>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

kaVos ::: od 2 do 100 tysięcy zł ::: play for real

U 0

Usunięty użytkownik 125299

Gość
Cześć,

Ten temat jest kontynuacją poprzedniego (kaVos mnoży z 2 do 12 tysięcy - wóz albo przewóz).

CEL
100 000 złotych do końca 2016 roku (w 18 miesięcy).
Stały trend minimalizowania błędów.
Średni przyrost miesięczny powinien wynosić 21,5%.

ŹRÓDŁA TYPÓW
liga polska, liga francuska, rozgrywki fifa i uefa, boks i polityka - własna analiza.
cała reszta - typy polecane przez innych.

RODZAJE ZAKŁADÓW
Zakłady klasyczne (1x2, handicapy, under/over, dw)
Zakłady przedmeczowe oraz zaklady na żywo.
Brak maksymalnej ilości spotkań na kuponie.

DOBÓR STAWEK
Stawka każdego kuponu to 1,2,3 lub 8j.
Średnia stawka będzie oscylować w granicy 2j.
1j = 5% najwyższego odnotowanego kiedykolwiek stanu konta.
(po osiągnięciu 12 000zł zmiana na 1j = 2,5%).

TECHNICZNE
Gram w bet365 (po osiągnięciu 12 000zł rozbicie kapitału na Bet365, Betfair, Marathonbet i Pinnacle).
Podsumowania na koniec każdego miesiąca.
Zwroty wliczane do statystyk tylko wtedy gdy są rezultatem typu. W przypadku odwołania zdarzeń, kupony będą usuwane.

ZASADY
1 typ = 1 kupon = 1 raz
- jeśli puszczony kupon przedmeczowy na under 2,5 nie wszedł, to nie gram under 5,5 w przerwie.
- jeśli puszczony kupon przedmeczowy na under 2,5 w meczu Legii jest przegrany, bo inny typ na kuponie nie wszedł, to nie gram nowego kuponu z ów meczem Legii.
- jedyna możliwość typowania w tym samym meczu drugi raz to granie kontry polegającej na odwrotności zakładu.
Maksymalna stawka dla typów od innych to 2j.
Odbycie kary za każdy błąd
- Wraz z każdym podsumowaniem będę pisał o błędach. Zależnie od ich rozmiaru, przez kolejny miesiąc będę robił jedną trudną/ciężką/niekomfortową rzecz, by zbudować w mózgu połączenie &quot;popełnisz błąd = poniesiesz konsekwencje&quot; które będzie działać na moją podświadomość - tą, na której płaszczyźnie podejmowane są często decyzje.

Zaczynamy ;)
 
D 0

damilio88

Użytkownik
Powodzenia, trzymaj się twardo zasad co napisałeś, a będziesz zarobiony. Obserwowałem Twój poprzedni temat i jakby nie stawianie na livach (gdzie podejmujesz nieprzemyślaną decyzję pod wpływem impulsu) to do końca czerwca miałbyś na wakacje w Meksyku. Show must go on.
 
U 0

Usunięty użytkownik 125299

Gość
Powyższe komentarze jak ten konstruktywny i życzliwy od damilio88, czy ten wypełniony złością (mi się nie udaje, więc oby ten sukinkot kaVos też przegrał) którego autorem jest caciavita, skłoniły mnie do poważnego pytania - czy przypadkiem nie macie racji?
Zakłady na żywo mają przede wszystkim większą marże a ich natura sprawia, że ewentualne ryzyko popełnienia błędu (chęć odegrania się, zawyżanie stawek, granie dla emocji a nie zysku) jest zdecydowanie większe niż w zakładach przedmeczowych.
Postanowiłem zatem zrobić podsumowanie mojej gry z wyszczególnieniem na zakłady przedmeczowe i zakłady na żywo, oraz zakłady mojego autorstwa i autorstwa innych.
pre-live mojego autorstwa
908 kuponów - yield 7,3%
live mojego autorstwa
1345 kuponów - yield 3,6%
pre-live od innych typerów
1212 kuponów - yield 2,2%
live od innych typerów
1659 kuponów - yield -3,1%
Nie uwzględniłem kuponów, w których były typy mieszane.
Wnioski widać gołym okiem. Zakłady live od innych typerów przynoszą mi straty, dlatego wstrzymuję ich granie do odwołania. Teraz jeśli będę grał na żywo, to tylko swoje typy. Mimo, że zdecydowanie lepsze wyniki mam typując przed meczem, typując live również zarabiam.
Dzięki Panowie!
 
U 0

Usunięty użytkownik 125299

Gość
(9) 2j | 320zł | 2,00
Radwańska - Pliskova (2) 2,00
(10) 2j | 320zł | 1,50
Watson - Stephens (2) 1,50
(11) 1j | 160zł | 1,00
Bouchard - Bencic (2) 1,61
(12) 1j | 160zł | 2,42
Kamke - Falla (2) 1,40
Baghdatis - Zverev (over 22,5) 1,72
 
astana 439

astana

Użytkownik
Witam,cały system gry i zarządzania kapitałem zaproponowany przez kolegę jest w okresie długofalowym bardzo cieniutki,wręcz beznadziejny,przypomina to bardziej szarżę ułańską niż przemyślaną strategię,moim zdaniem takim graniem nie osiągniemy celu .Odnośnie bukmacherów, to granie na betfair klasycznych zakładów mija się z celem,lepszą opcją jest Matchbook i Smarkets,z Marathonem też nie ma co wiązać długiej przyszłości,proponuję zainteresować się azjatami,coś takiego moim zdaniem miałoby rację bytu w tradingu,w klasycznym graniu czyhają czarne serie i szybko wykończą taką strategię.Pozdrawiam.
 
U 0

Usunięty użytkownik 125299

Gość
Dzięki za komentarz astana.
Oczywiście system w którym średnia stawka na kupon wynosi w początkowym okresie 10% a optymalnie 5% budżetu jest ofensywny, ale jestem tego świadom i jest to przemyślany wybór. Należy pamiętać, że ofensywne stawkowanie to nie tylko większa szansa na bankructwo, ale też większa szansa na szybsze osiągnięcie celu.
Co do giełd, mimo tendencji spadkowej liderem wciąż pozostaje betfair i jeśli w tej materii nic się nie zmieni, to tam ulokuję część swojego budżetu. Natomiast co do innych bukmacherów, gdy osiągnę cel przejściowy (12 000zł), zrobię dokładny przegląd rynku i wtedy zdecyduje się na coś konkretnego. Azjatyckie firmy są propozycją godną rozpatrzenia.
 
astana 439

astana

Użytkownik
Witam,sądząc po wpisie na temat betfair,kolega ma luki w pojmowaniu tematu, lider na rynku giełd,czyli betfair, nie jest równoznaczny z tym ,iż jest to najkorzystniejsza opcja do obstawienia danego wydarzenia,skoro kolega nie zajmuje się tradingiem tylko gamblingiem, to zdecydowanie lepszą opcją jest zapoznanie się z ofertą Matchbooka,Smarketsa,betfair jest bardzo dobry,ale w większości przypadków do tradingu,zresztą jak kolega to zrozumie to raczej porzuci gambling na rzecz tradingu,reasumując tylko wiedza może nam pomóc w walce z bukami,poczekam na typy kolegi i pokażę obrazowo różnicę.Pozdrawiam.
 
U 0

Usunięty użytkownik 125299

Gość
Astana, nie wiem co próbujesz mi udowodnić, ale wmawianiem mi słów których nie napisałem i/lub błędnym interpretowaniem faktów niczego w tej materii nie osiągniesz. Jak już wspomniałem, betfair jest obecnie największą giełdą zakładów co przekłada się na największy obrót.
Sam trading oczywiście nie jest mi obcy. Ten temat poświęcony jest jednak zakładom.
Oczywiście wiedza jest jednym z trzech elementów niezbędnych do długoterminowego zarabiania na zakładach bukmacherskich. W razie kolejnych pytań nie związanych z tematem proszę o PW.
 
astana 439

astana

Użytkownik
Kolega jest bardzo ambitny,niestety na temat giełd sportowych wie bardzo niewiele,jakby grał na giełdzie to nie byłoby potrzeby tłumaczenia,niestety jest tylko teoretykiem,który co nieco przeczytał na ten temat i niestety uważa,iż to wystarczy do ogarnięcia tematu,zresztą sądząc po postach i stażu na forum nie może być inaczej,co wspólnego ma obrót na betfair z grą kolegi?grzecznie tłumaczę ciekawsze opcje ,a kolega czuje się obrażony,zamiast to sprawdzić.Pozdrawiam
 
Do góry Bottom