>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

M 65,5K

marok

Użytkownik
Przeglądając konto pocztowe z którego rzadko korzystam, pod datą 28 marca 2023 znalazłem takiego meila:
"Popełniliśmy błąd. Oto, co się stało:
Nasze zasady i warunki korzystania ze Skrill nie wyjaśniały wystarczająco jasno, w jaki sposób ustalamy kurs wymiany walut, dlatego Twoje koszty były wyższe niż powinny. W zasadach i warunkach podawano kurs Reutersa jako kurs, który stosowaliśmy do przewalutowania, a zamiast tego stosowaliśmy referencyjny kurs wymiany ustalany przez nas. Zaktualizowaliśmy nasze zasady i warunki, aby potwierdzić, jak ustalane są nasze kursy wymiany.
Chcemy to naprawić. Zwracamy Ci pieniądze.
Aby naprawić sytuację, uzgodniliśmy, że 0,5% wszystkich transakcji wymiany walut zostanie Ci zwrócone. Dodaliśmy również 8% rocznie odsetek prostych od kwoty transakcji przewalutowania zwracanej od daty każdej transakcji. Dzięki temu znajdziesz się w takiej sytuacji, w której byś był(a), gdyby nasze kursy wymiany zostały ustalone w sposób opisany wcześniej w naszych zasadach i warunkach.
PLN 75.8 plus stosowne odsetki zostaną przelane na Twoje konto.
Zwrot pieniędzy znajdzie się na Twoim koncie Skrill w ciągu 10 dni. Aby otrzymać zwróconą kwotę, skontaktuj się z nami w celu reaktywacji konta Skrill lub podaj dane swojego konta bankowego za pośrednictwem tego formularza https://consumer-paysafe.my.salesforce-sites.c........................... Przez 90 dni od daty zaksięgowania kwoty na Twoim koncie Twoja następna wypłata będzie wolna od opłat, a więc możesz wypłacić część lub całość zwróconej kwoty bez opłat za wypłatę"

To jakaś ściema czy tacy porządni są? :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Przeglądając konto pocztowe z którego rzadko korzystam, pod datą 28 marca 2023 znalazłem takiego meila:
"Popełniliśmy błąd. Oto, co się stało:
Nasze zasady i warunki korzystania ze Skrill nie wyjaśniały wystarczająco jasno, w jaki sposób ustalamy kurs wymiany walut, dlatego Twoje koszty były wyższe niż powinny. W zasadach i warunkach podawano kurs Reutersa jako kurs, który stosowaliśmy do przewalutowania, a zamiast tego stosowaliśmy referencyjny kurs wymiany ustalany przez nas. Zaktualizowaliśmy nasze zasady i warunki, aby potwierdzić, jak ustalane są nasze kursy wymiany.
Chcemy to naprawić. Zwracamy Ci pieniądze.
Aby naprawić sytuację, uzgodniliśmy, że 0,5% wszystkich transakcji wymiany walut zostanie Ci zwrócone. Dodaliśmy również 8% rocznie odsetek prostych od kwoty transakcji przewalutowania zwracanej od daty każdej transakcji. Dzięki temu znajdziesz się w takiej sytuacji, w której byś był(a), gdyby nasze kursy wymiany zostały ustalone w sposób opisany wcześniej w naszych zasadach i warunkach.
PLN 75.8 plus stosowne odsetki zostaną przelane na Twoje konto.
Zwrot pieniędzy znajdzie się na Twoim koncie Skrill w ciągu 10 dni. Aby otrzymać zwróconą kwotę, skontaktuj się z nami w celu reaktywacji konta Skrill lub podaj dane swojego konta bankowego za pośrednictwem tego formularza https://consumer-paysafe.my.salesforce-sites.c........................... Przez 90 dni od daty zaksięgowania kwoty na Twoim koncie Twoja następna wypłata będzie wolna od opłat, a więc możesz wypłacić część lub całość zwróconej kwoty bez opłat za wypłatę"

To jakaś ściema czy tacy porządni są? :)
nie ściema, mi w grudniu >200zł chyba wysłali. Można wypłacać bez prowizji na konto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +168
ryczy 10,2K

ryczy

Użytkownik
Hejka interesuje mnie program Knect i mam pytanko czy wymienione pkt normalnie będą dodane do salda w postaci waluty ?
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Odświeżam temat

Witam

Dziś próbowałem wypłacic pieniądze kartą skrill 3x transakcja odrzucona , placic w sklepie się da , próbowałem też wypłacic na konto też sie nie da . Do tej pory ciągle używałem karty bez problemowo .

Czy ktoś też ma taki problem ? mowa o dniu dzisiejszym 7.11 ??

Może jakies chwilowe problemy techniczne ? oby
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
problemy dosc czesto maja, ale platnosci w sklepach raczej bez zarzutu, wyglada raczej na jakis problem z karta
Napisz do nich, tu Ci raczej nikt konkretnie nie odpisze
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Chyba Sprawa bardziej po stronie banku ING bo to z ich bankomatu korzystałem i na konto w ING chciałem wypłacić . Na próbę spróbowałem na inny bank wypłacić i poszło .
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Chyba Sprawa bardziej po stronie banku ING bo to z ich bankomatu korzystałem i na konto w ING chciałem wypłacić . Na próbę spróbowałem na inny bank wypłacić i poszło .
Skrilla używa się zwykle do transakcji związanych z zagranicznymi bukami po to żeby w jakimś stopniu być niewidocznym dla Polskich urzędów. Jeżeli też używasz go do buków i przelewasz z niego pieniadze na konto bankowe to masz taki sam poziom rozumu co ludzie płacący za ustawki. Co do bankomatu ING to nie obsługują Skrilla.
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Skrila używam do różnych transakcji nie tylko do buków - nie używam przelewów tylko karta - ale wczoraj był z tym problem i sie trochę wystraszyłem czy sie nie zaczął taki sam cyrk jak z much better - oczywiscie że ing działa z kartą skrill nic innego nie używałem - co do samych przelewów w tytule przelewu nie ma żadych odnosników że to od buka - portfele nie są zakazane i można bez problemu ich używać znam kilka osób które tylko przelewy używają . A złosliwosci se zostaw do znajomych i rodziny a odemnie sie odpi...dol .
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Skrila używam do różnych transakcji nie tylko do buków - nie używam przelewów tylko karta - ale wczoraj był z tym problem i sie trochę wystraszyłem czy sie nie zaczął taki sam cyrk jak z much better - oczywiscie że ing działa z kartą skrill nic innego nie używałem - co do samych przelewów w tytule przelewu nie ma żadych odnosników że to od buka - portfele nie są zakazane i można bez problemu ich używać znam kilka osób które tylko przelewy używają . A złosliwosci se zostaw do znajomych i rodziny a odemnie sie odpi...dol .
Z mojej strony nie ma żadnej złośliwości. Pisze co myślę o takmi postepowaniu. Tu nie chodzi o to, że coś jest zakazane tylko o to że udostepniasz informacje że posiadasz gdzieś dodatkowe konto. I taki np US gówno obchodzi skąd masz tam te pieniądze. Ale je masz. I nawet jak dostałeś je od ciotki albo coś sprzedałeś na olx i nie zgłosiłeś tego to sie przy.... Że o kasie z nielegalnych buków nie wspomnę. Znasz osoby co tak robią i na nich się wzorujesz. Brawo. Dla mnie to poprostu kretyni. Korzystać z portfeli żeby być jako tako anonimowym przy grze na nielegalnych bukach a potem ta anonimowoscią chwalić się w banku. Brak słów. Dużo ludzi jest poprostu za glupich na bukmacherke. I nie, nie próbuje Cie obrazic tylko pisze jak jest czy Ci się to podoba czy nie. Żeby się brac za coś to trzeba trochę myśleć. A wiele osób z prostym myśleniem ma problem a i tak się bierze i potem jest płacz.
 
Ostatnia edycja:
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Generalnie to jakieś odrodzenie nastąpiło tego Skrilla. Chyba wszyscy wspominają Moneybookers z sentymentem, ale wydawało się, że to już upadła dla bukmacherki firma, gdy niemal wszystkie buki zrezygnowały z nich na rzecz Jetona, wcześniej przez ileś lat Ecopayz. Teraz wracają. Unibet i sporo innych, w tym klony. Ten system zbierania punktów Knect też wydaje się fajny. Może coś jeszcze z tego Skrilla będzie.
 
Do góry Bottom