>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kilka kont z tego samego IP

pieter89 0

pieter89

Użytkownik
gram w kasynach caly czas...
a mieszkam z siostra i szfagrem mamy odzielne pokoje ale ten sam internet czyli jedno ip...
i moj szfagier tez chcialby grac w kasyna wiec niewiem co mam zrobic??? bo w taki sposob beda mnie uwazac za multi kontowca?
 
pieter89 0

pieter89

Użytkownik
ale moj szfagier jest nachalny i sie loguje czasem... i co mu powiem nie loguj sie bo dostaniesz w glowe???
niewiem co mam robic...
a pozniej jak sie loguje do jakiegos kasyna to nie mam zadnych promocji;/;/;/;/ ????
 
L 0

lopes

Użytkownik
jest kilka możliwości.....możecie grać w innyck kasynach, możesz się wyprowadzić, możesz zmienić operatora na innego niż am szfagier.......no i zostaje jeszcze opcja &quot; wal go w głowe &quot;...
 
P 0

porshak

Użytkownik
a co jeśli np mam bezprzewodowego neta z playa i mam jedno konto w kasynie a chciałbym usunąc stare i założyć nowe na inna osobę w tym samym kasynie?
Czy jest to możliwe na jednym komputerze i korzystając z tego samego internetu?
 
R 0

redman2

Użytkownik
Spróbuj tego:
otwierasz START--&gt;Uruchom--&gt;wpisujesz &quot;cmd&quot;
po odpaleniu biosa wpisujesz &quot;ipconfig/release&quot;--&gt; ENTER
potem wpisujesz &quot;ipconfig/renew&quot; i powinno wskoczyć ci nowe ip kompa
ja tak zawsze robie podczas ściągania np. filmów, ale co do kasyn to nie wiem bo nie próbowałem szczerze mówiąc jeszcze
powinno zadziałać
pozdro
 
jabba 36

jabba

Użytkownik
a co jeśli np mam bezprzewodowego neta z playa i mam jedno konto w kasynie a chciałbym usunąc stare i założyć nowe na inna osobę w tym samym kasynie?
Czy jest to możliwe na jednym komputerze i korzystając z tego samego internetu?
W playu i innych &quot;iplusach&quot; wystarczy sie rozłączyc i polączyc ponownie- ip jest przydzielane dynamicznie, radze wyczyscic ciasteczka ????
 
Do góry Bottom