>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Knockout Boxing Night 7 - 6 Lipca Rzeszów (Różański vs Izu)

Status
Zamknięty.
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Kurs na Ugonoha nadal rośnie, bo w STS na Superofercie jest już 1.5. Nie wiem dlaczego wzrósł też dzisiaj kurs na Stępnia i obecnie wynosi 1.4. Co do Czerkaszyna to nadal się zastanawiam, bo z jednej strony może szybko wygrać, ale może być też tak że będzie się z nim męczył pełny dystans. Ja się tak nie nastawiam na ten mocny cios Czerkaszyna, bo kilka razy kończył rywali ciosami na wątrobę. Jeżeli Capper będzie uważał i odpowiednio się zasłoni to może nie być czasówki. Jednak deski za 1.65 chyba zagram.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Z Ugonohem to w sumie nic dziwnego- z tego co czytam opinie na różnych stronach to naprawdę ludzie widza walke 50/50. Ja sie z tym nie zgodzę ale tak jak mówiłem w sumie nic mnie już nie zdziwi- łącznie z tym że walka zakończy się w 1 minucie albo 10 rundzie.
Co do Stępnia to rzeczywiście wielkie zaskoczenie ten skok kursów- ma to miejsce tylko w STS, ale nie ma żadnych przesłanek dlaczego- Paweł wyglądał  ok na ważeniu, dziś też na jego profilach społecznościowych można znaleźć zdjęcia (m.in z zapoznania się z ringiem)  i wszystko wygląda normalnie.
Z Czerkaszynem jest ten problem że on tak naprawde ma opinie wielkiego talentu ale nie walczył z nikim konkretnym- a jak walczył z twardym Grafką to go nie skończył. Mimo wszystko myśle że tutaj walka zakończy się przed czasem, a Australijczyk jest po prostu słaby.
 
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Ugonouh - Różański typ1  kurs1.45  sts.      Moim zdaniem Ugonouh zdecydowany faworyt, jedyny minus dla niego że w ciągu 33 miesięcy walczył tylko 7 rund. Izu jest faworytem ponieważ jest lepszy technicznie, jest również dużo bardziej doświadczonym piesciarzem. Różański nigdy nie walczył dłużej niż 4 rundy, co przemawia za tym że walka jak będzie trwała dłużej to szanse Izu jeszcze wzrosną. Różański podczas walki lubi wywierać presję, Ugonouh będzie raczej na dystans kontrolowal walkę, czekając na kontry mając dłuższy zasięg ramion. Ugonouh musi tą walkę wygrać jeżeli chce jeszcze liczyć się w rankingach. 
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Brak słów. Oczywiście Łukasz Różański wygrał absolutnie zasłużenie bo był po prostu lepszy w każdej rundzie i pachniało tym że Izu padnie prędzej czy później (olbrzymi szacunek dla tych co typowali Łukasza). Ale to co się działo tutaj to jest kryminał- Stępień remis a na live było 1,01 na jego wygraną na pare sekund przed końcem i nie ma żadnych wątpliwości że wygrał zdecydowanie. Różański cios dobrych paru sekund po tym jak Izu klęczy (dyskwalifikacja a minimum odjęty punkt i czas dla Izu ). Żeby nie było- nie bronie Izu bo pokazał że był totalnie przereklamowany ale no ledwie troche temu czepialiśmy się sędziego z walki Głowackiego..
Jedno jest pewnie- jak Ukraiński trener tak przygotował Izu to strach pomyśleć co zrobi Chisora ze Szpilką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 4,7K

trotodyl

Użytkownik
cytat z dnia 28 czerwca 2019 22:22 przez majster93Ja już zagrałem na Różańskiego, dla mnie 5,25 to promocja. Nie wiem o co chodzi z kursem na Ugonoha - 1,12 to chyba dla jakiś okazjonalnych graczy, którzy dobiją to do taśmy aby zniwelować podatek, bo przecież walczy ten gość z "Tańca z Gwiazdami"... Ugonoh nie walczył prawie 2,5 roku, bo walka z Kassim która odbyła się 1,5 roku temu też nam dużo nie powiedziała. Wyłączając Breazeale, to obaj mają rywali na podobnym poziomie. O Różańskim też za dużo nie wiemy, głównie jeśli chodzi o kondycje, ale to też nie jest mocną stroną Ugonoha. Do tego Różański walczy u siebie, ściany będą za nim i jest chyba zawodnikiem Wasilewskiego. Różański sparował z Zimnochem i Hunterem, za to Ugonoh wraca z nowym trenerem i nie wiem jakich miał rywali na sparingach. Bardzo mi to przypomina walkę Kownacki - Szpilka, gdzie też mieliśmy dla wielu anonimowego zawodnika, walczącego ze znanym celebrytą wracającym po długiej przerwie. O ile dobrze pamiętam kursy kształtowały się podobnie. Myślę, że dla polskiego boksu również lepiej będzie jeśli wygra to Różański. Ugonoha lubię, ale uważam że nie traktuje poważnie tego co robi i nie wiadomo czy po tej walce nie zdecyduje się na kolejny "Taniec z Gwiazdami", "Big Brother" czy może "Konkurs Piosenki Eurowizji". 

 grtulacje analizy , moge dodać jako swiadek że Zimnoch na tych sparingach odbiajał sie od maty jak piłka , generalnie wiekszosc ludzi piszacych o boksie czy sportach walki niema o nich zielonego pojecia , to nie jest tak że ktos kto ma jakis talent wybije sie bo do tego potrzeba promotora i kasy a nie stania po bramkach i liczenia na tę jedna szanse że sie wygra walke w której jest sie przedstawianym jako mieso sprawa jest prosta   nie masz promotora to klauny z forów nazywaja cie bumem 
 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik


@xavi90 - teraz do tych "wyjątków" czyli Kownackiego i Ruiza musisz dopisać Różańskiego ????. Tak jak Wam pisałem, stylowo Izu będzie leżał Różańskiemu (swarmer - boxer), ale Różański zaimponował mi szczególnie głową - nie napalał się na ataki nawet gdy było widać że Izu odczuwa te ciosy. Musi z pewnością popracować nad skracaniem ringu i dystansu bo kilka razy przestrzelił mocne ciosy otwierając się na kontry. Natomiast Izu całkowicie siadła głowa, nie wiem skąd to liczenie w 3. rundzie, ale jak już pisałem. Dla mnie wziął tę walkę za wcześniej, chociaż nawet gdyby się rozruszał to i tak by to przegrał.
Wygrana: Różański  

Co do walki Szeremety, również się nie myliłem. Ciosu brak, ciężko się go ogląda, a głowa była już chyba w ringu w USA
Szeremeta na punkty

Jeśli chodzi o walkę Stępnia, to moim zdaniem to wygrał a remis jest krzywdzący. Widać było w tym pojedynku że Stępień ma więcej talentu i jakości. W rewanżu Stępień będzie jeszcze lepszy a Matyja lepszy już nie będzie. 97-93 dla Matyi? Nie wiem co ten sędzia palił ale musi nieźle dawać po garach. Ogólnie poziom sędziowania na galach w Polsce jest bardzo słaby i zawsze znajdzie się gość który wypaczy wynik walki.
Stępień na punkty
Over 8,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
W studio nikt o kontrowersji nie mówił aż tak dobitnie- i prawidłowo bo wygrana Różańskiego jest zasłużona i jakby Izu dostał tutaj wygraną przed DQ to by była totalna przesada... ale niestety ten cios 5 sekund po tym jak Izu klęczy to jest głupota.Czy Różański jest gotowy na kogoś z powiedzmy top 30 ? Wątpie- wydaje mi się że jak Szpilka przegra z Chisorą to nim zapełnią kolejną gale. Szeremeta jak wyjdzie do Golovkina czy do kogokolwiek z top 10 to moim zdaniem nie dotrwa do 3 rundy, aż głupio tak mówić ale gość jest bardziej przereklamowany niż Izu. Nie moge tylko przeżyć walki Stępnia- no tam nie dało się wytypować remisu i śmierdzi mi to że Wasilewski miał w planach ten remis i rewanż, w końcu nie na codzień sie zestawia zawodników z takimi rekordami którzy należą do jednej grupy. 
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
cytat z dnia 7 lipca 2019 00:34 przez xavi90W studio nikt o kontrowersji nie mówił aż tak dobitnie- i prawidłowo bo wygrana Różańskiego jest zasłużona i jakby Izu dostał tutaj wygraną przed DQ to by była totalna przesada... ale niestety ten cios 5 sekund po tym jak Izu klęczy to jest głupota.Czy Różański jest gotowy na kogoś z powiedzmy top 30 ? Wątpie- wydaje mi się że jak Szpilka przegra z Chisorą to nim zapełnią kolejną gale. Szeremeta jak wyjdzie do Golovkina czy do kogokolwiek z top 10 to moim zdaniem nie dotrwa do 3 rundy, aż głupio tak mówić ale gość jest bardziej przereklamowany niż Izu. Nie moge tylko przeżyć walki Stępnia- no tam nie dało się wytypować remisu i śmierdzi mi to że Wasilewski miał w planach ten remis i rewanż, w końcu nie na codzień sie zestawia zawodników z takimi rekordami którzy należą do jednej grupy. 
Cios był kontrowersyjny ale walczysz dopóki nie ma komendy. Sędzia się spóźnił i powinien wkroczyć wtedy gdy Izu już klęknął. Gdyby Różański go zostawił to może Izu by szybko wstał i sędzia nie zaliczyłby desek? Podstawowa zasada: dopóki trwa walka i nie ma komendy "stop" - masz się bronić. To samo dotyczy walki Głowackiego i przedłużonej rundy. 

Czy Różański jest gotowy, to tego teraz nie wiemy. Wszystko zależy od tego jak podejdą do błędów które popełniał podczas tej walki, bo z tym skracaniem dystansu ewidentnie był problem i można było go skontrować. Zależy też jak Wasilewski poprowadzi jego karierę. Kariera Kownackiego również nabrała rozpędu po wygranej ze Szpilką, a to czy Różański pójdzie drogą Kownackiego czy może Rękowskiego to już inna sprawa.

Szeremeta ma podobno walczyć z Charlo i myślę że ze swojej kariery wycisnął już maksimum i trzeba to teraz wszystko spieniężyć. Co do walki Stępnia to również uważam że ten remis jest krzywdzący i spowolni karierę Stępnia. Jednak dziwne że tego nie uwzględniliśmy. W sumie jak na polskie realia dziwna walka, bo walczyło dwóch czołowych zawodników z tej samej grupy i w sumie można było się tego spodziewać. Kasa się zgadza. Jeśli Szpilka przegra z Chisorą to dadzą mu Włodarczyka lub Zimnocha i do tego Matyja - Stępień II.  
 
soczy 606

soczy

Użytkownik
Zwróciliście uwagę na wypowiedzi Michalczewskiego? Strasznie bredził aż nie dało się tego słuchać.

Szkoda że się nie wybrałem na Gale bo aż tak daleko nie ma, no ale zdrowie nie pozwoliło. Może innym razem.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Bzdura- nie ma czegoś takiego jak dobijanie leżącego bo sędzia jest kawałek dalej i jeszcze nie wkroczył. Tutaj według przepisów bokserskich jest ewidentny faul i Izu powinien dostać 5 minut i to w najlepszym wypadku bo równie dobrze mogła być dyskwalifikacja. (nie zaprzeczam że Izu był poza walką już po pierwszym ciosie ale przepisy są tutaj oczywiste- to nawet nie moja opinia, polecam poczytać opinie ekspertów) . Różańskiego raczej za granice nie wyślą a Szeremete oczywiscie i w końcu go spienieżą chociaz to dla mnie nieporozumienie ale z tego co mi sie zdaje to on bedzie bronił pas z jakimś przeciętnym Włochem i to w Polsce a dopiero potem ktoś z czołówki. Mi chodził ten remis po głowie, wiem że jestem mądry po fakcie ale dziś właśnie jak wyszły że nagle praktycznie dwukrotnie wzrósł kurs na Pawła to dało to do myślenia że coś tu śmierdzi...
 
cytat z dnia 7 lipca 2019 01:00 przez soczy
Zwróciliście uwagę na wypowiedzi Michalczewskiego? Strasznie bredził aż nie dało się tego słuchać.

Szkoda że się nie wybrałem na Gale bo aż tak daleko nie ma, no ale zdrowie nie pozwoliło. Może innym razem.
Michalczewski to faktycznie się nadaje.. Przed walką mówił że Izu to diament a chwile po walce że do niczego sie nie nadaje i powinien skończyc kariere. Ale w sumie się facetowi nie dziwie bo coś tam zainwestował i pewnie wtopił i to nie mało. Ciężko mi sobie wyobrazić co teraz miałby zrobic Izu żeby się odbudowac- 2 walki z gościami z rekordem 5-15 ? Zupełny bezsens- obstawiam ze jednak KSW.
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
cytat z dnia 7 lipca 2019 01:01 przez xavi90Bzdura- nie ma czegoś takiego jak dobijanie leżącego bo sędzia jest kawałek dalej i jeszcze nie wkroczył. Tutaj według przepisów bokserskich jest ewidentny faul i Izu powinien dostać 5 minut i to w najlepszym wypadku bo równie dobrze mogła być dyskwalifikacja. (nie zaprzeczam że Izu był poza walką już po pierwszym ciosie ale przepisy są tutaj oczywiste- to nawet nie moja opinia, polecam poczytać opinie ekspertów) . Różańskiego raczej za granice nie wyślą a Szeremete oczywiscie i w końcu go spienieżą chociaz to dla mnie nieporozumienie ale z tego co mi sie zdaje to on bedzie bronił pas z jakimś przeciętnym Włochem i to w Polsce a dopiero potem ktoś z czołówki. Mi chodził ten remis po głowie, wiem że jestem mądry po fakcie ale dziś właśnie jak wyszły że nagle praktycznie dwukrotnie wzrósł kurs na Pawła to dało to do myślenia że coś tu śmierdzi...
Tu nie chodzi o dobijanie leżącego, tylko wczuj się w rolę zawodników. Sędzia jest od tego aby takie zachowania studzić. Może nie dyskwalifikacja ale jak już to -1 punkt. Ale ciekawe co Ty byś zrobił na miejscu Różańskiego, kiedy masz podłączonego zawodnika, nie ma komendy i już widzę jak odwracasz się plecami i grzecznie podążasz do swojego narożnika... 
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
@majster93 ale to nie ma żadnego znaczenia co ja bym zrobił. Jakbyś pozwalał na dodatkowe ciosy każdemu to wiesz co by to było ? Tutaj jest kontrowersja i nie ma co temu zaprzeczać- minimum punkt odjęty i 5 minut dla Izu a że w ferworze walki to nie ma wytłumaczenia. Ja Izu nie bronie ale miałeś coś podobnego ostatnio w walce Diniu- Pulev, nie moge znaleźć skrótu ale tam tez Pulev zadał cios już jak Diniu klęczał i Rumun dostał 5 minut na dojście do siebie.
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
cytat z dnia 7 lipca 2019 01:17 przez xavi90@majster93 ale to nie ma żadnego znaczenia co ja bym zrobił. Jakbyś pozwalał na dodatkowe ciosy każdemu to wiesz co by to było ? Tutaj jest kontrowersja i nie ma co temu zaprzeczać- minimum punkt odjęty i 5 minut dla Izu a że w ferworze walki to nie ma wytłumaczenia. Ja Izu nie bronie ale miałeś coś podobnego ostatnio w walce Diniu- Pulev, nie moge znaleźć skrótu ale tam tez Pulev zadał cios już jak Diniu klęczał i Rumun dostał 5 minut na dojście do siebie.
Zgadzam się, a na dodatek gdyby zgłosił że nie jest gotowy do walki to mielibyśmy dyskwalifikację. Jednak zarówno jeśli chodzi o tę sytuację jak i kontrowersje z walki Głowackiego z Briedisem, winę ponoszą sędziowie i aby boks uzdrowić, należy zrobić porządek z przyznawaniem licencji a przede wszystkim szkoleniem sędziów. 
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Ciężko w ogóle zrozumieć o co tu chodziło. W pierwszym liczeniu najpierw Robert Gortat pokazał że liczenia nie ma a nagle wyliczył Izu i to do 8miu. W drugim Izu z jednej strony chyba by wstał (pewnie na góra 20 sekund i by był koniec) ale jednak po tym dodatkowym ciosie padł jak rażony, a że w wywiadach nie tłumaczyl się nic a nic to jednak chyba nie było tam typowej symulki. W każdym razie w TVP zamietli to pod dywan- być może myliłem sie i Izu po prostu dla Wasilewskiego był za drogi i nie wiązał z nim nadziei. 
W każdym razie jeszcze raz podkreśle- widać było że Izu kompletnie nie ma pomysłu na walke. Za 2 tygodnie spodziewam się dejavu- w walce Szpilki którego przygotowuje ten sam trener, no po prostu nie ma innej opcji. Mogą miec solidne przygotowania, sparingi- ale wizji walki żadnej.
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
cytat z dnia 7 lipca 2019 01:28 przez xavi90Ciężko w ogóle zrozumieć o co tu chodziło. W pierwszym liczeniu najpierw Robert Gortat pokazał że liczenia nie ma a nagle wyliczył Izu i to do 8miu. W drugim Izu z jednej strony chyba by wstał (pewnie na góra 20 sekund i by był koniec) ale jednak po tym dodatkowym ciosie padł jak rażony, a że w wywiadach nie tłumaczyl się nic a nic to jednak chyba nie było tam typowej symulki. W każdym razie w TVP zamietli to pod dywan- być może myliłem sie i Izu po prostu dla Wasilewskiego był za drogi i nie wiązał z nim nadziei. 
W każdym razie jeszcze raz podkreśle- widać było że Izu kompletnie nie ma pomysłu na walke. Za 2 tygodnie spodziewam się dejavu- w walce Szpilki którego przygotowuje ten sam trener, no po prostu nie ma innej opcji. Mogą miec solidne przygotowania, sparingi- ale wizji walki żadnej.
Stylowo Chisora powinien zmiażdżyć Szpilkę, jednak ja tego się nie spodziewam, bo jest już nieco wypalony i motywacji też będzie mu brakowało. Anuczina i jego metody ocenimy po walce Szpili. Izu to zły materiał na ocenę tego trenera bo gość nie ma żadnych osiągnięć w boksie zawodowym, a bazuje jedynie na swojej popularności. Szpilka to jednak nie to samo co Ugonoh i tam powinien wyjść z jasną taktyką biegania po ringu i kłucia prostym (spodziewa się tego Chisora bo sparuje z Gashim). Gdyby Szpilka miał cios lub walka odbywała się gdzie indziej to bym na niego zagrał a tak poczekam na kursy i punkty Chisory powinny być dobrą inwestycją. Ugonoh nie miał dzisiaj ani nóg, ani ciosu, ani głowy ani pomysłu na walkę. 
 
K 245

kensei

Użytkownik
Cóż na Izu się zdecydowanie zawiodłem i muszę przyznać, że zwycięztwo Różańskiego jak najbardziej zasłużone. Jednak wciąż nie wierzę w tego boksera i raczej zdecydowało tu nie przygotowanie Izu, ewidentny brak pomysłu na walkę i strach przed ciosem, a może nawet gorzej. Z taką postawą jest możliwe że jest po prostu rozbity, do boksu się już nie nadaję, ale nie liczyłbym na to, że Różański zabłyśnie wyżej.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Gratulacje dla majster93, miałeś nosa do Różańskiego. Twardy, silny gość z niego. Ten faul raczej wiele nie zmienił, Izu już i tak miał dosyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom