>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

KBO League & LVBP Venezuela & LIDOM Dominicana & Serie Nacional Cuba & LCBP Colombia & LBPRC Puerto Rico

Status
Zamknięty.
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Nie ma tematu z Korei oraz z reszty lig co można stawiać u bukmacherów..załozyłem????
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Dzisiaj dwa mecze z Korei, według mnie warte uwagi i już zagrane za $$$,

Doosan Bears vs SK Wyverns typ 1 2:3       kurs 2.19 buk marathonbet $ 3/10 0.5j

Kia Tigers vs LG Twins typ over 7 7:0 ZWROT kurs 1.729 buk pinnacle $ 3/10 0.5j

OPIS: 1szy mecz to hit Koreańskiego ⚾, Bears po dwóch klęskach dzisiaj wystawili dawną nadzieje ⚾ z półwyspu, do tego nie ma tu aż takiej różnicy żeby dawać ledwo ponad 45% jak buki(expekt 2.2 nie mam jak zagrac) typowy bet 50/50 i premium oczywiscie wystawilo 2.00

2gi zakład..Kia typowana do roli czerwonej latarni ligi przed sezonem dzielnie sobie poczyna, dzisiaj obie ekipy wystawiaja doswiadczonych miotaczy ale w mojej ocenie średnich..adekwatny kurs na linie 7 to 1.65 
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,

LG Twins (T Wilson) vs SK Wyverns (Kim Kwang-hyun) typ 2       (3:8)
kurs 2.07
buk marathonbet
$tawka 3/10 0.5j

OPIS: LG po klęsce 0:7 trafiło na lidera, adekwatny kurs w granicach 1.90-1.95, tymczasem tutaj 2.07,
do tego ofensywa SK + chimeryczny Wilson i pobrane już teraz????


Samsung Lions (Baek Jung Hyun) vs Doosan Bears (Lee Young Ha) typ Bears handi -1       
(klęska 11:2)
kurs 1.73
buk Pinnacle
$tawka 3/10 0.5j

OPIS: ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Samsung Lions (Yoon Sung Hwan) vs Doosan Bears (Josh Lindblom)
typ Bears handi -1 ZWROT 
kurs 1.65
buk marathonbet 
$tawka 4/10 0.75j

OPIS: przeanalizowane.. 20 minut(ponad nawet) poswiecone .. buki też przygotowane.. krotki opis zatem.. próbuję po raz
3ci(i ostatni)na Bears..ogładalem dzisiejsza klęskę, oglądalem 2:3 z SK i poszło 0.75j, kto jak nie Josh jutro..Samsung wystawia weterana..zakład na przełamanie w tej lidze, przy wlasciwych kursach i pod koniec miesiąca ???? tyle zostało ..jutro jeszcze coś zagram/wrzucę bo overy kusza ale to już(ewentualnie) jutro.
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
LG Twins (Casey Kelly) vs SK Wyverns (Angel Sánchez)
typ under 7.5       4:7
kurs 1.729
buk pinnacle
$tawka 3/10 0.5j

OPIS: WSZYSTKO wskazuje na to że mecz Lions vs Bears odwolany, tutaj tez o ile zagrają(i dokończą) to trudne warunki, masówka leci na overy w 1szej chwili też o tym myślałem ale zdecydowałem sie w 2ga strone z paru powodów(goscie sami mogą na luzie ponad 7 zdobyć) ryzykuje pod koniec miecha tym bardziej że kursy tu ok, przewagę nad bukiem widzę jednak w paru innych aspektach i zdecydowalem sie wlasnie taki bet zagrać za minimalną????
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
LG Twins (Shin Jung-rak) vs SK Wyverns (H Sosa) 
typ SK handi -1        6:4 
kurs 1.81
buk Pinnacle
$tawka 3/10 0.5j

OPIS: SK bierze to jutro jak i serię, Samsung w następnej już czeka????
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
SK Wyverns (Angel Sánchez) vs Lotte Giants (Park Se Woong)      10:1
typ SK handicap -1.5
kurs 1.60
buk Premium
$tawka 6/10 1j
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
KT Wiz Suwon (Kim Min) vs Samsung Lions (Kim Sang-su)      5:3
typ Suwon ML
kurs 1.94
buk Marathonbet
$tawka 3/10 0.5j
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Dzisiaj Azjatyckie odpuszczam (Meksyk na noc będzie grany) ale jak ktos cos chce z Korei:

1)KT Wiz Suwon????Kiwooom Heroes under 10.5 wynik 3:12      

2)Hanwha Eagles????SK Wyverns SK handi -1.5 wynik 1:0      

tak bym to widzial..oba za minimalną..
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Kolumbia????Argentina 4:2
typ Kolumbia -1.5      
kurs 1.72
buk betsafe
????2/10

OPIS: Igrzyska panamerykańskie, Argentyna wystawia noname players..po 0:10 z Kanadą tutaj naprzeciwko Kolumbijczycy w solidnym składzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
New Orleans Baby Cakes????Tacoma Rainiers 3:10
typ 2      
kurs 2.20
buk bet 365
 ????2/10

OPIS: ja tego nie gram bo za duzo sil kosztowalo wczoraj i dzis, do tego czekam na info co z przerwanym wczoraj meczem Leon????Oaxaca  ale jak ktoś chcę to można śmiało..Baby Cakes wystawia jakiegoś kasztana, Tacoma serie 5 porazek z rzedu, mecz na przelamanie, kurs nie do pogardzenia + info z USA i Meksyku i myślę warto..sam bym wjeżdzal gdyby nie 2j co mi wiszą na LMB..po resztę typów z ⚾ z lig mało popularnych w Pl zapraszam do swojego 2go tematu(bo ten tez ja zalozylem i trzeba go troche ruszyc)

https://forum.bukmacherskie.com/temat/157335-osvaldbet/?page=1#post-6861467
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Villa Clara????Guantanamo 4:3
typ 1      
kurs 1.71
buk Marathonbet
????1/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Granma????Las Tunas 2:7
typ LT WIN      
kurs 1.68
buk Marathonbet
????1/10

OPIS: Drwale po 3 porazkach z rzędu a tu mistrz z jeszcze poprzedniego sezonu..wszystkie siły naprzeciw rzucone, to Yuniesky Larduet????i jedziem z nimi????
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Camaguey????Holguin 7:5
typ Cama WIN      
kurs 1.99
buk Marathonbet
????1/10
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Kiwoom Heroes (Eric Jokisch)????Kia Tigers (Joe Wieland) 6:0
typ Heroes handi -1.5      
kurs 1.83
buk bet365
????1/10

OPIS: wczoraj gole w meczu Toro vs Wanderers dały zarobić + Cuba 4/5, dzisiaj dzielę się najtrudniejszym w mojej opinii meczem, po cyrku w poprzedniej serii(0:5 ; 5:0 w ostatnim !!!) gdzie mnóstwo Ludzi popłyneło na buraku Tygrysów dzisiaj obstawiam w drugą stronę. Powodów jest kilka..chimeria Wielanda + zdecydowanie lepsza rezerwa po stronie Kiwoom, najważniejszymi a do tego Jokisch który po dwóch ostatnich, skandalicznych występach mam nadzieję dzisiaj będzie chciał udowodnić że to były tylko wypadki przy pracy..????
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Industriales????Guantanamo 8:3
Industriales WIN      
kurs 1.99
buk Marathonbet
????1/10

OPIS: Znowu dzielę się meczem najtrudniejszym z trudnych.. Gua wczoraj w końcu WIN(zdecydował 7 inn) dzisiaj mają ponoć wystawić najlepszych ale i to mnie nie przekonuję..50.25% na Lwy na Marathonbet w mojej ocenie warte gry i pobrane, a teraz to już tylko się modlić zostało ????.
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Sancti Spiritus????Mayabeque 3:2
typ SS win      
kurs 1.92
buk Marathonbet
????1/10

OPIS: lider potrzebuję tego zwycięstwa, po cyrku z Piratami w ostatniej kolejce poprzedniej serii (10:15) gdzie całkowicie zawalili drugą połowę dzisiaj MA BYĆ wystawiony ponoć Yamichel Pérez, różnie to bywa  z tymi starterami na Kubie, zmieniają w ostatnich momentach ale 52.08% kusi a  buki najwidoczniej wystawiły taki kurs przez tą porażkę z  Isla Juventud..3ci najwyższy kurs w tym sezonie na Koguty i nie mogę przejść obojętnie????
{edit} spadek na 1.71 oby to był dobry prognostyk, tym bardziej że nie będę tego oglądał bo 20:45 Inter????Lecce????      
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Sacramento River Cats????El Paso Chihuahuas 8:4
typ over 10      
kurs 1.92
buk lbsbet
????4/10 0.75j

OPIS: linia 9.5 atrakcyjna ale nie mam gdzie zagrać za $$$, ryzykuję więc over 10 na London Betting Shop, bukmacherzy łykneli po ostatnich underach, linie poleciały na łeb na szyję tymczasem dzisiaj po stronie cziłała Jerry Keel, niezbyt ogarnięty miotacz + liczę że ofensywa El Paso w końcu ruszy..typowy zakład naprzeciw wszystkim i na przełamanie, drugi już dzisiaj????
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Isla Juventud????Villa Clara 6:1
typ VC win      
kurs 2.40
buk bet365
????3/10 0.5j

OPIS: miałem dobry bet z KBO ale cały dzień premium nie działa, bez tego bukmachera nie będę dalej grał po prostu(to jak z ziemniakami, byłbym zmuszony, ograniczony do tego i do -12% na starcie, pyk i wiecej nigdy nie gram, krótko) bo bez niego jak bez ręki ale support przez @ zapewnia że to chwilowe problemy, skupiłem się na Kubie przez to i na kolejce otwierającej serie..mam już 6 wytypowanych w przedbiegach ale czekam na kursy u innych buków, tutaj dzielę się tym jednym, tym najtrudniejszym zakładem który już na 100% zagram..ruskie wystawiają 45.87% uwierzyli najwidoczniej że Pomarańczowi już się nie podniosą a to typowe 50/50 zobaczę ile wystawią inni ale gram ten mecz na bank, kwestia tylko u którego..jak już napisałem w 1 kolejce sezonu Estadio Cristóbal Labra to trudny teren, ale Klarita ma ponoć na dziś wystawić Pablo Guilléna a w odwodzie Yenieta Péreza, Piractwo na 1szy mecz serii obstawiam że oszczędzi najlepszych i tu upatruje też szansę dla VC, MUSZĄ zacząć wygrywać a kiedy jak nie dzisiaj????
{edit}Millan Roldán  po stronie Piratów a bet365 winduje na 41.67%, nic tylko brać i modlić się już tylko teraz ????
{edit2] nic z tego nie będzie, 8 miejsce na 84% nie dla VC w tym sezonie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom