>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kenitra, Quito, Szczecin, Trnava, Campinas, Izmir, Kaohsiung 16.09-22.09.2013

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Location: Kaohsiung, Taiwan
Type: $125,000 +H
Surface: Hard
Starting Date: 16-22 September
Tournament website: http://www.oectennis.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/6490/mds.pdf
Location: Szczecin, Poland
Type: €106,500 +H
Surface: Clay
Starting Date: 16-22 September
Tournament website: http://www.pekaoszczecinopen.pl/2013/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/448/mds.pdf
Location: Izmir, Turkey
Type: €64,000
Surface: Hard
Starting Date: 16-22 September
Tournament website: http://www.izmircup.org/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/3834/mds.pdf
Location: Trnava, Slovakia
Type: €42,500 +H
Surface: Clay
Starting Date: 16-22 September
Tournament website: http://www.atptrnava.com/new/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/3628/mds.pdf
Location: Campinas, Brazil
Type: $35,000 +H
Surface: Clay
Starting Date: 16-22 September
Tournament website: http://www.institutosports.com.br/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/6307/mds.pdf
Location: Quito, Ecuador
Type: $35,000 +H
Surface: Clay
Starting Date: 16-22 September
Tournament website: http://www.quitochallenger.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/589/mds.pdf
Location: Kenitra, Morocco
Type: €30,000 +H
Surface: Clay
Starting Date: 16-22 September
Tournament website:
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/6839/mds.pdf
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Kwalifikacje do Izmiru
Andres Artunedo Martinavarr - Henrique Cunha 1 1.44 6-4 6-4✅
Młody Hiszpan bardzo dobra forma. Statystyka z tego sezonu na hardzie to 24-8. Pokonał niedawno Sanza, Benjamina Beckera równy mecz z Copilem.
Natomiast o Brazylijczyku już pisałem przy okazji turnieju w Istambule, nie będę się powtarzał. Gra w lidze uniwersyteckiej nijak ma się do poziomu challengerów.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dlaczego pewny udział w turnieju mają Gadomski, Ciaś czy Majchrzak a Panfil jest w kwalifikacjach ? Ktoś o tym decyduje czy jak to wygląda ? Bo w rankingu Panfil jest najwyżej z tej 4ki...Cjodzi mi oczywiście o chall w Szczecinie.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
pewnie dlatego, że Panfil powinien przejść kwale i i tak będzie w głownym, a tamci by odpadli w kwalach, dlatego dostali dzikusy i dzięki temu będziemy mieć więcej reprezentantów w turnieju głównym ????
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dlaczego pewny udział w turnieju mają Gadomski, Ciaś czy Majchrzak a Panfil jest w kwalifikacjach ? Ktoś o tym decyduje czy jak to wygląda ? Bo w rankingu Panfil jest najwyżej z tej 4ki...Cjodzi mi oczywiście o chall w Szczecinie.
Jakby twórca tematów bardziej przykładał się do tworzenia tematów a nie suche kopiuj wklej to byś wiedział ????
Łap info:
&quot;Podczas konferencji prasowej zapowiadającej turniej, dyrektor Krzysztof Bobala zdradził komu zostaną przyznane tegoroczne &quot;dzikie karty&quot;. Jedną z nich dostał Kamil Majchrzak! W siedzibie Banku Pekao SA odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca Pekao Szczecin Open. Uczestniczyli w miej: Prezes Zarządu Banku Pekao SA Luigi Lovaglio, Prezydent Szczecina Piotr Krzystek, dyrektor turnieju Krzysztof Bobala oraz... Kamil Majchrzak, mistrz juniorskiego US Open 2013 w grze podwójnej, który zagra w naszym turnieju dzięki &quot;dzikiej karcie&quot;. Komu jeszcze je przyznano? Na razie rozdysponowano trzy przepustki do turnieju głównego, czwarta jeszcze czeka. – Na pewno dostanie ją Polak, bo nasz turniej zazwyczaj wspomaga utalentowanych graczy z kraju – mówi Bobala. Rzeczywiście, tak jest już do wielu lat i teraz regule także stało się zadość. „Dwie dzikie” karty powędrowały więc do Piotra Gadomskiego i właśnie Kamila Majchrzaka.&quot;
za pekaoszczecinopen.pl
Btw. Panfil rozstawiony z &quot;2&quot; w kwalifikacjach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Turniej w Szczecinie

Grzegorz Panfil - Jose Checa-Calvo 1 1.50 Bet 365 6-2 6-2 ✅

Osobiście grałem po większym kursie 1.61. Polak gra bardzo przyzwoicie przez cały sezon. Oglądałem mecz Panfila z bardzo groźnym Brdariciem.Grał zdecydowanie szczególnie pewnie bronił break pointów. Gra w Polsce tez jest pewien plus dla Panfila W tym roku miał dwie przykre porażki i to właśnie z Polakami Majchrzakiem i Kapiasem., Po tym porażki z dobrymi zawodnikami.
Natomiast Hiszpan prezentuje się w ostatnich dwóch tygodniach fatalnie. Porazka z Baludą. W tym turnieju przehrał juz z Deliciem w eliminacjach (tutaj nie wiem czy Hiszpan miał świadomość że wejdzie do turnieju z dziką kartą) Hiszpan bardzo rzadko wygrywa poza swoim krajem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 2K

borek149

Użytkownik
D.Brown vs I.Sergeyev
@ 1.27 marathon​

Ivan Sergeyev ćwierćfinalista z zeszłego roku, gdzie pokazał naprawdę solidny tenis, robił duże wrażenie i zyskał sympatię kibiców swoim notorycznie emanowanymi przekleństwami. Wtedy za niego trzymałem kciuki i zyskał moją sympatię. Lecz dziś jest ewidentnie bez formy, do tego wraca po kontuzji i nie wiadomo w jakiej dyspozycji fizycznej zobaczymy go w Szczecinie.
Dustin Brown także już występował przed publicznością w PekaoOpen w kuluarach dał się poznać jako rozrywkowy gość, lubiący &quot;zielone szczęście&quot; ????
Jak mu się chce to potrafi grać tenis na bardzo wysokim poziomie, który pokazał m.in. w Wimbledonie gdzie doszedł aż do 3 rundy, pokonując po drodze świetnego i nieśmiertelnego na trawie Hewitta. Do Szczecina przyjeżdża po niezwykle udanym turnieju w Genui, w którym triumfował i pokonał w drodze na szczyt bardzo solidnych włoskich &quot;ziemniaków&quot; Lorenziego oraz Volandriego obu w dwóch setach. W tym turnieju stracił tylko jednego seta z innym włochem, który również występuję w Szczecinie Arnaboldim.
A.Arnaboldi vs P.Cias
(-5.5) @ 1.60 betcity

Wspominamy wcześniej Andrea Arnaboldi typowy &quot;ziemniak&quot; niemal całe życie spędził na mączce. Od czasu do czasu robi jakiś niezły wynik i potrafi pokonać wyżej notowanego rywala. Nasz 19- latek Pawel Cias to zdecydowanie za niskie progi by mógł dziś powalczyć o sukces, sam występ w turnieju głównym to dla niego wielkie osiągnięcie. Różnica przynajmniej dwóch klas. Łatwe zwycięstwo Włocha.
G.Panfil vs J.Checa-Calvo
@ 1.50 marathon
2:0 @ 2.10 betcity

