>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Kilka pytań o Bet365...

S 0

style

Użytkownik
Witajcie, dawno nie grałem w Becie, dzisiaj wchodzę i okazało się, że musze wysyłać skany dowodów...tu parę pytań.

1) czy wysyłanie takich skanów jest bezpieczne - przeciez to dokumenty na podstawie których można wziąć kredyty....
2) Jak w świetle Polskiego prawa wygląda granie na Bet365 - czy jest legalne ?
3) Myślę o zmianie buka na jakiegos Polskiego na np. STS gram od czasu do czasu na małe stawki dla zabawy - czy StS jest ok i czy jest legalny w PL ?
 
piiterptf 22

piiterptf

Użytkownik
1) nie jest bezpieczne, bet365 (całoroczny) może zaciągnąć na ciebie wielomilionowe kredyty w amerykańskim FED
2) Bet365 (całoroczny) jest w Unii Europejskiej legalny
3) STS jest w Polsce nielegalny, bo mają wspólne nielegalne interesy z Kaplicą
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
Nie, nie wszedzie, np w Oddsring nie trzeba... Ale za to w Expekt tez przy rejestracji nie trzeba, ale jak zlecisz pierwsza wyplate, wtedy bedziesz musial im powysylac skany zeby ja zatwierdzili, w Oddsring wogole nie trzeba...
Czy wszędzie trzeba podczas rejestracji wysyłac skany dowodu osobistego ?
 
S 0

style

Użytkownik
No nic założyłem konto w Sts, wole wysyłać swoje wsyzstkie dane z dokumentem tożsamości do Polskiej firmy...
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
A co to za różnica ? Jak mają cie &quot;wyjebczyć&quot; na kredyt to i tak cie wyjebczą ????
Chyba ze wolisz patriotycznie w złotówkach .
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czy wszędzie trzeba podczas rejestracji wysyłac skany dowodu osobistego ?
Bukmacher ma prawo żądać od Ciebie potwierdzenia tożsamosci w każdym momencie. Jeżeli tego nie zrobisz twoje fundusze zostaną zamrożone.
Różnie to bywa jedni chca tej weryfikacji przy pierwszej wypłacie, inni po jakims czasie, jeszcze inni po zrobieniu pewnego określonego obrotu
Nie, nie wszedzie, np w Oddsring nie trzeba... Ale za to w Expekt tez przy rejestracji nie trzeba, ale jak zlecisz pierwsza wyplate, wtedy bedziesz musial im powysylac skany zeby ja zatwierdzili, w Oddsring wogole nie trzeba...
Nie mów że wogóle nie trzeba. Przeczytaj regulamin tam jest wyraźne napisane kiedy mogą i kiedy muszą żądać potwierdzenia tożsamosci.
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
Na oddsring wplacam, obracam, wyplacam... gram sporo i nie chcieli do tej pory zadnych skanow, ale nie bede sie klucil bo regulaminu nie czytalem...
 
Do góry Bottom