>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Klucz do zdobycia hajsu:)

Status
Zamknięty.
K 18

klakson

Użytkownik
oj alves swieta prawda swieta ;).Kasyna tak latwo nie da sie oszukac bo pewnie nie ty jeden wpadles na ten pomysl zeby takich glupot sie domyslec.

Ps. Nie dziwcie sie ludzie jak w bonusach napisane jest ze nie sa one przeznaczone dla polakow. Tu mamy przyklad 1 człowieka ktory za darmo by chcial zdobyc kokosy i dlatego nasz narod jest postrzegany tak jak jest ????
 
B 0

bartek9628

Użytkownik
no i o to chodzi zeby tą siatke złamać... jeżeli chodzi o post nero9: twoje podpowiedzi mało dały... kiedy probuje sie ponownie zarejestrowac na pewnym kasynie - rzeczywiscie nie pojawia mi sie od razu moj login i brak przycisku rejestracji, ale kiedy włączam play for money, włącza sie rejestracja a kilka sekund pozniej napis &quot;illegal operation&quot; ???? ma ktos sposob jak te zabezpieczenia obejść??
Ja mam . Najlepiej kupić sobie kilka komputerów, kilka mieszkań i co tydzień zmieniać nazwisko :jezora: . Wtedy będziecie mogli korzystać tak wiele razy ile tych czynności wykonacie.
 
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
Po jakiego grzyba ta cała zabawa jak w kasynie i tak nie da sie niczego wygrać. A nawet jak zrobisz juz prawie wymagany obrót to potem pujdzie Ci czarna seria i :jezora:
A nawet jak by sie jakim cudem udało to i tak te wszystkie kasyna sa niewyplacalne, no chyba ze w bukach jak expekt itp.
 
K 0

kob22

Użytkownik
rzuc chocby jedna promocje no-deposit to powiem ci co masz zrobic ???? wrzuc to ci podpowiemy ???? jeżeli nie to bye
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Mozna w kasynie wygrac co wy mowicie ze nie ? Spytajcie Bodiego, nie jest to duzo ale zawsze cos wpadnie.

A typek co zalozyl ten temat powinien dostac bana.
 
S 0

sebuninho

Użytkownik
kob22... tak jak chciałeś rzucam promocją... bedzie ona w zakładce promocje bonusy. KOB22 trzymam za słowo że pomozesz, a jak nie ty to ktos inny
 
A 0

ar3ck

Użytkownik
Ehh. Bardzo prosto to zrobic, ale niestety z premedytacja Ci nie powiem. Poza tym jakbys wykazal sie choc troche sprytem i inteligencja, to po przeczytaniu niektorych podpowiedzi w tym watku dawno bys wiedzial jak to zrobic...

Po drugie - racja przedmowcow - dlaczego nie zapytasz tych mastachow zwiazanych z tymi kasynami?

Po trzecie - mam dla Ciebie lepsza opcje - zrob skok na bank lub na jakis konwoj przewozacy pieniadze. Proste, nie trzeba sie rejestrowac, nie ma problemu z moneybookers i mozesz to robic setki razy. Duzo wieksze pieniadze. Na szczescie z Twoja glupota wpadniesz od razu i to bedzie najlepszy pomysl na takich jak Ty...

Po czwarte - lepiej rusz dupe sprzed monitora, przestan kombinowac i zacznij myslec nad soba, zrob cos konstruktywnego, znajdz prace, idz sie pouczyc czy cokolwiek innego pozytecznego...


Nie wiem skad Was biora. Wchodze na to forum ostatnio zeby obserwowac i k***a nie moge na to patrzec - wszedzie oszusci, wiekszosc pewnie niepelnotenia. Nie potrafia zdania sformulowac, blad na bledzie ortograficznym, angielskiego ni w zab nikt prawie nie zna. I Wy sie potem dziwicie, ze taki kraj?? Co drugi to oszust, idiota, skonczony kretyn lub niewyksztalcony narzekacz i naciagacz...

Zastanow sie, i tak samo &quot;wieksza mniejszosc&quot; tego forum...
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Ja mam dla ciebie jeszcze lepszą propozycję. Jeśli masz drukarkę to drukuj sobie pieniązki, popracuj w paincie i kupuj co chcesz. Jak nie masz drukarki to sobie kup. :mrgreen: :jezora: A jak nie masz zaco sobie kupic drukarki to skocz z mostu.
 
S 0

sebuninho

Użytkownik
dobra dzieki barany za podpowiedzi... jezeli chodzi moje wykształcenie to napewno jest wyższe niż wyż :mrgreen: juz wszystko wiem co chcialem wiedziec...
 
S 0

sebuninho

Użytkownik
Nie mam wykształcenia wyzszego niż wyż, niskie mam jak nisza... szkoda na was słooofff jestescie tak tępi że nie potraficie rozwikłać prostej ironii... nie mam czasu na odpisywanie takim &quot;Dziadkom&quot; jak wy... ps coś czuję że kolega Imek744 albo ma duży kompleks związany z wiekiem, albo jest tak stary że już powoli sie do grobu szykuje i stara sie być na tym forum czymś w rodzaju &quot;guru&quot;... lecz sie człowieku
 
I 0

imek744

Użytkownik
Nie mam wykształcenia wyzszego niż wyż, niskie mam jak nisza... szkoda na was słooofff jestescie tak tępi że nie potraficie rozwikłać prostej ironii... nie mam czasu na odpisywanie takim &quot;Dziadkom&quot; jak wy... ps coś czuję że kolega Imek744 albo ma duży kompleks związany z wiekiem, albo jest tak stary że już powoli sie do grobu szykuje i stara sie być na tym forum czymś w rodzaju &quot;guru&quot;... lecz sie człowieku
Widac że dziecko kopma sie czepiło. Dziecko do szkoły uczyc sie bo u ciebie z ortografią kiepsko! ,,słoofff&#39;&#39; hahah rozbawiłes mnie...... człowieku czep się roboty dziadu jeden!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom