>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ważne Kara za kopiowanie typów od rywala z grupy

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jedna z osób biorących udział w konkursie zgłosiła wczoraj protest co do typowania jednego użytkownika, a chodzi o C cinek773. Problem jest w grupie w której są obaj prowadzący ten konkurs, dlatego ja rozstrzygnę tę sprawę.

C cinek773, prowadząc 2 punktami nad plebs plebs skopiował jego typy, zmienił tylko jeden typ oraz słowo over na powyżej. Przez to miał 5/6 takich samych typów i w ten sposób "zablokował" plebs plebs a i jeszcze przed rozpoczęciem meczów miał pewność, że nie będzie wyprzedzony w tabeli. Bawimy się na zasadach fair-play i ja, podejmuję tu decyzję o tym, że C cinek773 będzie miał zaliczony swój 1 typ, natomiast reszta nie będzie zaliczona. Oczywiście typy mogą się powtarzać, ale tutaj jest ewidentna próba zablokowania rywala, a nie po to jest ten konkurs. Nie ma wątpliwości, że typy zostały skopiowane bo zgadza się wszystko, styl pisania, "spacja" po plusie przy pierwszym typie.

plebs plebs i jego typy - https://prnt.sc/u06ytp
C cinek773 i jego typy - https://prnt.sc/u06z5d

Nie po to zbieraliście punkty przez cały sezon żeby teraz ostatnie mecze były bez znaczenia, tylko dlatego, że ktoś, kto jest wyżej w tabeli poda takie same typy. Gracie z duchem sportu.

Dlatego w ostatnich meczach będzie obowiązek ukrywania swoich typów. O tym napiszą już albo neutralny neutralny albo Gucci Mane Gucci Mane.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Jeśli zauważyliście w swojej grupie następujący przypadek:
- Ktoś jest przed wami w tabeli, ale jest ścisk
- Ten ktoś podał takie same typy jak Wasze, żeby "zablokować" Was

Czyli taki przypadek jak tu Waldi opisał. Wtedy też zabierzemy punkty. Ale chyba nigdzie tak nie ma. Proszę przeczytać temat dotyczący jutrzejszych spotkań!
 
C 171

cinek773

Użytkownik
Musze sie odniesc do tych waszych bezpodstawnych oskarżen. Akurat zagralem takie typy jakie mi pasowaly. Szczerze to nawet nie sprawdzam kto jest ze mna w grupie kto ile ma straty. Dla mnie to byla tylko zabawa. Po drugie po to bylo trzeba bylo ukrywac typy zeby nie bylo kopiowania. Skoro ktos tego nie robi to chyba on nie przestrzega regulaminu a nie ja?? Teraz patrze ze moderatorzy sa ze mna w grupie i sie boja rywalizacji dlatego wymyslaja glupoty :p . W takim razie ja dziekuje za taki konkurs i rezygnuje
Post automatycznie złączony:

Neutralny i gucci wy sie nie martwicie o plebsa tylko sami w ostatniej kolejce nalapaliscie minusow i awansik ucieka to trzeba cos wymyslec haha?? Kazdy postronny moze sobie sprawdzic jak wyglada sytuacja w grupie i kto w takiej sytuacji nie awansuje. Gorzej jak za komuny na tym forum
 
Ostatnia edycja:
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
To, że podane przez obu użytkowników typy pokrywają się w 5/6 to jedno, dla mnie jednak znacznie bardziej świadczące o Twojej winie jest sposób zapisu poszczególnych typów, który jest IDENTYCZNY. Chociażby nazwy drużyn można podać na kilka różnych sposobów, nazwy klubów, nazwa sponsora + nazwa klubu, tylko miasto, bez polskich znaków itp. Oczywiście tyczy się to też pozostałych elementów typu. Tutaj wszystko przemawia za tym, że te typy zostały po prostu skopiowane, a Ty odwracasz kota ogonem i atakujesz wszystkich wokół, piszesz o jakiejś komunie, zamiast wziąć to na klatę i przyznać, że dałeś się złapać.
 
C 171

cinek773

Użytkownik
To, że podane przez obu użytkowników typy pokrywają się w 5/6 to jedno, dla mnie jednak znacznie bardziej świadczące o Twojej winie jest sposób zapisu poszczególnych typów, który jest IDENTYCZNY. Chociażby nazwy drużyn można podać na kilka różnych sposobów, nazwy klubów, nazwa sponsora + nazwa klubu, tylko miasto, bez polskich znaków itp. Oczywiście tyczy się to też pozostałych elementów typu. Tutaj wszystko przemawia za tym, że te typy zostały po prostu skopiowane, a Ty odwracasz kota ogonem i atakujesz wszystkich wokół, piszesz o jakiejś komunie, zamiast wziąć to na klatę i przyznać, że dałeś się złapać.
Poczytaj sobie wszystkie moje typowania i kazde jest napisane w inny sposob. Poprostu kopiuje od pierwszego lepszego i wstawiam te typy ktore mi akurat pasuje. Nie zyje tylko tym forum tak jak Ty i dbam o kazdy szczegol, Zdarzyly mi sie kolejki gdzie wogole nie podalem typow bo poprostu nie mialem na to czasu. A dowod na to ze nie kopiuje bezmyslnie masz na to jak zwrocilem uwage ze moderator dwa fazy pomylil druzyne. Poza w ostatniej tabeli przed ta kolejka ja i wspomniany plebs mielismy tyle samo pkt co mozna sprawdzic. Podobna ilosc mielis gucci neutralny i bartek. Czyli jest nas pieciu. Jaki jest sens blokowania jednego i powielania jego typow ktore moga byc bledne?? Wtedy odpadamy we dwoch a pozostala trojka wchodzi. Kto jest troche ogarniety zrozumie o co chodzi. Ja tymczasem rezygnuje z konkursu
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
C cinek773 rozumiem rozgoryczenie, wiedziałem, że nie zgodzisz się z tą decyzją, ale sugerowanie, że jest to zrobione po to żeby organizatorzy konkursu, którzy włożyli czas w zorganizowanie konkursu, wynegocjowanie nagród oraz rozliczają typy, awansowali dalej, jest po prostu trochę niefajne.

Racje ma pitcairn pitcairn mówiąc o tym, że post po prostu wygląda tak samo jak ten rywala. Mówisz, że kopiujesz post z typami i wstawiasz swoje. Trzeba zawsze sprawdzić jak wyglądają kursy, bo one się zmieniają. Także co do całej sprawy, jasne, może to zbieg okoliczności, że tak to wszystko wyszło, ale jednak fakt jest taki, że przez takie typowanie, miałeś pewność, że plebs plebs nie wyprzedzi Cię i to jeszcze przed rozpoczęciem spotkań. A jest to kluczowy moment I etapu, dlatego potrzebna była reakcja. Poprosiliśmy o to Waldiego, żeby on rozstrzygnął, bo my bierzemy udział w konkursie.

Waldi zdecydował, że na 5 punktów które zdobyłeś, utrzymujesz tylko ten 1, który dostałeś za "swój" typ. A więc kara to -4 punkty. Po Twoich wyjaśnieniach już my, organizatorzy zdecydowaliśmy, że zmniejszamy karę o połowę. plebs plebs nie ukrył swoich typów i to jest "okoliczność łagodząca". W tabeli więc wyprzedzasz mnie oraz zrównujesz się z neutralny neutralny . Wszystko rozstrzygnie się więc dziś i jutro.

Nie unoś się, bawimy się, rywalizujemy na zdrowych zasadach, stąd taki przypadek musieliśmy wziąć pod lupę. Tym bardziej, że ZWRÓCIŁ NA TO UWAGĘ jeden z grających w konkursie.

Grupa wygląda więc tak:

Grupa 3 ( l. pkt.)

1. plebs plebs (52)
2. neutralny neutralny (51)
3. C cinek773 (51)
4. Gucci Mane Gucci Mane (50)
5. B bartek2701 (45)
6. K kukulka 70 (0)
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom