>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

karta skrill limity

K 0

kroom

Użytkownik
Hej
Jak wiadomo karta skrill ma dwa limity 250 euro dla wypłat w bankomatach, drugi dla transakcji POS w wysokości 1000 euro dziennie. Chce wypłacać gotówkę ale limit 250 euro dziennie jest za niski. Czy próbował ktoś wypłacić kase kartą skrill np na poczcie? jaka jest prowizja? z którego limitu schodzą pieniądzę? czy znacie może inne sposoby na wypłacenie kartą skrill gotówki poza bankomatem? nie mam vipa a skrill nie chce zwiększyć limitu.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Hej
Jak wiadomo karta skrill ma dwa limity 250 euro dla wypłat w bankomatach, drugi dla transakcji POS w wysokości 1000 euro dziennie. Chce wypłacać gotówkę ale limit 250 euro dziennie jest za niski. Czy próbował ktoś wypłacić kase kartą skrill np na poczcie? jaka jest prowizja? z którego limitu schodzą pieniądzę? czy znacie może inne sposoby na wypłacenie kartą skrill gotówki poza bankomatem? nie mam vipa a skrill nie chce zwiększyć limitu.
Wypłać kasę na konto bankowe i nie marudż.
 
K 0

kroom

Użytkownik
byłem na poczcie i wypłacenie tam gotówki czy nawet zapłacenie rachunku jest traktowane jak wypłata w bankomacie i idzie z limitu bankomatu. Czy zna ktoś jakieś sklepy, miejsca gdzie można wypłacić gotówkę za pomocą terminala POS?
 
H 14

hitman_4_7

Użytkownik
nie mam vipa a Skrill nie chce zwiększyć limitu
mam takie miesieczne obroty na koncie Skrill nigdy tego nie wyplace z takim limitem
Tymi dwoma wypowiedziami sobie zaprzeczasz. Jeśli byś miał faktycznie tak bardzo duże obroty to byś dostał status Vip-a i większy limit na wypłaty. Miesięcznie spokojnie około 28 tys. byś wypłacił, chodząc dzień po dniu do bankomatu a więc te obroty musisz mieć bardzo duże jak wynika z wypowiedzi że tego nigdy nie wypłacisz. Jedyna myśl które się teraz nasuwa że nam tu trochę ściemniasz, albo coś Ci się przyśniło o dużych wygranych i zacząłeś się na zapas martwić.
 
K 0

kroom

Użytkownik
wiekszosc obrotu pochodzi z zrodla nie podlegajacego pod program VIPa, co do znajomych - przelewanie kasy to 1% straty i masa pracy z lataniem do bankomatu.
 
T 3

tombombadil

Użytkownik
Napisz do supportu maila, że są niekonkurencyjni (Neteller daje trzykrotnie większy limit) i poproś o zwiększenie do 500 lub 750zł. Generujesz duże obroty, więc powinno im zależeć. Jeśli to nie pomoże to zrób to, przejdź do Netellera. Opłaty są porównywalne.
 
Do góry Bottom