki spacerek dla NC jak widzi to bookie.
Czy Ci się drużyny nie pomyliły? 😂
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Cankaya-Hatay 1 handi +7.5 kurs 1.75 Fortuna Turcja kobiety
Kursy na to nie wskazują bo na drużynę gosci spada ale to w Turcji norma gdzie głównie patrzą na tabelę i aktualny bilans... Idę w kierunku gospodyń które mają 3 amerykanki i Babkine...problemy zdrowotne miała Chantella amerykanka ale ostatnio widzę grała i jeśli gospodynie wyjdą pełnym składem to powalczą tak mi się wydaje...sportowo nie widzę przewagi drużyny gości ale zobaczymy😉
Gładko😁
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +113
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Virtus-Ragusa 1 kurs okolo 1.7 Fortuna
Niestety kurs spada to damski basket,gospodynie mocne 2 amerykański do tego Chorwatka Dojkic oraz zandalasini jest kim grać,ragusa niewygodny rywal,Ale żal nie spróbować tym bardziej że jedna zawodniczka ma wypaść że skladu z Ragusa....zobaczymy ale do dubla można gdzieś to dorzucić
 
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dostałem informację sprzed chwili. Na Białorusi pozytywny wynik testu ma liderka gorzowskiego klubu - Barislava Hristowa. Dodatkowo z powodu choroby nie zagra Anna Makurat. Dalej kontuzjowana jest rozgrywajaca Johnson, a w Gorzowie została inna rozgrywajaca Dźwigalska.

Gorzów w dzisiejszym meczu EuroCupu w Minsku ma cztery zawodniczki do gry: Hurt, Tichonenko (wraca po chorobie), Owczarzak i Jones. Reszta to beda wychowanki druzyny.

Obecnie kurs spada, ale wciąż jest warty gry, ale trzeba sie pospieszyć póki to nie spadnie do 1.10.

Mińsk - AZS Gorzów 1 1.69 (fortuna) Eurocup kobiet godz 17 9,5/10

Warto tez za "drobniejsze" spróbować wygraną Poznania w niedzielnym meczu ligowym po 2,60, bo obie mogą nie byc zdolne do gry w tym meczu. A jak wyjdzie to info o Covidzie kursy zlecą.

Do tego dziś dorzucam drugi inny fajny typ z Eurocupu:

Bydgoszcz - Orenburg 2 -16.5 2.50

Stawiam na wyzsze niz 16-toma punktami wygrana druzyny z Rosji. Bydgoszczanki sa ostatnie w grupie z kompletem porazek, trener Kulpeksza da dziś odpocząć swoim podstawowym zawodniczkom - szanse dostają rezerwowe i młode. Tam może sie skonczyc nawet 30stioma


Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +234
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom