>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta telewizyjna

W 2

wislak

Forum VIP
Witam, chcę kupić Leadtek Winfast 2000XP Expert
I mam pytanie: czy jak mam naziemną, hotbirda i astre i podłącze pod tą karte to złapie mi np. TVN? jak to wygląda? bo TVN zeby wyłapać to u mnie musze mieć N-ke, albo cyfrowy polsat, bo z naziemnej ledwo ledwo łapie, a stara satelita nie łapie już, od czego to zalezy? Może znacie jakies karty dobre? Muszę mieć TVN, dobrze by tez bylo Eurosport i jakieś inne kanały wyłapać od razu, ale nie mam o tym pojęcia, proszę o rady ;]
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Witam mam taką sama karte i powiem Ci tak jeśli w pakiecie jaki masz wykupiony nie ma danego kanału nie będziesz go miał na karce TV,ale widziałem kiedyś stronkę na któej wpisywali goście już dokładne częśtotliwości i mieli wszystkie C+ HBo itp. ale to byli goście z większych miast. pozdrawiam
 
W 2

wislak

Forum VIP
no ale wlasnie jest taki wałek, ze TVN niby jest na Astrze czy gdzies tam i ja to mam, ale dekodera nie mam poprostu w tym momencie i czy to bedzie mi łapało?
 
ziolek00 6

ziolek00

Użytkownik
Powinno złapać, jak będziesz miał problem z dźwiękiem, od razu się tu poskarż, to Ci pomogę ???? Sam niedawno &quot;walczyłem&quot; z takim tunerem ;) Dużo osób ma problemy z dźwiękiem. Ale to jest chyba analogowy tuner telewizyjny a nie cyfrowy? ????
 
Do góry Bottom