>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kilka pytań

D 0

djkrakers

Użytkownik
Witajcie dobrzy ludzie!

Mam kilka pytan a mianowicie

- czy zeby wyplacic pieniadze z bet and win trzeba najpierw wyslac xero dowodu to samo pytanie tyczy sie expektu
- co byscie polecali na poczatek?
- czy jesli zarejestruje sie na ktores ze stron, chodz nie jestem pelnoletni moga cos mi zrobic i zorientowac sie? Zablokowac konto itd?
- czy jesli na expekta na poczatek wplace 50 zł a po jakims czasie dojde do wniosku! Stop nic nie wygrywam tylko przegrywam i zostanie mi np 30 zł to czy moge to odebrać?
- czy Wy naprawde cos w tym wygrywacie i jestescie na plusie? :&gt;

Z gory dziekuje za odpowiedzi na moje pytania :p

Pozdrawiam
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Witajcie dobrzy ludzie!

Mam kilka pytan a mianowicie

- czy zeby wyplacic pieniadze z bet and win trzeba najpierw wyslac xero dowodu to samo pytanie tyczy sie expektu DO WPLATY NIEPOTRZEBA
- co byscie polecali na poczatek? EXPEKT
- czy jesli zarejestruje sie na ktores ze stron, chodz nie jestem pelnoletni moga cos mi zrobic i zorientowac sie? Zablokowac konto itd? NIEWYPLACISZ PIENIEDZY I TYLE
- czy jesli na expekta na poczatek wplace 50 zł a po jakims czasie dojde do wniosku! Stop nic nie wygrywam tylko przegrywam i zostanie mi np 30 zł to czy moge to odebrać? TAK
- czy Wy naprawde cos w tym wygrywacie i jestescie na plusie? :&gt; ROZNIE BYWA

Z gory dziekuje za odpowiedzi na moje pytania :p

Pozdrawiam
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Ja również mam jedno pytanko odnośnie BAW
Jaka jest minimalna WPŁATA do BAW????
Bo nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, że wynosi ona tylko 1zł???
 
V 3

vulture

Użytkownik
Mam pytanie czy to prawda, że w betandwin można dokonać wypłaty dopiero wtedy, gdy ma się n akoncie 120 zł czy można na przykąłd jak ma się 100 zł?
 
K 0

krzyak86

Użytkownik
Chyba niestety tak ???? :

W JAKI SPOSÓB MOGĘ DOKONAĆ WPŁAT I WYPŁAT?

Wpłaty w łatwy sposób można dokonywać za pomocą karty kredytowej, karty paysafecard, paybox, przelewem bankowym (dla polskich użytkowników od niedawna także do polskiego banku), w systemie NETeller oraz Instant Cash (i Western union&quot;&quot;). Sposoby wpłat mogą być różne dla poszczególnych państw oraz w zależności od obranej waluty konta zakładów. Jeśli chcesz wnieść o wypłatę wygranych, w swoim koncie betandwin kliknij na „Wpłaty/Wypłaty” i wykonuj polecenia online. Wypłata dokonywana jest przelewem bankowym na konto bankowe otwarte na Twoje nazwisko lub w systemie NETeller. Jedna wypłata w miesiącu oraz wypłaty przekraczające EUR 1.000,- są bezpłatne. Minimalna kwota wypłaty wnosi EUR 30,-. Opłaty bankowe za pozostałe wypłaty w miesiącu poniżej EUR 1.000,- przejmuje klient. Ze względów bezpieczeństwa oraz z uwagi na naszą licencję przed dokonaniem pierwszej wypłaty żądamy przesłania kopii dowodu tożsamości ze zdjęciem.

Tak piszą w FAQ.
 
Do góry Bottom