>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kilka Pytań

B 29

bungar

Użytkownik
Witam, mam kilka pytań związanych ze skrillem, znalazłem na część odpowiedź jednak posty są juz sprzed kilku lat i wolę się upewnić czy jest aktualne.
Mam zamiar założyć skrilla i chciałem zapytac czy założenie konta i jego posiadanie jest całkowicie darmowe ? Jeśli np. dokonam depozytu do buka przez przelewy24 czy cos innego to normalnie mogę wypłacić na skrilla i później dopiero na konto ? I jak to właśnie jest czy pobierana jest jakaś prowizja jeśli np wypłacę od buka na skrilla a póxniej chcę to przelac do swojego banku ? Dodam, że to nie będą wysokie kwoty. Z góry dzięki za odpowiedź
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
jeśli chcesz robić wszystko przez skrilla to musisz najpierw na skrilla wpłacić kasę z konta bankowego np. poprzez przelewy24 (1.5% prowizji pobiera skrill za to).
następie wpłacasz do buka już normalnie ze skrilla.
natomiast gdy chcesz wypłacić no to wypłacasz z buka na skrilla, a dopiero następnie ze skrilla na konto bankowe (koszt wypłaty skrill - konto coś ponad 20zł).
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
W niektórych przypadkach także wpłaty i wypłaty na Skrilla z konta u buka są płatne. W absolutnej większości buki nie pobierają przy takich transakcjach prowizji, ale np. bwin, czy sportingbet praktykowały pobór około 1.5-3% prowizji od kwoty wpłacanej.
Posiadając Skrilla warto zaopatrzyć się w kartę, która kosztuje 10 euro rocznie. Wtedy nie musisz bawić się w wypłaty na konto bankowe, za które prowizja wynosi wspomniane ponad 20zł. Przy wypłacie z bankomatu potrącany jest procent od wypłacanej kwoty, o ile dobrze pamiętam 1.5%. Do tego płatności kartą są darmowe, a od niedawna karta Skrilla ma opcję płatności zbliżeniowej.
 
B 29

bungar

Użytkownik
Samo założenie i użytkowanie konta jest bezpłatne ztego co widzę, wystarczy się zalogować raz na rok, i rozumiem, że w każdej chwii mogę zamknąc konto ?
 
old-geezer 144

old-geezer

Użytkownik
Nie chcę specjalnie zakładać nowego tematu a mam problem...jestem świeżo po założeniu Skrilla i chciałem wpłacić pieniądze na booka, obojętnie który by to nie był to wyskakuje mi komunikat o treści:
Dostępne saldo nie uwzględnia kwoty XX,XX PLN, której nie można wykorzystać w grach internetowych.

bądź innymi słowy to samo, że nie mogą przyjąć tego zlecenia itp. Póki co nie ogarniam o co chodzi, szperałem w ustawieniach i szukałem odpowiedzi na forum ale nic nie wskurałem...ktoś może podpowiedzieć o co chodzi ? Z wypłatą na kartę też mam problem, żądają jakichś kodów z wyciągów bankowych, też nie wiem o co chodzi. Niestety brak mi czasu żeby na spokojnie to ogarnąć bo jestem aktualnie bardzo zapracowany...Gdyby ktoś pomógł byłbym wdzięczny...
ps- kiedy chcę zweryfikować kartę, wyskakuje lakoniczny komunikat &quot;operacja nie powiodła się&quot; zwariować można...nie mogę ani wpłacić kasy na booka ani wypłacić kasy z powrotem ani nawet niczego zweryfikować.....
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Nie chcę specjalnie zakładać nowego tematu a mam problem...jestem świeżo po założeniu Skrilla i chciałem wpłacić pieniądze na booka, obojętnie który by to nie był to wyskakuje mi komunikat o treści:

Dostępne saldo nie uwzględnia kwoty XX,XX PLN, której nie można wykorzystać w grach internetowych.


bądź innymi słowy to samo, że nie mogą przyjąć tego zlecenia itp. Póki co nie ogarniam o co chodzi, szperałem w ustawieniach i szukałem odpowiedzi na forum ale nic nie wskurałem...ktoś może podpowiedzieć o co chodzi ? Z wypłatą na kartę też mam problem, żądają jakichś kodów z wyciągów bankowych, też nie wiem o co chodzi. Niestety brak mi czasu żeby na spokojnie to ogarnąć bo jestem aktualnie bardzo zapracowany...Gdyby ktoś pomógł byłbym wdzięczny...

ps- kiedy chcę zweryfikować kartę, wyskakuje lakoniczny komunikat &quot;operacja nie powiodła się&quot; zwariować można...nie mogę ani wpłacić kasy na booka ani wypłacić kasy z powrotem ani nawet niczego zweryfikować.....

Podam na swoim przykładzie. Jak zasilam skrilla kartą pekao to mam do wyboru na co pójdą środki i jest do wyboru cele hazardowe lub inny w tym, że jak wybiorę cele hazardowe to nie zasile w ogóle buka bo pekao od kilku miesięcy blokuje zasilanie buka swoimi kartami i ja to omijam w taki sposób, że wysyłam kase do kolegi na skril,on mi odsyła i już mogę wpłacić na buka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lighter 165

lighter

Użytkownik
Podam na swoim przykładzie. Jak zasilam skrilla kartą pekao to mam do wyboru na co pójdą środki i jest do wyboru cele hazardowe lub inny w tym, że jak wybiorę cele hazardowe to nie zasile w ogóle buka bo pekao od kilku miesięcy blokuje zasilanie buka swoimi kartami i ja to omijam w taki sposób, że wysyłam kase do kolegi na skril,on mi odsyła i już mogę wpłacić na buka.
Czy pomógłby mi ktos własnie w taki sposób jak kolega opisał? Bo dzis wpłaciłem zaznaczajac &quot;cele niehazardowe&quot; i praktycznie hajs zamrożony.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
jak wybiorę cele hazardowe to nie zasile w ogóle buka bo pekao od kilku miesięcy blokuje zasilanie buka swoimi kartami
Nie do końca dobrze tłumaczysz.
Rzecz w tym, że niektórymi kartami w ogóle nie zasilisz konta Skrill. Nie ma znaczenia, czy wybierzesz cele hazardowe, czy inne.
To, jaki cel wybierzesz, to widzi tylko Skrill i jeśli ktoś nie da cele hazardowe, to nie wpłaci kasy ze Skrilla do buka.
W czasie zasilania Skrilla trzeba wybrać cele hazardowe. Polskie banki i tak o tym nie wiedzą, więc nie ma strachu.
Jeśli zasilenie jest niemożliwe, to użyć innej karty lub zrobić przelew, ale trwa to kilka dni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

korspor777

Użytkownik
Kolego a wiesz co muszę wpisać w numer konta bankowego?
Tj. czy wystarczy 26 cyfrowy numer konta ? czy np 26 cyfr i np. na końcu nr Iban lub Swift ? Proszę o pomoc
Z góry dziękuje.
Pozdr. korspor777
 
old-geezer 144

old-geezer

Użytkownik
Rzecz w tym, że niektórymi kartami w ogóle nie zasilisz konta Skrill. Nie ma znaczenia, czy wybierzesz cele hazardowe, czy inne.
Ja mam np. Millenium debetową i kredytową i ni cholery nie szło wpłacić na buka(legalnego...).

Kiedyś używałem jednej z tych kart do Nettelera i wszystko śmigało...

W takim razie może ktoś podać przykład karty z którą nie będzie takich problemów ?
 
Do góry Bottom