>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kilka pytań :)

A 0

adhdex

Użytkownik
Witam mam trzy pytanka. Czy wie ktoś ile może trwać zaksięgowanie ? Możliwe jest stawianie na więcej niż jeden mecz ? I ostatnie pytanie jeśli ja podbije kurs np na 5.0 i nikt się ze mną nie założy to co wtedy przegrywam kasę ? Czy zakład się anuluje ? Z góry dzięki pozdrawiam ????
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Zaksięgowanie ale czego??? Pieniędzy???
Możesz postawić na więcej niż jeden mecz ale wtedy masz do wyboru tylko ofertę multizakładów. Jak nikt nie przyjmie twojego kursu to zakład zostaje odrzucony, czyli nawet nie ma go w historii.
 
A 0

adhdex

Użytkownik
Tak pieniędzy ???? Ale już się doczytałem ile to trwa. Mam jeszcze jedno pytanie nie bardzo rozumiem na czym polega opcja &quot; wygra - nie wygra &quot; ??
 
A 0

adhdex

Użytkownik
Witam :p Postawiłem na Górnik Zabrze 10 euro ale z konta zabrali 20 euro ... O co chodzi ? Z góry dzięki Pozdrawiam
 
klammer 0

klammer

Użytkownik
Musiales postawic nie na Gornika tylko na to ze Gornik nie wygra po kursie 3 dlatego ci odjeli sume ktora wygra ktos kto postawil na to ze Gornik wygra.
 
C 0

crejzy

Użytkownik
Odgrzewam, by nie zakładać nowego tematu.
Mianowicie orientuje się ktoś co oznacza przy wyścigach konnych place lub miejsce umieszczone w nawiasie?
 
L 0

lesiu1

Użytkownik
Podstawy się kłaniają kolego, myślę, że musisz zajrzec do stron dla początkujących. Anulowane sa zakłady, a na gieldzie na kazdym rynku grasz osobno..
 
Do góry Bottom