Grzesiu Panfil nasza turniejowa nadzieja, niestety w razie awansu w kolejnej rundzie czeka na niego Montanes. Panfil przebrnął eliminacje bez większych problemów tracąc zaledwie 9 gemów w 3 spotkaniach. Oglądałem jego wczorajsze spotkanie z Bradariciem i jak jeszcze w pierwszym secie spotkanie stało na wyrównanym poziomie, to drugi set absolutna dominacja Polaka w każdym rzemiośle tenisowych umiejętności. Bardzo agresywna gra dała piękne dla oka efekty. Sam Grześ po spotkaniu wypowiadał się, że to był jego najlepszy set w karierze. Dzisiejszy rywal awansował do turnieju głównego jako szczęśliwy przegrany z eliminacji, nie uporał się w ostatniej rundzie eliminacji i uległ Chorwatowi Mate Delic w dwóch setach. Hiszpan zupełnie bez formy, praktycznie w każdym turnieju odpada w pierwszej rundzie. Forma Panfila zgoła odmienna, dobre wyniki m.in. ćwierćfinał w Poznaniu czy Libercu. Nasz rodak bardzo dobrze czuje się na kortach w Szczecinie, gdzie w zeszłym roku zrobił na mnie ogromne wrażenie, nie skłamie jak napiszę, że grał najbardziej widowiskowy tenis mimo tego, że w turnieju wtedy występował Jurek Janowicz. Niestety miał niekorzystne losowanie i w drugiej rundzie trafił na ówczesnego triumfatora turnieju Pekao Open rumuna Victora Hanescu, gdzie był bardzo bliski pokonania rywala. Był to najcięższy mecz Hanescu w tym turnieju. Kurs na Panfila dla mnie to bajka, powinno być szybkie 2:0.
ja sklejam
D.Brown vs I.Sergeyev @ 1.27
A.Arnaboldi
vs P.Cias @ 1.111
G.Panfil
vs J.Checa-Calvo @ 1.50
AKO - 2.117
Stawka 500 PLN

Wygrana 1058.5 PLN


marathon


Panfil G. - Checa-Calvo J. 2:0 @ 2.10
Arnaboldi A. (-5.5) - Cias P. @ 1.60
1 set Włoch prowadzi 5:3 i 40:15 przy swoim serwisie 2 piłki meczowe i ... zawala mi handi ... eh ... ostatnio coś pechowo ...

AKO 3.36
Stawka 200 PLN

betcity​
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
scyth 98

scyth

Użytkownik
Panfil dziś to była lokata w dosłownym tego słowa znaczeniu. Nie wiem na jakiej podstawie taki kurs zaserwowali bukmacherzy ale to ich problem ????
Jutro próżno szukać tak dobrego typu po tak atrakcyjnym kursie ale też jest z czego wybrać.
Mi w oko wpadł mecz:
Guillaume Rufin - Dominik Meffert
Typ: 1 ✅✅✅
Kurs: 1,32
Buk: Fortuna

Nie wiem jaki kurs oferują inni bukmacherzy. Wiem tylko, że ten kurs jest do pobrania. Nie wierzę w to aby podstarzały Meffert ograł Rufina. Francuz ma papiery na bycie bardzo solidnym zawodnikiem. Przyzwoite występy w tym sezonie, które mam nadzieję pozwolą mu wejść na stałe do dość szerokiej czołówki. Ostatni mecz obu tenisistów, pod koniec lipca w niemieckim Oberstaufen zakończony łatwym zwycięstwem Rufina : 6-3 ; 6-1. Był to półfinał turnieju ostatecznie wygranego przez Francuza. Jutro powinno być podobnie. Liczę, że Rufin zajdzie daleko w szczecińskim challengerze a jutrzejszy mecz będzie tylko formalnością. Dlatego z całą stanowczością polecam do jakiegoś dubla (u mnie w zestawie z Ramosem i Ulką Radwańską)
Jak w masło, 2:0 izzi ;) ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
scyth 98

scyth

Użytkownik
Mecz: Rufin - Veic
Typ: Rufin
Kurs: 1,36
Buk: Fortuna

Można chyba z całą stanowczością powiedzieć, że to niemal lokata. Mecz dopiero jutro ale kurs pewnie trochę spadnie. Tak jak spadał przy okazji meczu Rufina z Meffertem. Dlatego lepiej pograć już dzisiaj.
Rufin wczoraj zgodnie z przewidywaniami dość łatwo odprawił Niemca 2:0. Veic też specjalnie się nie namęczył ale zwycięstwo nad Puetzem nie przyszło mu aż tak łatwo jak Francuzowi.
Rufin przywiązuje dużą wagę do takich turniejów. Jak sam powiedział przy okazji wczorajszej konferencji: &quot;na takich imprezach nie czuje presji i jest w stanie wznosić się na swoje wyżyny&quot;. Dodatkowo zapewnił, że: &quot;taka dość szybka nawierzchnia (jak na korty ziemne) zdecydowanie mu odpowiada&quot;.
Jeszcze tylko rzut oka na drabinkę - rozstawiony z nr 3 Rufin drogę do finału ma bardzo łatwą. W półfinale mógł trafić na Montanesa ale wczorajsza porażka Hiszpana z Pashanskim sprawiła, że na Francuza dopiero w finale może czekać Andujar. A wcześniej, o ile nie będzie niespodzianek: Veic; Nedovyesov, Schwartzman. Rywale, z którymi Rufin powinien wygrywać.
Rufin jest w dobrej formie, jest zmotywowany, dobrze się czuje w Szczecinie i nie mam wątpliwości, że jutro znowu zejdzie z kortu zwycięski.
Na dzisiaj jeszcze 2 mecze, którym warto się przyjrzeć ale bez jakiejkolwiek szerszej analizy:
Andujar - Arnaboldi | 1 | 1,26
Brown - Starace | 1 | 1,80

Andujar w przeciwieństwie do Montanesa zagrał wczoraj z pełną motywacją. Mecz z Serrą obfitował w zwroty akcji i przełamania ale mimo tego Pablo wyciągnął mecz ze stanu 2-3* w 3 secie i wygrał 7-5. Z Arnaboldim powinno być już łatwiej więc i kurs dość mizerny ale chyba wart dołożenia do jakiegoś kuponu.
Brown w Szczecinie będzie mógł liczyć na doping publiczności. Widowiskowa gra i barwna postać jaką jest Dustin sprawiają, że nie brak mu sympatyków. Sądzę, że po tyk kursie warto zaryzykować.
Oczywiście oba typy wejść powinny ale jak ktoś nie jest przekonany to lepiej zainwestować w Rufina ????
 
B 2K

borek149

Użytkownik

Marco Cecchinato - Diego Sebastian Schwartzman @ 1.40

bet365
Przyznam się, że spotkania Cecchinato z Giannessinim nie widziałem ale widziałem za to jak Giannessi chodził po kortach przed spotkaniem i wyraźnie utykał, także od początku spotkania doskwierała mu kontuzja mimo tego Marco nie potrafił wykorzystać niedyspozycji rywala i dociągnęli do tie breaka.
Niziutki Schwartzman nie miał większych problemów z pokonaniem w pierwszej rundzie zawsze groźnego na kortach ziemnych Włocha di Mauro, którego pokonał 6:4,6:1. Pokazując bardzo agresywny, ofensywny tenis. Masa wygranych piłek po forhendach wzdłuż linii, bardzo dobra gra w obronie, głęboki return pod linie końcową, a przede wszystkim niebywała konsekwencja. Na pewno ma szanse powalczyć w tym turnieju o główną wygraną. Argentyńczyk w zeszłym tygodniu finał w Bośni, gdzie uległ Bedene. Forma wysoka, nie powinien mieć problemów z pokonaniem Włocha.
Boris Pashanski - Grzegorz Panfil @ 1.60
marathon
Ostatni z Polaków w turnieju singlowym Grzegorz Panfil jest w wyśmienitej formie rozegrał już 4 spotkania w Szczecinie nie tracąc seta. Bilans? 49 gemów wygranych, zaledwie 13 przegranych! Jak sam mówi jest w najlepszej dyspozycji w karierze. Fantastyczny serwis plus bardzo dobrze funkcjonuję forhend jest drogą do sukcesu w kolejnym spotkaniu. Gołym okiem widać, że zmiana w jego grze to zasługa współpracy z nowym trenerem - Bartoszem Dąbrowskim. Z którym wiąże dłuższą współpracę, myślę, że Grześ może zostać czarnym koniem turnieju.
Boris Pashanski sprawił pierwszą duża niespodziankę w turnieju pokonując turniejową „jedynkę” Montanesa. Serb pokazał kawał solidnego tenisa, jednak Hiszpan mu na korcie za dużo nie przeszkadzał, wyglądał jakby mu się w ogóle grać nie chciało, często nie próbował nawet odbierać piłek, które mijały tuż obok niego. Piłki przebijane na drugą stronę siatki bez jakiegokolwiek ryzyka, niemal wszystkie na wprost stojącego rywala, dużo błędów z gry, a rywal go punktował non –stop skrótami. Z Grzesiem tak łatwo nie będzie miał jak z Montanesem , Panfil ciężki serwis, będzie rozrzucał rywala po korcie, a nie będzie czekał na błąd rywala jak to robił Hiszpan. Agresywny tenis Polaka będzie zmuszał do podejmowania większego ryzyka przez Serba, co będzie skutkowało większą ilością błędów. Po tym co dotychczas widziałem w wykonaniu obu panów to zdecydowanie faworytem jest Panfil.

Dustin Brown
- Potito Starace @ 2.05
marathon
Ciemnoskóry Jamajczyk Dustin Brown, reprezentujący Niemcy wyróżnia się przede wszystkim dobrymi warunkami fizycznymi. Atomowy serwis, piekielnie mocny forhend oraz bardzo dobra gra przy siatce .Swój serwis potrafi trzymać na wysokim poziomie jednak czasem jest chimeryczny. W pierwszym spotkaniu z Sergeyevem zaprezentował właściwie same swoje atuty i zrobił na mnie spore wrażenie, widać, że czuję kort i jest w wybornej dyspozycji. Rozegrali kilka bardzo widowiskowych wymian, gdyż Ukrainiec to bardzo solidny rywal. Włoch Potito Starace zwycięstwo nad Gadomskim zawdzięcza głównie bardzo dużą liczbą niewymuszonych błędów jakimi strzelał Piotrek i to właściwie, głównie jego zasługa, że Włoch nie musiał się wysilać w tym spotkaniu. Zdecydowanie lepsze wrażenie po sobie zostawił w pierwszej rundzie Brown, widać, że utrzymał dyspozycję z Genui, w której jak już wcześniej pisałem triumfował, tracąc w 5 meczach tylko jednego seta. W tym samym turnieju Starace odpadł już w 2 rundzie.
AKO - 4.48

marathon
Dziś w Szczecinie pogoda deszczowa i tak ma się utrzymać niemal cały dzień także dziś może być ciężko o rozgrywanie spotkań​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 20

nieistotny

Użytkownik
Ilhan - McGee, 1, 1.70 ComeOn, 2/10
Ilhan w turniejach tureckich czuje się znakomicie. W tym sezonie to potwierdza. Dodatkowo twarda nawierzchnia jest jego atutem. Raczej unika gry na clayu czy trawie. Hard i hale to jest to co lubi. Bilans tegoroczny 44-11, a więc na spory plus. Ponadto kilku ciekawych rywali na rozkładzie. Rywal to taki średniak na poziomie challange. Tenisista z Irlandii na hardzi w tym roku 27-10, ale warto rzucić okiem na rozkładówkę jego przeciwników - wielu leszczy z rodem z ITF. W dłuższych wymianach nie ma szans z Marselem. Po walce, ale jednak stawiam na Ilhana, który zagra przed własną publiką...
 
dx2 236,5K

dx2

Użytkownik
Sugita-Y.Bhambi 1 @1.4
Sugita dwa tygodnei temu wygral challengera w Szanghaju, byl takze w skladze Japonii na mecz Davis Cupu z Kolumbia. Zdecydowanie dobra forma Japonczyka. Yuka Bhambri na razie jest niespelnionym talentem. 21-letni Hindus, ktorego kariera zwiazana jest zasadniczo z USA i Floryda, wygral w 2009 roku juniorski Australian Open. Narazie jednak nijak przelozylo sie to na profesjonalny tenis Hindusa i poza pojedynczymi wygranymi w glownym tourze to nie ma sie czym chwalic. Sugita powinein za to korzystac z dobrej dyspozcyji, bo jest o co grac w tym challengerze pod wzgledem finansowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 160

peter42

Użytkownik
Riba-Mertl 6-1,6-3✅
typ Riba
kurs 1,33 Bet365

Kurs nie powala ,ale mozna dorzucic do kuponu. Mertl to solidny grajek ale tylko wtedy gdy za rywala ma kogos słabszego do siebie.W tamtym tygodniu w Banja Luce uporal sie z dwoma anonimami Krstin i Bjelica a w pojedynku ze Schwarzmanem nie miał nic do powiedzenie.Czech jest dobry na kortach szybkich zwłaszcza w hali, a na cegle gdy za rywala bedzie miał specjaliste od tej nawierzchni jego szanse maleja. Riba miał słabe ostatnie 2turnieje porażki w pierwszych rundach,jednak w Szczecinie jakby odżyl i dla mnie jest faworytem nie tylko tego meczu ale i całego turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 2K

borek149

Użytkownik
Schwartzman, Diego Sebastian - Panfil, Grzegorz DW 1-2 @ 6.30
marathon
Schwartzman, Diego Sebastian - Panfil, Grzegorz @ 3.52
betcity
Grzegorz osiągnął największy sukces w karierze ćwierćfinał w Szczecinie, ale uważam, że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Mój czarny koń Panfil dziś zmierzy się z moim faworytem sprzed rozpoczęcia turnieju Schwartzmanem. Jednak po wczorajszej sesji moje odczucia troszkę się zmieniły. Argentyńczyk w pierwszym spotkaniu z di Mauro prezentował się bardzo dobrze, natomiast wczoraj już swoją grą nie powalił mnie na kolana, głównie moją uwagę zwrócił niezbyt mocny serwis i dużo większa liczba niewymuszonych błędów. Grzegorza forma rewelacyjna, najlepszy okres w karierze, fantastyczny serwis, który był uruchamiany w największych zagrożeniach, dwa gemy przy stanie 15-40 go ratował. Co oznacza również, że pod presją potrafi wspiąć się na wyżyny i nie panikuje, a gra najlepsze zagrania. Panfila serwis to dziś jego duży atut z Borisem Pašanskim 10 asów i 82 % wygranych pkt po trafionym pierwszym podaniu. Dziś zobaczymy ciekawy, zacięty pojedynek z którego duże szanse są by Polak wyszedł jako zwycięzca.
Mało czasu na pisanie analiz tak na szybko:
Riba - Mertl @ ok. 1.30
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Diego Sebastian Schwartzman - Aleksandr Nedovesov 1 1.66 bet365⛔

Nie widzę szans dla Ukraińca w tym spotkaniu, który niemiłosiernie męczy się w tym turnieju. 3 razy 3 setowe pojedynki. Przegrane sety z Kuncikiem i Deliciem i Veiciem.

Nigdy nie byłem wielbicielem talentu Schwartzmana ale w ostatnim czasie jest w dobrej formie finał w Słowenii teraz półfinał w Polsce. Trzy bardzo dobre pojedynki. Wygrana nerwówka z Panfilem, który w tym turnieju był w życiowej formie tylko potwierdza ten typ.
 
P 160

peter42

Użytkownik
Giovanni Lapentti -Victor Estrella 3-6,2-6⛔ mogł kreczować jak bolało
Typ Giovanni Lapentti
kurs 2,75 Bet365


Brat najlepszego w historii ekwadorskiego tenisa Nicolasa Lepenttiego,wraca po 1,5 rocznej przerwie do touru. Czas poświęcony rodzinie i na leczenie kontuzji napewno nie poszedł na marne ,a sam Giovanni doszedł chyba do wniosku ,ze mozna jeszcze cos wygrac ,bo 30 lat to nie jest jeszcze tak duzo na tenisiste. Powrot slaby 1-4 w 2013,ale od czego jest challenger w Quito. Tutaj zawsze grał dobrze,cztery zwyciestwa w 2003,04,08, i 10 i dwa finały wiec nie bedzie przesady jak napisze ze to jego ulubiony turniej. W tym tygodniu 3 zwyciestwa Souza,Quinzi,Gomez napewno dodały mu pewnosci ,a jego rywal w połfinale Estrella duzo lepszy od tej trojki nie jest wiec szanse oceniam na po rowno. Estrella pokonał w Quito trzech zawodnikow grajacych głownie w futersach,z jednym z nich(Spir nigdy go nie widziałem) po dwoch tb . Lapentti jesli kontuzje go omina juz wkrotce zamelduje sie w top300. Ladny kurs na gospodarza ,więc mozna zaryzykować.
 
D 52

d0ri3nt3s

Użytkownik
TRNAVA

Ungur - Reister 1 @ 2,37 ⛔
Bet365

Ogladałem dzisiaj oba spotkania dzisiejszych rywali i myślę, że Rumun wygra ten mecz. Miał on cięższą drabinke od Julka i ograł wszystkich koncertowo. Dzisiaj Reister nie grał nic specjalnego, to bardziej Stephane przegrał to spotkanie będąc zbyt pasywnym i niedokładnym w 2 secie. Stephane stał na środku kortu i myślał, że samo się wygra. Pora wyrównać zatem rachunki za 2010 rok i przegraną Adriana.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#103#
Aleksandr Nedovesov - Pere Riba
Kurs: 1.53​

Z wszystkich jutrzejszych finałów ten wydaje mi się najpewniejszy. Riba gra w Szczecinie naprawdę świetnie. Stracił tylko jednego seta, ale to można raczej nazwać wypadkiem przy pracy. Jego rywal natomiast jest zupełnie w innej sytuacji. Nedovesov grał zawsze 3-setówki i na pewno teraz to odczuje, tym bardziej, że Hiszpan świetnie rozrzuca po korcie. Ukrainiec jest utalentowanym graczem, jednak zaprzepaszcza swój potencjał zupełnie jak jego rodak, Dolgopolov. Pere również nie gra zawsze swojego najlepszego tenisa, bo przecież to nie możliwe, lecz poziom trzyma prawie w każdym meczu.
Tak jak wspomniałem gra tutaj znakomicie i nie przewiduję innego rozwiązania jak jego zwycięstwo w Szczecinie. Każdy jego element jest na wysokim poziomie (oczywiście mowa tutaj o poziomie challenger) i przewyższa aktualnie Aleksandra przynajmniej o jedną klasę. Popełnia bardzo mało błędów, gra regularnie w wymianach, dobrze się broni. Do tego ponad na ziemi czuje się jak ryba w wodzie. Rozgrywa tutaj największą liczbę meczów w sezonie i rzadko kiedy zmienia nawierzchnię. Nedovesov również lubi grać na clay&#39;u, jednak nie ma aż tak dużego doświadczenia jak jego rywal.
Spotkanie moim zdaniem będzie trwało około półtorej godziny, dwa sety i tytuł dla Riby. Oglądałem jego mecz z Starace i naprawdę mi tam zaimponował. Meczów Ukraińca nie widziałem w tym turnieju, jednak patrząc po statystykach nie wyglądało to najlepiej. Strata seta z Kuncikiem, czy Delicem chluby mu nie przyniesie. Warto także dodać, że rozegrali ze sobą już w tym roku jedno spotkanie w Libercu, gdzie po walce wygrał Pere. Finał w Szczecinie zacznie się o 12:00.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom