>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2023 / 2024

sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Amur vs Metallurg: Amur powyżej 1.5 gola✅
Torpedo vs SKA: Torpedo powyżej 1.5 gola🟥
AKO @2.47 Go+Bet🟥


Ciekawy news ze świata KHL, liga chce się odłączyć od krajowego związku, coś takiego jak w NHL, ale szanse są na to marne. Jako że krajowy związek jest zrzeszony w IIHF, to KHL musi przestrzegać ich zasad. Ciekawe jak to się rozwinie.

Skupiam się już na czwartkowych meczach i spróbuję z dublem. Stawiam na 2 gole Amura i Torpedo. Tygrysy zagrały niezłe spotkanie z Magnitką, zabrakło kropki nad i, i to rywale ostatecznie sięgnęli po wygraną. Gospodarze u siebie prezentują się bardzo dobrze i uważam, że remis w serii może się pojawić. Sporo wybronił 2 dni temu Nabokov, czy znów będzie miał dzień konia? Zobaczymy.

Drugie spotkanie to już Torpedo z SKA i mam nadzieję, że gospodarze tym razem zaprezentują się lepiej. Niestety goście zdominowali ekipę z Niżni Nowogrodu i trzeba wyciągnąć wnioski. Jest świetny Atanasov, wraca Oleg Li, więc siła rażenia jest spora u Torpedo.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Amur vs Magnitka: Amur powyżej 2.5 gola @2.80 Go+Bet

KHL z rana, a więc to, co lubimy najbardziej i uważam, że jest spora szansa na 7. mecz w serii Amura z Magnitką. Tygrysy zasłużenie przegrały w Magnitogorsku, ale tak jak wielokrotnie wspominałem, u siebie to zupełnie inna drużyna. Jakość jest po stronie Lisów, ale wierzę, że domowa tafla pozwoli gospodarzom powalczyc jeszcze z faworytem. 2/3 ostatnich konfrontacji pomiędzy tymi zespołami na dalekim wschodzie pokrywały nasz typ. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie, bo Tygrysy mają lub straszyć, jest Korek (Korshkov), jest Drozg, może 3. link pomoże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +762
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Traktor vs Dynamo: powyżej 4.5 goli ml ✅
Lokomotiv vs Avangard: powyżej 3.5 goli🟥
AKO @2.29 BETFAN🟥


W KHL wiele się dzieje, pojawiają się też sprawy około sportowe, jak śmierć partnera Aryny Sabalenki, który był jednym z trenerów Saławatu Jułajew Ufa. W tle wychodzą różne kwestie, jak np. to, że klub ze stolicy Baszkirii nie płacił Konstantynowi Kołcowi od jakiegoś czasu i że menadżer ten miał objąć Dynamo Mińsk i reprezentację Białorusi od przyszłego sezonu. Z tym drugim ciężko się zgodzić, wszak Kvartalnov jest tam ceniony i zapewne pozostanie u Żubrów.

W Avangardzie Omsk również spore trzęsienie ziemi. Po porażce 0:7 z Lokomotivem Jarosław zwolniony został trener, który w poprzednim sezonie wyciągnął ten klub z dołka. Jastrzębie zanotowały wiele porażek z rzędu, klub ten był na samym dole tabeli, ale przyszedł Kravets i awansował ze swoim zawodnikami do play-off. Też jest zaskoczony, że w trakcie po musiał opuścić Avangarde. Kibice oraz zawodnicy nie są zadowoleni z tej decyzji. Ciekawy jestem jak to wpłynie na przyjezdnych. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że Loko było lepsze w dwóch starciach i na własnej tafli może potwierdzić dominację. Stawiam jednak na niską linię goli. 4 bramki są jak najbardziej do zrobienia. Uważam, że gospodarze pójdą za ciosem, ale ovensywa Avangardy jest na tyle mocna, że też coś od siebie dołoży.

Dynamo jest w szoku. Wydawało się, że najlepsza ekipa sezonu zasadniczego będzie szła od meczu do meczu po Gagarina, a tutaj proszę to Traktor rozwija się z każdym spotkaniem. Bardzo przyjemnie ogląda mi się tą serię. Nie brakuje goli, świetnych interwencji w defensywie, ale też bójek i przepychanek, które są pożądane w play-off. Dynamo musi wziąć się w garść, bo ma też długi i zawodników, których trzeba opłacić. Brak awansu do kolejnej rundy może skończyć się źle dla tego projektu. Stawiam na 5 goli, wraz z dogrywką, czyli wynik 2:2 nas urządza. W Traktorze każdy link jest groźny, podobnie jest przecież w Dynamie. Jak na razie mieliśmy wyniki 2:4 i 4:5, obie ekipy świetnie realizują PP, więc możemy spodziewać się bramek.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Avtomobilist vs SKA: Avto powyżej 1.5 gola @1.56🟥
Spartak vs Metallurg: Spartak powyżej 2.5 gola @1.91✅
AKO @2.97 GO+BET🟥


Jak dla mnie Avto to jeden z kandydatów do Gagarina. Gładko poszło z Bars 4:1, teraz jest szansa, aby tej sztuki dokonać z Wojskowymi. Widoczna jest zespołowość w grze tej drużyny. Zawodnicy pięknie czyszczą przed polem bramkowym i Alikin zachowuje wysoką skuteczność obron. Defensywa to mocna strona Avto i uważam, że są spore szanse na 3:0

SKA jedzie za Ural, aby wyrównać w serii, ale będzie to ciężkie zadanie. Kilka kontuzji kluczowych graczy utrudnia grę z Avto. Myślę, że gospodarze po raz kolejny pokuszą się o 2 trafienia.

Spartak ma spory orzech do zgryzienia. 2 spotkania z Lisami i 2 razy na 0 z przodu, a ofensywa to przecież najskuteczniejsza w stawce po sezonie zasadniczym. Goldobin, Poryadin, Morozov i spółka muszą się przełamać i gdzie jak nie u siebie pokusić się o kontakt. Magnitka miała swoje postoje na wyjazdach w Chabarowsku i mam nadzieję, że rakieta z napisem Spartak dzisiaj wypali. Pobieram 3 bramki.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Traktor vs Dynamo: Traktor powyżej 1.5 gola✅
Lokomotiv vs Avangard: 1 ml✅
AKO @2.26 GO+Bet✅


W KHL brakuje ostatnio gola, aby zamknąć pozytywnie hokej, wczoraj Spartak gładko, ale Avto strzeliło bramkę dopiero w dogrywce. Mam nadzieję, że dzisiaj się powiedzie.

Traktor z Dynamo to już tradycyjnie warto skusić się na 2 trafienia gospodarzy. Tak jak wielokrotnie pisałem, ekipa zza Uralu ma świetny skład, przede wszystkim w ofensywie wygląda to bardzo dobrze. Regularnie udawało im się zdobywać bramki czy to z Saławat Jułajew Ufa, czy to z Dynamo. Stołeczni są na musiku, może to być ich ostatnie starcie w tej kampanii i nerwy nie pomogą. Dodatkowo jest problem z bramkarzami, bo zarówno Motorygin, jak i Konovalov nie pomagają i liczę na zespół ze wschodu.

Avangard uciekł spod topora, ale cały czas gorzej prezentuje się od Loko. Gospodarze kontrolują przede wszystkim środkowa tercję i rywale nie mają zbyt klarownych sytuacji, może w PP się takie przestrzenie pojawiają. Loko w 3 spotkaniach było lepsze od Jastrzębi i uważam, że dzisiaj już sięgną po ważną 3. wygraną. Stawiam na ich końcowy triumf, bo jest tutaj większą stabilność. Zwolnienie trenera Kravetsa mogło na chwilę pomóc przyjezdnym.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Avto vs SKA: 1 ml @2.55 Go+BET

Wczoraj udało się przełamać, a dzisiaj w związku z tragicznymi wydarzeniami gramy jedynie za Uralem i Avto podejmie SKA. Jak na razie mamy 3:0 w serii i trzeba przyznać, że wszystkie wygrane gospodarzy były w pełni zasłużone. Może Wojskowi w trzecim starciu dominowali w strzałach celnych, ale często były to uderzenia oddawane z nieprzygotowanych pozycji. W dogrywce błąd defensora SKA wykorzystali Brooks Macek z Curtis Valk i 3 zwycięstwo stało się faktem. Spora nerwowość jest u gości i nic w tym dziwnego. Jestem zdania, że seria zakończy się w Jekaterynburgu i stawiam na końcowy triumf Avto. Zespołowość oraz świetna postawa Alikina daje nadzieję na gładkie 4:0. Łatwo nie będzie, ale być może pojawi się podobny przebieg, jak wczoraj w meczu Traktora z Dynamo. SKA musi, a to nie zawsze przekłada się na skuteczną grę.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Spróbuję dzisiaj z KHL i potem z DEL. O 14:30 odbędzie się rywalizacja Jastrzębi z Loko. Do tej pory w każdym spotkaniu to przyjezdni było lepszym zespołem od swojego rywala. W Avangardzie panuje spory chaos i zwolnienie trenera w środku play-off zdarza się bardzo rzadko. Większą stabilność jest u gości. Przede wszystkim w swojej tercji obronnej wygląda to lepiej. Mam nadzieję, że Loko zagra po prostu swoje od pierwszych minut i to starczy na słabszy Omsk.

Omsk vs Lokomotiv: 2 RT @2.27 Go+Bet❤
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Lokomotiv vs Traktor:
Loko powyżej 3.5 gola @3.10🟥
Loko powyżej 4.5 gola @5.60🟥
Betfan


Szybki singiel na KHL. Traktor po raz pierwszy w play-off wystąpi bez swojego pierwszego bramkarza Fucale, który nabawił się kontuzji. Jego zmiennik Mylnikov nie najlepiej prezentował się do tej pory. Uważam, że Loko to lepszy zespół i na własnej tafli znów to pokażą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +770
Do góry Bottom