>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kay Suzanne Memorial Cup 2013 - ET 6 (7-10.11.2013)

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Komputer padł i wszystkie analizy ch** strzelił.... Napiszę więc pokrótce.
Ian Burns - David Morris
David Morris (+1,5) @ 1,55
⛔ [partacz..]
Bo Morris jest lepszym zawodnikiem. W tym turnieju pokonał Waldena i Binghama, a to już naprawdę wysoka półka. Nie wiem czemu za faworyta minimalnego uważa się Anglika, ale dla mnie to tylko lepiej. W całym sezonie Morris też ma znacznie lepsze wyniki. Marathon.
Judd Trump - Anthony Hamilton
Anthony Hamilton (+1,5) @ 1,96
✅
Bo Trump gra w tym sezonie beznadziejnie. Od czasu do czasu uda mu się wbić dwie setki jakimuś dzieciakowi czy pokonać do zera takiego Slessora albo Caustona, ale to by było na tyle. Hamilton to nie dzieciak, rutyna, ogranie i waleczność, a w Gloucester pokonał już Maguire&#39;a i Williama. Antek powalczy i to bardzo mocno, moim zdaniem nawet wygra. Marathon.

Graeme Dott - Barry Pinches
Graeme Dott @ 1,38
✅
Bo Dott nagle odzyskał formę i jest rewelacyjny. Nie wiem jak to się stało, że ten chłop w ciagu kilku dni zaczął znów być w takiej dyspozycji, ale faktycznie tak jest i trzeba z tego korzystać. Pinches notuje najlepszy wynik w sezonie, ale na Kropku się to skończy. Wystarczy spojrzeć na brejki obu, żeby widzieć kto jest lepszy. Jeżeli Dott tylko znów nie zacznie partaczyć to Barry&#39;ego ogra bez problemu. Marathon.
Mark Allen - Joe Walker
Mark Allen @ 1,20
✅
Bo przecież Allen jest kilka razy lepszy niż jego rywal. Walker to ogromny talent, ale kurde, bez przesady. Jeżeli Allen chce być dobry i wygrywać turnieje, to nie może przegrywać z dzieciakami, tym bardziej, że Anglik w tym sezonie nie gra jakoś rewelacyjnie. Tutaj turniej mu wychodzi, ale tylko dwa pierwsze mecze, w ostatnim, z amatorem męczył się już bardzo. Kurs żenada, ale no.. byłoby trochę wstyd, gdyby w niezłej formie Allen jednak odpadł. Marathon.
Neil Robertson - Kurt Maflin
Neil Robertson @ 1,31
✅
Neil Robertson Over 0,5 &quot;setek&quot; @ 2,20 ⛔
[80 i 96... w obu frejmach jedna trudna czerwona, było o włos...]
Bo Robertson to geniusz i obok Dinga najlepszy aktualnie snookerzysta świata. Łatwo z Maflinem nie będzie, ale wygra, a kurs nawet niezły. Skoro ograł Fu i Ronniego, to i Kurt nie da rady, choc na pewno się postawi. Co do setki, cóż, chłop wbija setkę w każdym meczu więc wbije też pewnie teraz, ja wiem, że to się w końcu skończy, ale warto w to wchodzić, bo ile ja już na tym zarobiłem, to głowa mała. Bezpiecznie można też zagrać over setek w meczu, bo Maflin też nieźle brejkuje. Kursy pewnie dopiero na live, więc wrzucę tutaj później, a sam zagram jeżeli będę w domu. Marathon i Bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psotnick 853,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Allen, Mark vs Walker, Joel
Typ: Walker, Joel (+2.5) @ 1.88 ⛔ 4-1

Trudno przejść obojętnie wokół formy Walkera. Na razie tylko 2 oddane frejmy, 2 wbite setki (100, 107) i większość frejmów wygranych w jednym podejściu. Allen to wyga i słusznie jest faworytem, ale nie sądzę, żeby ewentualne zwycięstwo przyszło mu łatwo. Smykałka Anglika do wbijania powinna dać o sobie znać i zapewnić mu te 2 frejmy potrzebne do handicapu, a kto wie? Może i pokusi się o niespodziankę?

Holt, Michael vs Wakelin, Chris
Typ: Wakelin, Chris (+1.5) @ 1.94 ✅ 2-4

Już bez analizy, bo za mało czasu, ale podobnie jak w pierwszym typie gram na gracza, który w tym turnieju złapał ponadprzeciętną dla siebie formę.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Baird +1.5 - Carter 1.86 maraton ✅
Samuel na tym turnieju gra świetnie, znana dyspozycja gdy jest w formie - szybko i z dużą ilością wysokich brejków. Może się tu postawić bardziej utytułowanemu rywalowi.
Trump - Hamilton +1.5 1.96 ✅
Mecz live, więc będzie możliwość kontrolowania. Tosiek to nie ogórek, już 2 świetnych rywali odprawił. Trump jest daleki od swojej najwyższej formy.
Te 3 frejmy jak najbardziej do ugrania, Szeryf nie powinien być taką niedołęgą jak Gilbert.
Robertsona na mecz odpuszczam, bo jednak Maflin gra świetnie. Nie zdziwie się jak padnie setka z obu stron. A boje się trochę przestojów Robbo. W którymś PTC też grał olśniewająco, a w niedzielę przegrał gładko z Binghamem.
Z kolei Dott wydaje się najpewniejszym typem. Jak dostaje układ to ściąga, w taktycznych zabawach też góruje nad Pinchesem. Nie wiem jakim cudem Plastuś zawędrował w te okolice, ale obecna forma Dotta powinna mu przynieść awans, trzeba korzystać, póki Szkot w formie.
1.4 Dott wh ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Ostatni raz.
Trump - Allen 2 2.20 ✅ setka za darmo ;] Trump się musi zapisać na sesje do Ebdona
Trump gra przeciętnie. Są przejawy geniuszu w pojedynczych frejmach, ale kompozycja gry u Allena według mnie dużo lepsza. Wczoraj w meczu ze Skalskim grał beznadziejnie, ale z meczu na mecz dochodził do formy. Robbo na rozkładzie robi wrażenie, przy czym to co odwalali rywale Trumpka to głowa mała(pomijam Jonesa, bo to dekiel z natury).
Z pozycji doga Allen zwykle spisuje się dobrze i potrafi wtedy ukąsić. Stawka symboliczna, bo to w końcu finał i do żadnego scenariusza nie jestem przekonany- może być szybkie 4:0 w każdą stronę, jak i męczenie buły.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Trump - Allen
No i mamy finał trzydniowych, obfitujących w sporo ciekawych meczy zmagań. Nie lubię na turniejach PTC pisać analiz w trakcie trwania turnieju, bo według mnie są to idealne zawody do stawiania live ale finału sobie nie odmówię;) Kursy są jakie są bo to snooker i takie być muszą, nikt nie wystawiłby na Allena 1,5 nawet gdyby w całym turnieju nie stracił frama. Dla mnie Panowie są na tym turnieju w bardzo podobnej dyspozycji. Trump zdecydowanie poprawił swoją grę ale to jeszcze nie robi z niego wielkiego faworyta uważam, że Mark pokonał trudniejszych rywali i zrobił to z większą łatwością, Judd dzisiaj ślizgał się po deciderach, a oglądając jego mecze to poza wysokimi podejściami można było zauważyć, że miał furę szczęścia. Allen wygrał po 4-2 z faworyzowanym Robertsonem oraz w półfinale z przeżywającym ostatnio swoiste odrodzenia, a co za tym idzie bardzo niewygodnym Dottem. Według mnie kursy powinny być bardziej wyrównane w związku z czym skłaniam się ku Irlandczykowi z północy i oby miał jak najmniej okazji do gry z długiego przyrządu bo to chyba jego najsłabsza strona;] Oczywiście tak jak zaznaczałem na początku turnieju - nie szalejemy ze stawką bo o złote gacie nie grają i różnie może być;)
Zwycięstwo w meczu: Allen kurs 2,2 bet365✅

O widzę, że Davey mnie ubiegał także życzę powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Judd Trump - Mark Allen
Mark Allen @ 2,00
✅

A to ja nie będę już pisał analizy, bo nie ma sensu, skoro wszystko zostało napisane. Po takim kursie po prostu warto zainwestować w Allena. Trump od dawna jest przeceniany przez bukmacherów, a gra beznadziejnie. Tutaj poza Hamiltonem, z którym wygrał fartem, nie pokonał nikogo mocnego. Allen przeciwnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psotnick 853,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi

Mark Allen
powoli staje się dominatorem cyklu European Tour. Po niedawnym triumfie w Ruhr Open wczoraj w świetnym stylu zgarnął drugi z rzędu tytuł ogrywając Judda Trumpa (4-1) w finale Kay Suzanne Memorial Cup. Tym samym Irlandczyk stał się pierwszym zawodnikiem w historii cyklu PTC, któremu udała się taka sztuka. A już za kilka dni The Pistol będzie miał okazję powalczyć o hattricka w Antwerp Open, tym bardziej, że będzie bronił tytułu sprzed roku ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom