>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kanał IRC

maciek77 0

maciek77

Użytkownik
Cześć...
Mam do was takie pytanie czy nie przydałby się kanał ircowy forum ?
Mogę chętnie wam go zrobić...Mirc jest teraz popularny i połowa serwisów ma taki kanał...Jeżeli będziecie zainterseowani to piszcie na gadu-gadu 1554900 lub PW ...
Wrazie pytań dam poradniki itp. ; )

Pozdrawiam
 
maciek77 0

maciek77

Użytkownik
Ja sobie sam poradze...już mam kanał #sport na serwie POLNet i bym mógł go pośmięcić, tylko żeby adminowie się zgodzili...
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Juz kiedys dal ktoś taka propozycje...i nie wypalila , wiec mysle ze tym razem tez nic z tego nie bedzie :twisted:

Ale Wszystko w rekach , Admina ;)


pozdrawiam :!:


p.s Marcin jutro pogrom 8)
 
W 2

wislak

Forum VIP
czy to jest cos takiego jak czat? jesli tak to wg mnie zamiast SB by sie taki przydal.. wkoncu nie trzebaby bylo co chwile R klikac :p
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
No tak ale wiesz nie kazdy ma zainstalowanego Mirc-a itd.... Mirc to juz przeżytek kiedys był popularny.. Lubie Mirca lecz realizacja tego pomyslu wydaje mi sie znikoma..


pozdro :wink:
 
H 0

hans00

Użytkownik
Zawsze mozna wstawic bramke na strone, wiec nie trzeba instalowac mirc&#39;a, xchata i innych. Irc to przeżytek? Nie sądze, po prostu teraz jest bardzo dużo ludzi pokroju dzieci neo, dla których instalowanie i konfiguracja czegos to czarna magia. Wg mnie pomysł świetny i czekam na jego realizacje i trzymam kciuki. W razie problemow służe pomocą.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Hmm to moze napiszcie gdzie na jakich serverach siedzicie najczesciej i na jakich kanałach :wink: to sie mozna spotkac i pogadac... :browar565:
 
Do góry Bottom