>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kanał IRC

Status
Zamknięty.
C 0

cfc_maciek

Użytkownik
Mam propozycje ... moze by tak zalozyc kanal IRC tego forum ... W spamboxie mozna gadac ,ale lepiej jest na kanale ... siedze na IRC i widze roznice miedzy takim kanalem a spamboxem ... Jesli beda chetni moge zalatwic taki kanal ... Dam tutki jak sie laczyc na taki kanal i bedzie lux ???? Co o tym myslicie ? :mrgreen:

EDIT:
Rozmawialem ze znajomym i on moze kanal podtrzymac ... teraz kwestia czy beda chetni zeby tam siedziec ?
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
Sprawa była kiedyś już poruszana, moim zdaniem pomysł dobry ale nie wypali. Fajnie by sie tam rozmawiało, nie trzeba by było &quot;R&quot; wciskac, ale niestety mało osób by tam siedziało, dla osób ktore sie na tym nie znają, opanowanie tego wszystkiego bedzie trudne. Wiadomo, ze mozna dac jakies tutki jak sie laczyc, jak obslugiwac itp, ale malo komu bedzie sie chcialo to ogarniac. Watpie czy bedzie tam siedzialo chociaz 30 osob. Na sb jednak kazdy ma latwy, szybki dostep, mysle ze SB &gt; IRC , chodz ja osobiscie bym był za ircem, ale to nie przejdzie.
 
C 0

cfc_maciek

Użytkownik
Ale to zaden problem wlaczyc klijenta i sie z kanalem polaczyc ???? Zeby wejsc i pogadac nie trzeba sie na tym znac ... Mozna powiedzec ze kanal juz jest ,ale trzeba uzbierac ze 20 osob zeby tam siedzieli ... nie non stop ,ale zeby byl tam jakis ruch ... ja mam sesje wiec bede non stop ????
 
bej 178

bej

Użytkownik
ja rowniez popieram pomysl. sam korzystalem z irca i wejscie na kanal ograniczalo ise do 3 klikniec myszka. pozatym irc jest hmm wg mnie bardziej przejrzysty. widzialem kanal irc na innym forum (juz nie istnieje) i siedzialo tam srednio ~ 50osob, a forum wcale nie mialo tak duzo userow ???? wiec czemu by nie sprobowac i nie zrobic kanalu :&gt;
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
No w sumie spróbować można, tylko czy tworzymy jakiś zwykły kanał na którym się mają zbierać userzy forum czy tworzymy oficjalny kanal irc forum. W drugim przypadku moim zdaniem opa powinni mieć tylko admini i moderatorzy.
 
bej 178

bej

Użytkownik
No w sumie spróbować można, tylko czy tworzymy jakiś zwykły kanał na którym się mają zbierać userzy forum czy tworzymy oficjalny kanal irc forum. W drugim przypadku moim zdaniem opa powinni mieć tylko admini i moderatorzy.
ja jestem za oficjalnym kanalem gdzie bedzie bot, osoby majace opa, voica itp.
co do opow to zalezy jeszcze ile modow by siedzialo na kanale.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom