>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Klubowe mistrzostwa świata w siatkówce - Doha 2011

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Rabita Baku - Chang
Pierwszy mecz drużyny z Azerbejdżanu w tym turnieju. Początek spotkania o 14:00.

Oczywiście faworytem jest drużyna Rabity. O sile tej drużyny stanowią przede wszystkim Serbki, możemy zobaczyć dziś na parkiecie takie zawodniczki jak: Krsmanović, Majstorović, Popović czy Starović. Ogólnie skład jest bardzo międzynarodowy, jest Niemka Radzuweit, Ukrainka Zhukova, Turczynka Pelin, Bułgarka Rabadzhieva no i oczywiście (tylko) dwie zawodniczki z Azerbejdżanu - Mammadova i Aliyeva.

Drużyna Chang to całkiem co innego. Jest to praktycznie cała kadry Tajlandii, zawodniczki znają się na pamięć, grają już któryś razem w klubie i reprezentacji.

Starcie to zapowiada ciekawie, bo to taki mały klasyk - warunki fizyczne i siła przeciwko szybkości. Chang grało już mecz z brazylijską drużyną Osasco i trzeba powiedzieć, że mimo porażki 3-1 nawiązała się walka i mecz w 3 i 4 secie był naprawdę bardzo ciekawy.

Tak mi się wydaje, że w tym spotkaniu Tajki także coś pokażą i pogromu raczej nie będzie. Wydaje mi się, że bezpieczniejszą opcją jest granie handi punktowe na Chang, niż granie na wygranie min. seta tej drużyny. Czy dobrze myślę, okaże się już niedługo.

Moje propozycje:
Chang +16.5 --- 1.85 @ 5/10 ⛔
Chang +2.5 --- 2.07 @ 3/10 ✅
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - Trinity West Spartans
JSW ma już zapewniony awans do półfinału, myślę że dzisiaj Bernardi da odpocząć kilku podstawowym zawodnikom, mogą zagrać zmiennicy, którzy oczywiście wygrają to spotkanie. Linia 21.5 punktów w stronę młodych Kanadyjczyków, jak najbardziej do zagrania.
typ: +21.5 punktów Trinity Western Spartans
Sportingbet
kurs: 2.10 ✅✅
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Trentino - Zenit Kazan 1 @ 1,50 Expekt ✅ 3-1
Półfinałowe starcie w KMŚ. Trentino kontra Zenit, faworytem jest oczywiście zespół Włoski. Taki miał być finał jednak Jastrzębski Węgiel sprawił niespodziankę i awansował z pierwszego miejsca na rzecz Zenitu. Wczorajszy mecz Trentino z Sesi, bardzo dziwny oba teamy chciały przegrać by uniknąć w półfinale Zenitu. Sztuka ta udała się Brazylijczykom i to oni mają teoretycznie łatwiejszą drogę do finału, oczywiście co nie znaczy że wygrają z JW. Moim zdaniem zespół Stojczewa jest bardziej zgrany, ma zdecydowanie solidniejszą ławkę rezerwowych a to może odegrać istotną rolę. Chciałbym aby w ataku dzisiaj wystąpił Sokolov bo w obecnej dyspozycji jest zdecydowanie lepszy niż Stokr. Mocna para przyjmujących Kazijski i Juantorena swoje zrobią i Trentino wygra 3-1. Typ grałem godzinę temu i podaję kurs po jakim zagrałem.
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
Zgranie i siła rażenia zdecydowanie po stronie Trento, szczególnie, że Zenit niczego szczególnego nie pokazuje, szczególnie na lewym skrzydle, gdzie Włosi mają znaczną przewagę.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jak dla mnie dzisiaj dwoch faworytow dochodzi do finału. Nie ma co sie oszukiwac ale Jastrzebie nie powinno sprawic kłopotów gwiazdom Canarinhos z SESI (1,50 ) a o Zenicie w starci z Trentino(1,40) nawet nie musze nic pisac. Ako 2,10 jak najbardziej do pobierania
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Jak dla mnie dzisiaj dwoch faworytow dochodzi do finału. Nie ma co sie oszukiwac ale Jastrzebie nie powinno sprawic kłopotów gwiazdą Canarinhos z SESI (1,50 ) a o Zenicie w starci z Trentino(1,40) nawet nie musze nic pisac. Ako 2,10 jak najbardziej do pobierania
bezbłędna argumentacja, najbardziej przekonałeś mnie tą &quot;gwiazdą&quot;
znasz chociaż składy i oglądałeś chociaż jeden mecz Sesi, czy zobaczyłes superfajne nazwiska w Sesi i się podjarałeś?
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Jastrzębie ma zdecydowanie mocniejsze skrzydła, Łasko, Bartman i Kubiak prezentują się zdecydowanie lepiej od Wallace, Murillo i tego trzeciego dla mnie anonimowego zawodnika. Ogolnie Murillo gra porządnie a nie jakieś cuda, subiektywnie nieco lepiej od Kubiaka, jednak jest mały problem. Otóż JW grało z underdogami oraz Zenitem, a mecz z Zenitem już stał na konkretnym poziomie. Z kolei Sesi z żadnym teamem ogarniętym nie grało tak naprawdę, bo mecz z Trento był meczem gdzie obie strony nie chciały wygrać. Środek jest dość wyrównany Sidao jak i Rodrigao to podstawowi środkowi Brazylii, jednak Bontje czy Holmes nie ustepują im zbytnio. Największą różnicę widzę na rozegraniu gdzie Vinhedo jesy zwyczajnie słabawy, Sandro po drugiej stronie prezentuje się ciekawiej, gra o wiele więcej kombinacji. Sergio &gt; Rusek to też pewnik ;] .
Tak w skrócie to wygląda, subiektywnie JW ma lepszą zagrywkę i gorsze przyjęcie (czy też Sesi ma świetne przyjęcie).
Sam meczu nie obstawiam, wolałem pograć Trento.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
VS

Trentino Volley - Jastrzębski Węgiel​



No i mamy kolejny rok gdzie w finale klubowych mistrzostw świata zagra polska ekipa. W ostatnim sezonie była to Skra Bełchatów teraz przyszedł czas na Jastrzębski Węgiel. W finale zagrają z Włoskim Treninto które w dwóch edycjach tych mistrzostw dwa razy w nich wygrywała dość pewnie. Jednak teraz takie łatwej drogi mistrzom nie wróżę. Może trochę przez patriotyzm ale na pewno jest kilka argumentów które za moim typem przemawiają.

Ale od początku Trentino to ekipa która od lat jest mistrzem Włoch, która od lat wygrywa LM i od 2 lat KMŚ. Plejada gwiazd bo tak trzeba nazwać ekipę włoską przyjechała do Kataru po kolejny tytuł i o tym mówią otwarcie. Ale czy w finale będą mieli tak łatwo? Moim zdaniem nie grają jeszcze na 100% i nie pokazują tutaj wszystkiego. Ekipa bułgarskiego szkoleniowca fazę grupową przeszła bardzo łatwo i szybko. Gładkie wygrane z Al-Ahly 3:0 i Al-Arabi też 3:0 . Ostatni mecz w grupie był tylko &quot;ciężki&quot; dla Trentino bowiem na ich drodze stanęły gwiazdy Brazylijskiej siatkówki. Jednak to jak obie ekipy potraktowały ten mecz lepiej przemilczeć. Sam fakt wyjścia na takiego rywala przez większość meczu naszego rodaka Łukasza Żygadło o tym świadczy. Zarówno Trento jak i Sasi chciały ten mecz przegrać żeby w 1/2 trafić na teoretycznie słabszego rywala jakim jest Jastrzębski. Gorzej granie na 50 % możliwości wyszło Sasi i to oni zagrali z polakami a Trento z Zenitem Kazań. W 1/2 Trento pokonało Zenit 3:1 jednak w tym meczu pierwsze dwa sety były bardzo wyrównane i pojedyncze błędy Rosjan zaowocowały setami dla Włochów. Przykładem jest set drugie gdzie Zenit prowadził bodajże 19:17 i przegrał 21:25 tracąc kilka głupich punktów z rzędu.

Jastrzębski drogę do 1/2 miał ciężką tylko w meczu z Zenitem wygranym 3:2 po bardzo długiej walce. Pozostałe mecze gładko wygrywali 3:0 zarówno z ekipą z Iranu jak i Kanady, ale nie ma się co dziwić. Wczoraj jednak skazywani na porażkę 3:0 zdołali pokonać &quot;Brazylię&quot; i są w finale. Ten mecz miał różne etapy w grze Jastrzębskiego. Pierwszy set to nie odpuszczanie rywalom nawet na jedną piłkę. Pilnowanie wyniku i odskok na 2pkt w końcówce co dało wygraną. Potem przyszedł czas rozprężenia i dwa sety oddali ekipie z Sao Paulo bo błędy jakie popełniali pozwalały Brazylijczykom grać na luzie. Jednak 4 set to już pokaz polskiego bloku. Zmiana Bontje na Gawryszewskiego dała kopa drużynie i to młody polak bardzo mocno popracował w bloku razem z, moim zdaniem najlepszym graczem tego meczu Holmsem i Sesi przegrało do 13! TB to już wojna na całego i pokaz umiejętności Michała Łasko i Zbyszka Bartmana który również zagrał świetny mecz. Jastrzębianie przyjechali na ten turniej skazywani na 4 miejsce już mają drugie a na pewno nie odpuszczą Włochom i będą chcieli wygrać z Trento.

To były czyste fakty teraz to co uważam o tym meczu. Wydaje się że Trento powinno spokojnie z polakami wygrać, jednak to jak ten zespół się zżył ze sobą w Katarze jak wszyscy z trenerem włącznie żyją meczem, każdą piłką pokazuje że, żadnej piłki w finale nie popuszczą. W meczu z Sasi główną rolę odegrał blok który świetnie czytał grę i tacy gracze jak Wallace . Murilo czy Rodrigao kilka razy dostali czapy które na długo im zapadną w pamięć. Bernardi powinien do pierwszej szóstki dać Gawryszewskiego zamiast Bonje a Holendra wpuszczać na podwyższenie bloku za Raphaela co wczoraj szczególnie w IV secie dało zamierzony efekt. Jednak blokujący polskiej ekipy mają trudne zadanie po zatrzymać Juantorene (57%) i Stokra (44%) będzie ciężko jednak wczoraj od Rosjan kilka razy obaj panowie dostali po parę bloków. W ataku wiele zależy od formy Michała Łasko który chyba powinien przeciwko swoim rodakom mieć podwójną motywację. Na wielki plus po stronie Trento jest nowy nabytek grek Tzourits Mitar który wczoraj blokiem wiele razy zatrzymywał Rosjan.

Ogólnie uważam że na seta Jastrzębian stać. Bardzo ważną rolę odegra blok który Jastrzębianie mają dobry. Coraz lepiej radzi sobie Rusek na pozycji libero. Widać że ta maszyna Jastrzębskiego zaczyna się nakręcać. Po takich dwóch wygranych z Zenitem i Sasi powinni mocno w siebie uwierzyć i powalczyć może nawet o TB. Nie chcę pisać że wygra Jastrzębski ale seta albo dwa powinien ugrać w takiej formie.


Propozycje:

▶Jastrzębski +1.5 2.55
▶Jastrzębski +2.5 1.55
▶Jastrzębski +10.5 1.85
▶Over 160.5 1.60

Betsafe



 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 165

karol666

Użytkownik
Zwycięstwo Trentino w dzisiejszym meczu nie podlega dyskusji. Ale mi się wydaje, że jeden set jest jak najbardziej w zasięgu. Kurs na (+2.5 seta) w okolicach 1.5-1.6 idealny do dubla.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
VS

Sesi SP - Zenit Kazań​


O 14:00 naszego czasu w Katarze na KMŚ rozegrany zostanie mecz o trzecie miejsce w turnieju męskim. Sesi SP zmierzy się z Zenitem Kazań. Ten mecz miałem odpuścić ale kursy jakie wystawili na to spotkanie mnie bardzo zdziwiły. Moim zdaniem faworytem tutaj są Brazylijczycy.

Gwiazdy reprezentacji Brazylii bo prawie wszyscy gracze Sao Paulo to reprezentanci swojego kraju, do Kataru przyjechali po raz pierwszy i wiadomym było że minimum do 1/2 dojdą. I tak też było przegrali w półfinale z Jastrzębskim 2:3 zostawiając jednak po sobie bardzo dobre wrażenie. O drogach obu ekip pisać nie ma co. W poście wyżej wszystko dobrze chyba opisane. Siatkarze Sao Paulo w statystykach na tym turnieju prezentują się świetnie, Wallace ze skutecznością 54.55% jest drugim atakującym turnieju przy czym zdobył 67pkt. Murilo również dobrze się spisuje 49% i 54 pkt. to czołówka klasyfikacji atakujących i punktujących. Najwięcej punktów bo 80 zdobył siatkach Zenitu Maxim Mikhalyov jednak to jest ten sam gracz co na ME. Nie widać w jego grze zacięcia i radości ze zdobywanych punktów. Oczywiście to on prowadzi Zenit w każdym meczu ale 50.75% skuteczności ataku pokazuje że Rosjanin jest przemęczony sezonem reprezentacyjnym i nie atakuje na takim procencie jak choćby na Mistrzostwach Europy.

Moim zdaniem wygrają Brazylijczycy którzy przez cały wczorajszy mecz bardzo mocno żyli tym spotkaniem począwszy od Sergio a kończąc na Rodrigao . U Rosjan mi tego brakowało, jakby od razu wiedzieli że przegrają mała radość po punktach i jakby każdy grał dla siebie a nie dla drużyny. Priddy czy Volkov robili co mogli w bloku jednak na Włochów to nie wystarczyło. W ekipie Sesi pierwsze skrzypce gra Wallace do którego w TB wczorajszego meczu szły wszystkie piłki bo środek nie funkcjonował już tak dobrze w ekipie Sesi jak na początku. Jeśli chodzi o składy są one na bardzo podobnym poziomie ale, Brazyliczycy nie lubią przegrywać seriami i zrobią wszystko żeby dziś wygrać. W przeciwieństwie do Rosjan którzy jeśli ich się pokona odpuszczają tak jak np. na ME.

Propozycje:

▶Sesi 2.05
▶Sesi +1.5 1.55
▶Sesi -1.5 3.20
▶Over 185.5 1.85

Betsafe



 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Moim zdaniem wygrają Brazylijczycy którzy przez cały wczorajszy mecz bardzo mocno żyli tym spotkaniem począwszy od Sergio a kończąc na Rodrigao . U Rosjan mi tego brakowało, jakby od razu wiedzieli że przegrają mała radość po punktach i jakby każdy grał dla siebie a nie dla drużyny. Priddy czy Volkov robili co mogli w bloku jednak na Włochów to nie wystarczyło. W ekipie Sesi pierwsze skrzypce gra Wallace do którego w TB wczorajszego meczu szły wszystkie piłki bo środek nie funkcjonował już tak dobrze w ekipie Sesi jak na początku. Jeśli chodzi o składy są one na bardzo podobnym poziomie ale, Brazyliczycy nie lubią przegrywać seriami i zrobią wszystko żeby dziś wygrać. W przeciwieństwie do Rosjan którzy jeśli ich się pokona odpuszczają tak jak np. na ME.
A co to ma do rzeczy jeśli można spytać? Rosjanie to inna kultura gry od Brazylijczyków i oni nie mają zwyczaju darcia japy po każdym punkcie tak jak Sergio i koledzy , nie znaczy to że wkładają mniej w spotkanie

Składy na podobnym poziomie? bez jaj , Murilo bez formy , para dobrych środkowych i Wallace który do klasy Michajłowa nie za bardzo dorasta. Nie wspominając już o Priddym , Bierieżce , Volkovie czy Vermiglio.

Jak dla mnie kurs na Zenit jest zdecydowanie za wysoki , dlatego zdecydowanie warto pobrać Rosjan nawet z handi -1.5 .
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Nie daję zbyt dużych szans JW na podjęcie walki z Trento jeśli Włosi podejdą do meczu co najmniej tak jak do meczu vs Zenit. Na każdej pozycji Trento posiada zawodnika lepszego, bądź zdecydowanie lepszego, na dodatek aktualny skład jest świetnie zgrany gdyż swoje ze sobą już pograli. Najoptymalniejszy scenariusz to 2-0 i trzeci set, gdzie się okaże czy będzie 3-0 czy 3-1. Dla mnie szanse 60/40 na korzyść Trento. Drugi set vs Zenit od stanu 14-16 pokazał w najlepszy sposób siłę Trento, które włączyło wtedy wyższy bieg na zagrywce i bloku i ze stanu 14-16 zrobiło się 22-18.
Trento-2,5 2.36
Sesi - Zenit no bet.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Murilo bez formy
Ponad 60% przyjęcia na cały turniej to faktycznie jest się bez formy.
Wallace który do klasy Michajłowa nie za bardzo dorasta
Wczoraj Michajłow przeciw Trento jakoś się nie popisywał, co trzeci atak tylko kończył. Weź ty chłopie chociaż statystyki poczytaj, najlepiej ze 3 razy, a potem mecz dokładnie oglądnij.
Ktoś tam napisał wcześniej, że środek w SESI nie funkcjonował tak jak trzeba w TB. Absolutna nieprawda, bo środek to był akurat najjaśniejszy, tylko rozgrywający przestał rozgrywać i słać świeczki do przekątnego. Jakbym już miał stawiać ten mecz, to jakiś handi na punkty, powyżej 180,5 czy coś podobnego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Ponad 60% przyjęcia na cały turniej to faktycznie jest się bez formy.
Przyjęcie trzyma , ale w ataku gra cienko , ile On wczoraj wywalił piłek w aut w najważniejszych momentach , w TB zawiódł całkowicie.

Wczoraj Michajłow przeciw Trento jakoś się nie popisywał, co trzeci atak tylko kończył. Weź ty chłopie chociaż statystyki poczytaj, najlepiej ze 3 razy, a potem mecz dokładnie oglądnij.

Ktoś tam napisał wcześniej, że środek w SESI nie funkcjonował tak jak trzeba w TB. Absolutna nieprawda, bo środek to był akurat najjaśniejszy, tylko rozgrywający przestał rozgrywać i słać świeczki do przekątnego. Jakbym już miał stawiać ten mecz, to jakiś handi na punkty, powyżej 180,5 czy coś podobnego.
Jedyne na czym kolego opierasz te swoje przemyślenia to statystyki , podważasz klase Michajłowa bo zobaczyłeś słabe cyferki? wczoraj grał przeciętnie jak na siebie , ale gra się tak jak przeciwnik pozwala , nie łatwo jest grać z Trentino , dużo łatwiej przeciwko JSW. Zobacz sobie co grał Michajłow z JSW , może ze dwa razy w całym meczu został zablokowany.
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Składy na podobnym poziomie? bez jaj , Murilo bez formy , para dobrych środkowych i Wallace który do klasy Michajłowa nie za bardzo dorasta. Nie wspominając już o Priddym , Bierieżce , Volkovie czy Vermiglio.
Bez formy to jest kompletnie Priddy, to że gra słabo to nawet za mało powiedziane. Murillo swoje gra, ani kapitalnie ani słabawo, tak przyzwoicie całkiem.
Co do młotów czyli Wallace i Michajłow, to Michajłow jest o klasę lepszy, według mnie to JW nie potrafiło z Wallacem sobie poradzić, z takim Al Arabi Wallace dostał tyle czap że bym musiał zajrzeć w staty czy nie więcej niż 5.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
A co to ma do rzeczy jeśli można spytać? Rosjanie to inna kultura gry od Brazylijczyków i oni nie mają zwyczaju darcia japy po każdym punkcie tak jak Sergio i koledzy , nie znaczy to że wkładają mniej w spotkanie

Składy na podobnym poziomie? bez jaj , Murilo bez formy , para dobrych środkowych i Wallace który do klasy Michajłowa nie za bardzo dorasta. Nie wspominając już o Priddym , Bierieżce , Volkovie czy Vermiglio.

Jak dla mnie kurs na Zenit jest zdecydowanie za wysoki , dlatego zdecydowanie warto pobrać Rosjan nawet z handi -1.5 .
A więc tak: to jest moje zdanie że Rosjanie nie żyją tym turniejem i jakoś tak im to przechodzi bokiem. I moim zdaniem graja nie tak jak mogą.

Co do Murilo to już ktoś napisał 60% przyjęcia a ataku 49% a twój Michajłow 50% więc różnicy nie ma żadnej. Berezhko 30% w ataku i 3pkt w bloku. Priddy 43% ataku i 9 bloków. Volkov też nie gra świetnie. A Brazylijczycy mają lepsze staty a to że Wallace nie dorasta to ok zgodzę się ale nie na tym turnieju zobacz na statystyki i oglądnij wczorajszy mecz gdzie on ciągnął całę grę Sesi a jeśli trafi zagrywką to rywale mają duże kłopoty.

Zobaczymy kto wygra w każdym razie Powodzenia i bez napinki
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
Murillo moim zdaniem jest w przyzwoitej formie, przynajmniej lepszej niż podczas LŚ, jest na pewno bardziej dynamiczny, widać to choćby nawet po zagrywce, a właśnie przyjmujący Zenitu są tylko w przeciętnej dyspozycji, Tadzin wspomniał o Priddym, ale dla mnie jeszcze gorzej jest z Bieriezkho. Wynik w tym meczu wydaje się być sprawą otwartą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Sesi SP - Zenit Kazań​


Skład Zenitu wygląda imponująco, ale widać, że mogą grać jeszcze lepiej. Vermiglio bardzo fajnie rozgrywa, ale momentami popełnia błędy. Jest to spowodowane tym, że dopiero w tym sezonie dołączył do tej drużyny. W dobrej dyspozycji jest atakujący Maxim Mikhaylov, który jednak potrzebuje wsparcia przyjmujących. Trzeba jednak przyznać, że Berezhko i Priddy trochę jednak zawodzą.

Brazylijczycy grają bardzo solidnie. Bardzo dobrze radzą sobie w przyjęciu. Podoba mi się gra atakującego Wallace&#39;a, który ciągnie grę w ataku. Murilo trzyma grę w przyjęciu, ale w ataku jest różnie. Ciekawie rozgrywa Sandro, ale w najważniejszych momentach przestał rozgrywać do środkowych.

Powinno to być wyrównane spotkanie. Jeżeli do gry w ataku mocniej włączy się Priddy lub Berezhko to Rosjanie będa na dobrej drodze do zwycięstwa. O Mikhaylova jestem spokojny. Dużo będzie zależało od zagrywki Rosjan. Jeżeli ten element będzie funckjonował słabiej to zawodnicy z Sao Paulo spokojnie będą sobie dogrywać piłkę do siatki. Zapowiada się dobre widowisko, mam nadzieję, że zakończone zwycięstwem Rosjan.

Typ:
Zenit Kazań @ 1.72 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Przyjęcie trzyma , ale w ataku gra cienko , ile On wczoraj wywalił piłek w aut w najważniejszych momentach , w TB zawiódł całkowicie.
Od kiedy Murillo ma być główną armatą w ataku? On jest on przyjęcia i z tego wywiązuje się idealnie, w ataku nie błyszczy, bo on nie ma błyszczeć. Błyszczeć mają przede wszystkim przekątni, a Wallace właśnie w pojedynku z JSW błyszczał i trzymał grę w ataku.
podważasz klase Michajłowa bo zobaczyłeś słabe cyferki?
Podważam klasę Michajłowa, bo to nie pierwszy pojedynek, kiedy nie błyszczy w meczach o stawkę. Przykłady? Choćby ostatnie ME.
ale gra się tak jak przeciwnik pozwala
Tu się zgodzę, aczkolwiek w zagrywce przeciwnik nie przeszkadza, a z tym też bywało różnie. Mówi się nawet, że to zagrywka jest papierkiem lakmusowym formy zawodnika. Nie bez przyczyny.
Ogólnie problem Michajłowa to jest brak doświadczenia i owszem, zdolności to on ma zabójcze, ale o klasie można mówić, kiedy wszystkie zdolności pokazuje się w meczach z najlepszymi. Z Trento nie pokazał.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Podważam klasę Michajłowa, bo to nie pierwszy pojedynek, kiedy nie błyszczy w meczach o stawkę. Przykłady? Choćby ostatnie ME.
Podałeś akurat zły przykład.
W meczach o stawkę był zdecydowanie najlepszy w swoim zespole i do niego po prostu nie można było mieć pretensji.

Półfinał z Serbią:
Mikhaylov 25 punktów, 51% skuteczność w ataku.
Mecz o brązowy medal z Polską:
Mikhaylov 25 punktów, 68% skuteczność w ataku.

Osobiście uważam, że Maxim obecnie jest absolutnie w ścisłej czołówce atakujących na świecie. Ogromnym atutem Mikhaylova jest na pewno jego młody wiek. W przyszłości będzie jeszcze lepszy.

EDIT: Co do finału KMŚ to mam po prostu nadzieję, że Jastrzębski Węgiel pokaże się z dobrej strony. Oczywiście po cichutku liczę na zwycięstwa Polaków, ale doskonale wiem, że o to będzie bardzo, bardzo trudno. Podopieczni Trenera Bernardiego w półfinale pokazali niesamowitą wolę walki, determinację i charakter. Oby dzisiaj to powtórzyli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom