>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kazachstan - Polska, el. MŚ'2018 [niedziela, 4.09.2016, godz 18:00]

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Widzę że koledzy uwierzyli że skoro kadra wygrała jeden mecz o stawkę na Euro z Irlandią,oszałamiajacym 1-0,wszyscy wiedzą że z Ukrainą już to był tylko sparing abstrachując od tego jak nas Ukraińcy cisnęli w ty meczu,to jest już Mistrzem Europy i takich ogórków jak Kazachstan rozniesie...
Kolega zapomniał jeszcze o remisie z Niemcami, Szwajcarią i przyszłym mistrzem Europy Portugalią (skoro tylko jedna wygrana na EURO więc przyjmuję, że chodzi tylko o regulaminowy czas).
Przecenianie wyczynów Milika i Lewandowskiego.Milik w 2 połowie z Milanem zagrał totalny piach,pierwszy gol to więcej szczęścia niż rozumu ,zero dobrych strzałów z ziemi,tylko ta główka po rzucie rożnym,dla mnie fart i tyle. A Lewandowski i cały Bayern Werderowi co sezon ładuje po 15 goli więc poczekajmy na BVB bo podejrzewam że znowu 0-0.....
No tak, co to jest dwa gole z Milanem w pierwszym spotkaniu w nowym klubie zagranym od początku ???? Napastnik ma strzelać gole, a nie ładnie grać. A Lewandowski to co tydzień powinien strzelać tylko Borussi bo inne zespoły się nie liczą ????
Co do meczu to zgadzam się z typem ms15: under i Polska wygra. Kazachstan to nie ekipa w stylu San Marino. Szczególnie na własnym terenie takie ekipy potrafią napsuć sporo krwi. Sztuczna murawa, daleka podróż, ogólnie podobno nie najlepsze warunki - niby rzeczy drugorzędne ale zebrane razem mogą mieć wpływ na wynik. Co do obrony to jestem raczej spokojny bo ostatnio tu prezentujemy się bardzo dobrze. Myślę, że jednak ze strzeleniem bramek nie będzie tak łatwo, jak wielu się wydaje. Dużego wyniku raczej tu nie przewiduję bo myślę, że skończy się 1 czy 2-0. Już nikt nie pamięta eliminacji ME ale przecież z Gruzją (wygrana 4-0) u nas się niesamowicie męczyliśmy przez większość meczu. Dopiero w końcówce rozwiązał się worek ale przecież wynik nie oddaje przebiegu meczu.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Patrząc na transfery, kontrakty i rankingi zwycięzca może być tylko jeden, ale dzisiaj nie ma słabych drużyn. Kazachstan ma to czego Polska ekipa nie ma i raczej mieć nie będzie - team spirit. Każdy ma przydzielone zadania, ale grają zespołowo. Polska góruje nad nimi znanymi nazwiskami, ale co z tego skoro panowie przez 90 minut marnują siły na wrzutki zamiast pójść środkiem albo spróbować przeprowadzić akcję poza schematem. To pierwszy mecz, więc wcale się nie zdziwię jak będą to męczarnie dla Orłów, bo jednak wyjazd, a Kazachowie łatwo się nie poddają. Jakby to był mecz decydujący o awansie na MŚ to pewnie reprezentanci Polski, by się sprężyli i wtedy śmiało można, by grać w ich stronę. Biorąc pod uwagę, że w pewnym stopniu nie docenią rywala, jest to pierwszy mecz eliminacyjny mogą nie dać z siebie wszystkiego i jeśli wygrają to będzie to skromne zwycięstwo. 1-0, 2-0 - góra. Polska ekipa na przestrzeni ostatnich lat zbyt wiele razy dawała ciała, bym podchodził do tego spotkania z optymizmem. Wiadomo, że mecze z rywalami nieco słabszymi powinni wygrywać w cuglach bez męczarni, ale wiemy jak jest #Irlandia #Estonia #Litwa
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kazachstan - Polska Polska i poniżej 3,5 goli kurs: 1,95 buk: forBet mała stawka ⛔
Kazachstan - Polska Polska EH:-1 kurs: 2,45 buk: forBet mała stawka ⛔
Typ na podstawie wielu innych osobnych typów i mojej własnej analizy. Polska na Euro pokazał bardzo wysoki poziom. Kazachstan jest dość silny u siebie, sztuczna murawa, złe warunki klimatyczne, długa podróż mogą stanowić pewien problem. Polacy nie grają także przed swoją publicznością więc w jakieś wysokie handi bym nie wchodził. Jak większość przewiduję skromne 1:0 lub 2:0. Przed graniem 1x na Kazachstan powstrzymuje ogromna różnica potencjałów obu ekip. Nawet w takich warunkach Polska powinna wygrać.
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Napewno tego meczu nie przegramy..bez przesady.. Nieważne czy to Polska czykto inny z Kazahstanwm się nie przegrywa..kursy ida w gore bo buki widza prze idź kle jest puszczo ych zakladow. Jak jest zaduzo to korygują zeby ludzie dali so ie spokój. Ja puszczam jeszcze po wyższym kursie..bac się Kazahstanu:/
 
G 370

golkiper

Użytkownik
a ja podzielam zdanie Teixery. Futbol w Kazachstanie bardzo się rozwinął, duża kasa, klub typu Astana i Karabach bardzo dobrze radzą sobie w pucharach. Długa podróż , zmiana czasu, sztuczna nawierzchnia.... Mamy bardzo mocny zespół absolutnie nie umniejszam tutaj naszym, ale widzę, że pojawił się straszny hurraoptymizm i nagle każdy myśli, że będziemy tłuc każdego po 2,3-0. Będzie ciężki mecz, dlatego nie gram na Polaków, za to polecam w ziemnym Totenhamie zagrać powyżej 9,5 rożnego po 1,80 lub Polska pow. 1,5 kartki 1,90.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
W Kazachstanie więcej hajsu daje się na piłkę, bo oni wiedzą na czym polega polityka w sporcie - by coś wyciągnąć trzeba coś zainwestować. Kluby mają solidne budżety i sprowadzają zawodników znanych (może już chcących dorobić do emerytury, ale jednak znanych w powszechnej świadomości, a nie to co teraz wyprawia Legia na rynku transferowym. Astana szybciej w LM niż polski klub ???????? ). Temat dotyczy reprezentacji, więc zakończę porównania, ale patrząc na ich kardę są tam solidni zawodnicy i co ciekawe wszyscy pochodzą z rodzimej ligi przez co są bardziej ze sobą zgrani i dobrze się rozumieją. Bez oddania szacunku rywalowi żadnego meczu się nie wygra, więc wszystko tak na prawdę zależy z jakim nastawieniem Polska kadra wybiegnie na murawę. Jeśli wyjdzie w nastroju, by wysoko wygrać - zrobi to, ale jeśli pojawi się element gwiazdorzenia typu, ja jestem lewandowski - macie się mi kłaniać w pas - to za dobrze nie będzie.
 
P 31

papa-lazarou

Użytkownik
.kursy ida w gore bo buki widza prze idź kle jest puszczo ych zakladow. Jak jest zaduzo to korygują zeby ludzie dali so ie spokój.
Twierdzisz, że kursy na Polskę idą (szły) w górę, dlatego że ludzie grają na Nią?
diegoforlan1, nic nie śmierdzi po prost Polska była trochę przeszacowana, bo wszystkie Janusze grajo, a prawda jest taka, że jesteśmy faworytami, ale na pewno nie takimi, jak wskazywałyby na to wczorajsze kursy ;)
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Nadal można zauważyć wzrost kursów na Polskę (biorąc pod uwagę internetowych buków), więc coś już tu śmierdzi na kilometr.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Krótko - nie będzie spacerku, i wydaje się że coś leży w ekipie... ale życzę im jak najlepiej. Zobaczymy Orłów Nawałki pod presją. ;) Nie będąc fanem grałbym Kazachów DNB, i by nie godziło to w moje sympatie wskazuję BTTS.

Oby oszczędzili Polakom nóg...

2,20
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Milik rozpoczął festiwal niewykorzystanych okazji od strzału w poprzeczkę ;). Oby to już się skończyło, bo w nowym klubie skuteczny, a tutaj znów ma pecha. Dobrze by było, gdyby strzelił w końcu bramkę w reprezentacji.
Poza tym Lewandowski bardzo dokładnie kryty przez Maly&#39;ego, ale spokojnie jeszcze kilka takich interwencji i zobaczy drugą żółtą kartkę. Nasi powinni już wygrywać 3:0, ale wynik jest zupełnie inny. Widać trochę, że gra na tym terenie to nie przelewki.
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Dostrzegam pewną analogię u polskich &quot;kibiców&quot;

Kilka lat wstecz Lewandowski jest bogiem Bundesligi w BVB - polaczki płaczą i krytykują że nie strzela bramek w reprezentacji polski, a dla kasy to strzela patafian u szwabów. Nagle coś się polepsza w reprezentacji - LEWY POLSKE ZBAW, RONALDO PEDAŁ LEWY 1000 RAZY LEPSZY.

Radwańska przegrywa pierwszą rundę w Rio - co za pokraka kraju nie reprezentuje na igrzyskach tfu tfu. Radwańska wygrywa New Haven, oh jaka ona jest piękna i jaka utalentowana na pewno wgra US Open. Kochamy Isię.

Milik jest światowym graczem jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji, nie strzela bramek w reprezentacji polski bo po prostu ma często trudne piłki i brakuje mu czasem szczęścia - co za patafian i ślepak niech sobie strzeli w głowę. Milik strzela bramki a Ajaxie i Napoli, oh Aruś #pokolenieLewandowskiego, oh jaki on jest świetny i mądry...

Opanujcie się proszę was... wygrywamy 2:0 z Kazachstanem w naszym pierwszym meczu eliminacyjnym, chyba to jest najważniejsze co?
 
grzybcior 0

grzybcior

Użytkownik
a mi Polska +1,5 bramki siadlo wiec nie ma źle.. miało być lekko łatwo i przyjemnie 0-2 po pierwszej polowie a później znowu ten sam schemat prowadzimy to coś tak jakby chłopakom skrzydła podcięło..już nie wspomnę o 2 słupkach i poprzeccze . przy odrobinie szczęścia to i 5 bramek by strzelili.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Radwańska wygrywa New Haven, oh jaka ona jest piękna
Kamera łapie plecy zawodniczki, więc czemu nie.

Co do Milika i jego zabójczej skuteczności w Neapolu, widziałeś obie bramki?
W Kazachstanie też mógł tylko nogę dołożyć, ale nie dał sobie rady.
Teo i Wilczek znowu bez minut, Nawałka nie ma jaj odstawić Milika, tylko żeby to się wkrótce nie zemściło...
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Boli to, że trener nie ma na tyle jaj, by odstawić nieskutecznych zawodników. Przecież to już nie pierwszy mecz z takimi zmarnowanymi sytuacjami, więc nie ma mowy o przypadku. Pokazali się ostatnio Teodorczyk czy Wilczek, więc jaki jest sens brać ich na kadrę, a nie dawać im szansy? Nie rozumiem. Czyżby presja mediów na duet milik/lewy była tak duża? A co do meczu Radwańskiej na IO w Rio to śmiali się z niej tylko ludzie nie będący w tenisie na co dzień i nie oglądający tego meczu.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Przeciez Milik marnuje sytuacje na potege w 1 polowie poprzeczka a potem mogl nawet komus wystawil pile to sam walil i w slupek.
W 2 polowie pod koniec tez mial sam na sam w gaszczu i strzela lekko prosto w gk.
To jest masakryczne a 2 napastnikow siedzi na lawce i pewnie jedyne co im w przychodzilo do glowy to po co mamy jezdzic jak mozna zostac w domu ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Gdyby na ławce siedział Smuda to nie pozostawiano by na nim suchej nitki, ale Nawałki oczywiście nikt publicznie nie skrytykuje. A prawda jest taka, że kolejny raz spał na ławce i tak jak mówi kolega powyżej nie miał jaj dokonać zmian za zawodzące postaci tej kadry z jednej strony, a z drugiej nie odstawił graczy którzy się w tej kadrze sprawdzili na Euro np. Jędrzejczyk. Wszyscy dziś zawiedli i niech się szybko ogarną, bo inaczej już przed zimą stracimy szanse na awans...
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Właśnie nie wiem co ten drewniany Milik robił 94 minut na boisku, powinien minimum 2 bramki strzelić, na Euro też marnowal tyle sytaucaji że chociaż by jedną trzecią z nich wykorzystal to byśmy byli przynajmniej w półfinale, w Napoli 2 bramki strzelil ktore musial, bo to byly czyste okazje, nie wiem czego trener Nawałka nie dał nawet szansy Teodorczykowi czy Wilczkowi, którzy dobrze spisują się w swoich klubach, 1 zmiana, coś mi to zaczyna przypominać Smude, w drugiej polowie nasza gra to juz byla zenada i kompletnie nie rozumiem ze trener prawie nic nie zmienial poza Kapustka ktory byl wyrozniajac sie postacia, troche frajerski remis, ale panowie do roboty. Dobrze że Glik nie dostal czerwonej bo powinien...bo jakbyśmy przegrali to to już nie był by wstyd tylko kompromitacja.
 
B 0

bigpoppa1892

Użytkownik
Przeczuwałem, że Polska może mieć problemy w tym meczu, ze względu na presje na piłkarzach, ciężki teren i doświadczenia z meczów np. z Irlandią czy Litwą, gdy po prostu nie wchodziło to co miało wejść. W wielokrotny włączyłem KAZ-POL x2 po kursie 1,10 w expekt. Nie wiem, czy cieszyć się z przenikliwości czy smucić ze względu na wynik. W sumie to bez znaczenia, bo niedługo mi Szkocja popsuje kupon swoją tragiczną grą z Maltą.

(EDIT. Jednak się poszczęściło)
 
Do góry Bottom