>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

kiedy weryfikacja ?

M 0

mateo94

Użytkownik
Witam,
chciałbym się dowiedzieć kiedy następuje weryfikacja konta na Neteller ?
Czy zaraz po zarejestrowaniu się czy przy pierwszej wpłacie/wypłacie ?
Chciałbym zaraz założyć konto i nie wiem czy od razu mogę przelewać pieniądze, tak żeby nie było później żadnych problemów.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Przy wypłacie najprawdopodobniej będą chcieli skan dowodu osobistego, i być może jeszcze jakiś dokument (np. jakikolwiek rachunek wystawiony na ciebie). Ale to jest różnie w zależności od bukmachera. W każdym razie wpłacać i grać możesz bez obaw. Ewentualne dokumenty będą potrzebne dopiero przy wypłacie.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
W takim razie sory za pomyłkę. Z netellera niestety nie korzystam, więc ci nie pomogę. Słyszałem tylko opinię że jest drogi. I w polsce ze względu na brak polskiej waluty nieopłacalny (podwójne przewalutowanie podczas płatności kartą, i podczas wypłaty z bankomatu). Jak możesz to lepiej skorzystaj z moneybookers.
 
M 0

mateo94

Użytkownik
Z tego co widzę na stronie neteller to polska waluta już jest normalnie, wypłacanie z bankomatu czy płatność kartą mnie nie obchodzi, bo potrzebuję to konto i wyłącznie do wpłacania/wypłacania z Bet365. Teraz czy drożej patrząc na cenniki wypłata z Moneybookers przelewem bankowym 8zł, a na netteller darmowo.

Może ktoś podpowie kto aktywnie korzysta z Neteller ?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Słyszałem tylko opinię że jest drogi. Jak możesz to lepiej skorzystaj z moneybookers.
:] jest kurewsko drogi. Ogólnie neteller może być przydatny dla ludzi którzy wpłacają/wypłacają duże kwoty. Jeżeli ktoś chce zakładać netellera dla wpłaty/wypłaty niewielkich kwot niech sobie lepiej podaruje bo może się bardzo zdziwić. Ogólnie moneybookers mimo że podniósł ostatnio opłatę za wypłatę z bankomatu i tak jest 10 X tańszy niż neteller.
chciałbym się dowiedzieć kiedy następuje weryfikacja konta na Neteller ?
Czy zaraz po zarejestrowaniu się czy przy pierwszej wpłacie/wypłacie ?
Chciałbym zaraz założyć konto i nie wiem czy od razu mogę przelewać pieniądze, tak żeby nie było później żadnych problemów.
Jak wyślesz im wszystkie potrzebne dokumenty, dokumenty muszą być zeskanowane czytelnie. Czasami wygląda to tak że dla Ciebie są czytelne a dla nich nie i są problemy. Ja kilkanascie razy wysyłałem te same dokumenty bo wkrecali ze są nie czytelne chociaż wszędzie inndziej przechodziły bez problemu, dopiero po paru tygodniach wkońcu zaakceptowali. Pozatym musisz zweryfikować numer tel. Zadzwoni do Ciebie babka spyta o podstawowe dane i bedzie ok. Ogólnie po założeniu konta nie możesz odrazu wpłacać i wypłacać pieniędzy, dopiero po weryfikacji możesz to zrobić. Weryfikacja trwa różnie, od kilku do kilkunastu dni, i musisz się uzbroić w cierpliwość bo wcale nie musisz jej przejsc za pierwszym razem, u mnie jak wypłacałem na konto bankowe chcieli wyciag z konta bankowego. Wysłałem im w wyciag online, odpisali że musi być papierowy i musiałem dodatkowo im to wysłać
 
Do góry Bottom