>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kartki bukmacher

B 0

bartek1989

Użytkownik
Witam, grałem na zdarzenia na ilość kartek w meczach piłki nożnej +12 na dane spotkanie w firmie Betclik. Czy orientuje sie ktos czy jakis inny buk posiada oferte na taka duża ilosc kartek w meczu? Szukam i nic.
Ps. Betclik zablokowal mi możliwość grania tych zdarzeń dlatego szukam innego rozwiązania
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Witam, grałem na zdarzenia na ilość kartek w meczach piłki nożnej +12 na dane spotkanie w firmie Betclik. Czy orientuje sie ktos czy jakis inny buk posiada oferte na taka duża ilosc kartek w meczu? Szukam i nic.
Ps. Betclik zablokowal mi możliwość grania tych zdarzeń dlatego szukam innego rozwiązania
22bet ma wysokie linie. Teraz wlasnie patrzylem z ciekawosci i zaleznie od meczu znalazlem max 8-11. Kursy ok 10
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Wlasnie a w betlcik byly kursu rzędu 40-80ktore wchodziły a bet22 nie ma tej Ligi która gralem w ofercie, jakies inne propozycje?
Czyli to byl poprostu ich blad ktory usuneli. Na zadnym buku nie znajdziesz takich kursow. Nie wierze, ze jakas liga jest na betclic a nie ma na 22bet. Albo mylisz buka albo sciemniasz. Betclic ma w ofercie moze 1/4 tego co ma 22bet. Nie ma buka, ktora mial by taka oferte. Nawet bet365 ma mniejsza niz 22bet
 
B 0

bartek1989

Użytkownik
Czyli to byl poprostu ich blad ktory usuneli. Na zadnym buku nie znajdziesz takich kursow. Nie wierze, ze jakas liga jest na betclic a nie ma na 22bet. Albo mylisz buka albo sciemniasz. Betclic ma w ofercie moze 1/4 tego co ma 22bet. Nie ma buka, ktora mial by taka oferte. Nawet bet365 ma mniejsza niz 22bet
Akurat Betclik na kartki ma fajnie rozbudowaną oferte, a zakłady na kartki +12 w danym meczu to byly kursy rzędu 40-80, ktore wchodziły za niewielką stawkę, a teraz limit 3 zl ;) nie bylo zakladow na kartki w bet22 na tą ligę na którą chciałem
Post automatycznie złączony:

Tak to wygadalo, mozna bylo stawiac i po 50zl na mecz nawet a teraz pare Złotych i to wyłącznie na live. A w odpowiedzi napisali ze to egzotyczna liga i muszą tak robic ;)
 

Załączniki

Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Widze, ze wielka tajemnice z tego robisz. W takim razie nic wiecej nie pomoge. Tak jak pisalem, to byl blad ktory usuneli. Wiele bukow ma takie cuda na ktorych mozna zarobic. Ale oczywiscie to tajemnica.
 
Do góry Bottom