>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Kamilos Typuje

kamilos96 106

kamilos96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie: Atletico Madryt-Elche
Typ: 1
Kurs: 1,20 ✅✅✅ 2:0
Bukmacher: Bet-at-home


Na dziś wypatrzyłem sobie meczyk Atletico Madryt i Elche. Kazdy wie co potrafi atletico i jak graja podopieczni Diego Simone. Ręce same się składają do oklasków bo miażdżą rywali jak czołg. Wiem ze Diego Costa wraca do składu i pewnie dziś coś ukąsi ze słabym Elche. Elche ma zapewniony praktycznie pobyt w lidze na next sezon wiec im nie zależy. Przyjeżdżają do paszczy lwa wiec kurs 1.20 choć nie jest spory to myślę ze przy dużej stawce może to być konkretny veleu. Atletico walczy o mistrza. MUSI WYGRAĆ!
 
kamilos96 106

kamilos96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaBrazylia 2 liga
Spotkanie: Sampaio Correa - Parana
Typ: 2
Kurs: 2,80 ✅ ✅ ✅ 0:2
Bukmacher: Bet-at-home
Data i godzina: 19.04.14 00:30

Wcześniejszy typek z Atletico pięknie siadł wiec troszkę złota wpadło na nockę. Trzeba kuc blachę póki ciepła wiec gram na nocke 2 lige brazylijska. Kursik 2.80 to ja pobieram z uśmiechem na twarzy moi drodzy ;)) Ta liga dopiero startuje wiec wszystko się w niej może przydarzyć tak naprawdę . Ja wybrałem meczyk Sampaio Corera vs Parana i to na tych drugich śle dziś troszkę kasy. „Niebieskie ptaki” z Parany moim zdaniem dzis wygrają bo maja bardzo żywiołowych kibiców którzy jeżdżą za swoja drużyną busami po całej Brazylii, kto się zna na ustawkach kibicowskich ten zna klimat tamtejszych ustawek, kamienie, noże itd. Takie tam są realia szczerze mówiąc. Sprawdzałem w necie że drużyna gospodarzy w poprzednim sezonie zajela 2 miejsce w Serie C (3ligia), co dało im awans do Serie B. Stąd ten chory kurs. W sumie więc ta pierwsza ekipa dopiero awansowała, a druga jest lepsza bo już ma ogranie wieksze wiec czuje spore valeu. Dalej patrząc wikipedie, klub powstał zaledwie 24 lata temu, a już świętował wiele sukcesów, (mistrz okręgu Kurtyba w kręglach może wam się wydac śmieszny ale to znaczy ze jest to klub który jest głodny sukcesów. Sampaio to ekipa gorsza kadrowo chociaż według transfemarkt ta ekipa jest warta 400.000 euro ale moim zdaniem to bzdura bo na tej stronce są zakłamane informacje. W Sampaio kontuzjowany podstawowy obrońca Johilido, bez niego ta drużyna słabnie, nie wiem czemu panowie bukmacherzy nie zniżają kursów, ale to ich problem, ja tam znalazłem okazje i będzie dzis słono pograny ten meczyk. Spodziewam się że to Parana będzie chciała ten mecz wygrać by dobrze rozpocząć sezon i mysle ze po takim kursie warto posłać ten meczyk na nocke. Mam przeczucie ze wejdzie jak w masło po ładnym kursie. Tak wiec plan na nocke: obstawiam, szukam steamu i po 90 minutach licze pieniążki ;)

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamilos96 106

kamilos96

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej
Spotkanie: Grand Rapids Griffins - Lake Erie Monsters
Typ: 1
Kurs: 1.60 ⛔ ⛔ ⛔ 2:4
Bukmacher: Bet-at-home
Data i godzina: 19.04.14 01:00
Jako Multi-typer nie boje się obstawiać Iig o których normalni ludzie boja się wogole pomyśleć. AHL to zaplcze NHL czyli tak jakby druga liga hokeja na lodzie. Czy ktoś zna może osobiście bukmachera któremu moge listem podziękować za ten valeu? ;))) Ekipa Grand Rapids Griffins w obecnej sytuacji ligowej prezentuje się 100x lepiej niż ekipa „Potworów” z Erie i dlatego ma o 27 puntów więcej w tabeli(!!1). „Gryfony” ograły ostatnio na wyjeździe drużynę Charlotte Checkers mimo ze nie byli wcale faworytami. „Gryfy” maja w swoich szeregach bramkostrzelnego Emmertona który lubi tez posłać asystę do kolegów w ataku. Oprócz niego są jeszcze w formie Szwed Almquist i Finlandczyk Pulkkinen .Co mogę powiedzieć o drużynie Lake Erie? Właściwie niech wypowiedzą się za mnie statystyki : 13 miejsce w Konferencji Zachodniej i obrona przed spadkiem, katastrofalna seria 4 porażek pod rzad. No nie wyglada to dobrze. „Gryfy” mogą ich dotkliwie pokąsać na swoim obiekcie gdyz są drudzy w lidze i nie takie ekipy wyjeżdżały z płaczem z groty Gryfa taka prawda. Typek na nocke pobieram z zamkniętymi oczami i gram za sporo kasy a dodam, ze sledze AHL nie od dzis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamilos96 106

kamilos96

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka Nożna - Egipt 1 liga
Spotkanie: El Ettehad El Sakandary - Ghazl El Mahallah
Typ: 1
Kurs: 2.10 ✅ ✅ ✅ 2:1
Bukmacher: Bet-at-home
Data i godzina: 19.04.14 15:40
No witam wszystkich cieplo. Wczoraj w nocy jedna wpadka z hokejem z tego co czytalem relacje to wpadka Gryfonow byla spowodowana kiepskim stanem lodu w arenie ale nie chce szukac wymowek. Nie pykło i dzis kolejna próba ogrania bukow ;)) Parana za to po kapitalnym ako weszla jak klucz w dziurke i napedza mnie to do kolejnych analiz. Wzialem pod lupe meczyk z ligi egipskiej ktora troche jest u nas lekceważona tak prawde mówiąc. El Ettehad El Sakandary to klub inwestycja, jeden z najwieksych w ogole w egipcie. Jak byłem w wakacje z rodzinka w miescie Luksor to tam czuc,ze pilka jest kochana przez ludzi z tego kraju. Naszpikowani gwiazdami z afrykanskiej Ghany pilkarze Ettehad są w stanie dokonac cudow na wlasnym obiekcie. Zwlaszcza ze oni sa na 3 miejscu w lidze i juz pomalu chuchają w plecki kandydatom do mistrza tego kraju. Od 3 meczów ekipa z Aleksandrii same remisy wiec czas juz sie obudzic a ten klimat wielkanocnego zmartwychwstania mnie tylko w tym przekonuje ;)) Co do remisow to ekipa Ghazl El Mahallah jest juz nazywana w egipcie ملوك رسم czyli doslownie &#39;królowie remisow&#39; bo oni remisuja juz od 5 meczów!!! Rzut oka na statystyki i co widze?Ghazl ma 16 pkt i jest tuż nad strefa spadkowa. Jada na trudny teren do Aleksandrii gdzie dzis temperatura o 15;30 bedzie wynosila nawet do 30 stopni celcjusza! Dlatego tam sie tak szybko mecza i strzelaja malo goli. Tu zadecyduja szczegoly i mysle,ze podopieczni trenera z Francji wygraja 1:0 bo bardzo emocjonujacym meczyku. Polecam grać to valeu.
 
kamilos96 106

kamilos96

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka Nożna - 2 Bundesliga
Spotkanie: Munich 1860 - Bielefeld
Typ: 1
Kurs: 2.15 ✅ ✅ ✅ 2:1
Bukmacher: Bet-at-home
Data i godzina: 19.04.14 13:00
No rozbawili mnie buki tym kursiwem niemilosiernie ;))) Ekipa z Monachium od lat jest w cieniu Bayernu bo graja teraz w drugiej bundeslidze i w ogole ale ja pamietam z historii ze jest to druzyna z aspiracjami. Fakty sa takie ze ostatnio daja ciala na kazdej płasczyznie 3 ostatnie porazki moga odstraszac potencjalnych typerow ale nie mnie ;) Co ten Kamilos wyczarowal juz sobie myslicie. Juz pisze. TSV ma patent na Bielefeld. 6 ostatnich meczy?? 5 x wygrana i jeden remis (UWAGA: Arminia tylko raz pokonala w tych meczach bramkarza tsv) .Ekipa w której gra nasz Polak Wojtkowiak w obronie juz spokojnie czeka na koniec sezonu w srodku tabeli i ktos moze pomyslec ze im nie zalezy. Ale kibice w monchium sa specyficzni i oczekuja wygranej w meczu ze slabeuszami którzy bronia sie przed spadkiem a taka jest wlasnie ekipa Armini wiec mozna sie na nich przełamać. Bielefeld rozpocznie nerwowo a jeszcze nerwowiej zakonczy ten mecz bo arminia w tym sezonie cieniutko na wyjazdach. Nie zagraja w TSV napewno Stephan Hain bo kontuzja i Dominik Stahl (czerwona kartka ostatnio). Szkoda Stahla bo to podstawowy pomocnik i w tym sezonie bardzo solidnie gra jednak trener Markus Von Ahlen ma go kim zastapic.W Armini za to szpital Heitholter,Petersh i Horning moga tylko pomarzyc o wystepie. Kazdy liczy na Polaka wypozyczonego z Koln Kacper Przybyłko ale mysle ze dzis w tym bratobojczym boju Wojtkowiak go powstrzyma bo znaja sie z Polski. Wygrana ekipy z Monachium pewna jak śmierć. polecam i pzdr wszystkim ktorzy wchodza na moj temat!
 
kamilos96 106

kamilos96

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka Nożna - Premier League Anglia
Spotkanie: Newcastle - Swansea
Typ: 1
Kurs: 2.80 ⛔ ⛔ ⛔ 1:2
Bukmacher: Bet-at-home
Data i godzina: 19.04.14 16:00
Czasem jak ogrywam buki to mam lekke wyrzuty sumienia bo mi ich szkoda ale ile to razy oni nas tak ogrywali??;)) Wielka sobota wiec Kamilos ma dla was wielkie wygrane i wielkie typy koledzy. Wybieram mecz Newcastle które będzie dzis stawiac czoło ekipie Swensea . Widze po stronkach ze idzie masowka na „Łabędzie” ale nie dajcie się zmylic tym niedzielnym typerom bez wyobrazni i pojecia o angielskiej lidze. Sroki nie mają ostatnio dobrej serii to jest fakt, od 4 spotkań nie strzelili gola to tez fakt, wszystkie 4 przegrali ok., zdarza sie... Ale tam gdzie diabeł boi się włożyć palec, ja wsadzam całą rękę, widząc kasę na tym valeu, bo taki jestem ! Dziś Newcastle wygra a ja mogę tylko powiedziec,ze mi się to przysniło, kto chce to może mi wierzyc kto nie chce to jego sprawa. 0 hejtu. W Newcastle prawdziwy szpital. Nie zagraja Sissoko,Debuchy, Oberta, Remy…nie wyglada to dobrze ale ja przypomne,ze Newcastle ma kim grac. Znacie na pewno takie postacie jak Krul, Gouffran, Cisse, Coloccini, Ben Arfa, de Jong, wraca Ameobis. W angielskiej prasie można wyczytac,ze od nastepnego sezonu przy tak kiepskiej grze kilku zawodnikow może poleciec na zielona trawke a innym troszke kontrakty pojdą w dół. W dodatku kibice są już nieźle wpienieni postawa swoich pupilów a oni doskonale sobie zdaja z tego sprawe, zapewniam. Kiedys trzeba się wkoncu przełamać a mi się snilo ze to będzie wlasnie dzis i po meczu walki „Sroki” będą wesolo krakac ;))) Zwłaszcza ze Swensea tez ostatnio nie gra dobrze a jadą na trudny teren. Kurs 2.80 pobieram od buków niczym lizaka od 9-letniego dzieciaka, latwo,szybko i skutecznie bo tak trzeba z nimi robic. Gram to grubo bo mowie wam,ze moje sny się żadko mylą ale kto chce to mi uwierzy a kto nie,to nie. pzdr
 
kamilos96 106

kamilos96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Jupiter League Belgia
Spotkanie: Lierse - Oostende
Typ: 2
Kurs: 2.80 ✅ ✅ ✅ 0:2 no i wpadka z Newcastle odrobiona z nadwyzka heheh
Bukmacher: Bet-at-home
Data i godzina: 19.04.14 20:00
Jednak mój proroczy sen sie okazal nietrafiony ale nie przejmuje sie tym bo wczesniejsze typki z kursami 2.10 i 2.15 weszly aż milo. A profity oznaczaja dalsza zabawe. Jak juz zdazyliscie zauwazyc nie ma ze mna żartów i kiedys o sobie mawialem ze jak kurs jest ponizej 2.00 to nawet z domu nie wychodze zeby isc to obstawic w stsie. Buki tez popelniaja bledy i ja je obnazam. 2.80 na druzyne Oostende, lidera belgijskiej Europa League Group z ostatnim w tej tabeli Lierse uwazam za sromotny valeu i pobieram to w ciemno. Chłopaczki z Oostende ladnie sobie pogrywaja pileczka a raz nawet ich widzialem w akcji na steam. Zespol ktory jest glodny sukcesow opyka dizs Lierse, ktorym nie idzie.8 osatnich meczy w ich wykonaniu to ( 5 porazek, 2 remisy i jedno zwyciestwo). Nie jest to cos co moze napawac optymizmem i Oostande to wygra po ślicznym AKO. Mam tylko nadzieje,ze nie ma żadnych kar za gwałt na bukach bo dzis zamierzam ich ładnie wydymac przy wielkiej sobocie ;)) Pozdro! I sorry za moj styl pisania ale juz taki jestem ze pisze co mysle.
 
kamilos96 106

kamilos96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MLS USA
Spotkanie: Dallas - Toronto
Typ: 1
Kurs: 1.90 ✅✅✅ 2:1 oj, dojenie bet-at-home trwa, pyszna wygrana!
Bukmacher: Bet-at-home
Data i godzina: 20.04.14 02:30
Czesc typersi.Na nocke leci taki meczyk ode mnie. Dallas, który gra klasyczna taktyka &#39;diamentu&#39; lub jak kto woli &#39;choinki&#39; gdzie gwiazdka na czubku jest powracajacy do skladu Blas Perez jest ekipa ktora jest bardzo grozna na wlasnym podworku. Praktycznie bez zbednych ubytkow w skladzie &quot;Byków&quot; z Dallas.Skąd ten zwariowany kurs bukow skoro meczyk jest tak latwy do przewidzenia? Juz to pisze. Toronto sobie kupilo Defoe (ktory i tak nie zagra) Bradleya i kazdy mysli ze są kozakami. Niestety. Nie zagra mozg zespolu z Kanady De Rosario ktory jeszcze sie leczy z kontuzji. Tak w ogole moj chrzestny jest z Chicago i mowil mi rok temu na komunii bratanka,ze w Teksasie juz nie ma kowbojów ale charakter tych ludzi sie nie zmienil bo to ludzie z jajami ;)) wierze wujasowi i stawiam grubo na Dallas po fajnym kursie. Pzdr!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamilos96 106

kamilos96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League Anglia
Spotkanie: Hull - Arsenal
Typ: 2
Kurs: 1.75 ✅ ✅ ✅ 0:3 dzięki BAH! ;))
Bukmacher: Bet-at-home
Data i godzina: 20.04.2014 15:05
Elo wszystkim w wielkanoc;)) Prawdziwi typerzy jak ja nie maja przerw w obstawianiu nawet w swieta poniewaz zawsze jest okazja zeby ostro wydymac z kasy bukmacherow z firmy bah ;) Na popoludnie mam taki typek po malym jak na mnie kursiwie ale mysle ze siądzie jak bocian na gniezdzie ten typ. Pisze czemu. Koncowka sezonu Premier League gdzie wszystko sie mozna zdarzyc jeszcze, no moze oprocz kwesti mistrzostwa bo to juz jest pewne prawie,ze zdobedzie je The REDS. A tak to Kanonierzy mogą przeskoczyć w lidze kiepskie ostatnio City a pomoc w tym moze wygrana z Hull. Myslalem dzis przy stole wielkanocnym czy warto grac grubo na Arsenal. Otoz moim zdaniem tak. Wystąpią wszystkie gwiazdy oprocz Ozila, czyli Girod, Cazorla, Podolski, Ramsey, Arteta. Potencjał jest spory i podopieczni Wengera musza to dzis wygrac. Moze sie wam to wydac bekowe ale sobie puscilem ten mecz na konsoli na Fifie, nie ustawialem oczywiscie pada i sami grali meczyk po 10 min połowa. I zgadnijcie jaki wynik? 0:2 Arsenal ;)) gole Giruod i Ramsey. Takie sa fakty. Gram bo 1.75 na Arsenal to valeu i aż szkoda nie skorzystac. Hull o nic nie gra, przegrają a ja to przewidzialem o 14:15. Pzdr i Wesołych!
 
kamilos96 106

kamilos96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1 Francja
Spotkanie: Marseille - Lille
Typ: 1
Kurs: 2.25 ⛔ ⛔ ⛔ 0:0 no to panowie za bah sobie u mnie przesrali, bedzie zemsta, oczekujcie jutro typkow valeu !!! No i oczywiscie czekajcie na typek dnia z ktorych juz słyne na tym forym pzdr;]
Bukmacher: Bet-at-home
Data i godzina: 20.04.2014 21:00
Jeśli ktos mysli,ze mam na dzis dośc i przestaje gnebic bet-at-home to sie myli i to grubo ;) Skoro sami mnie prowokuja swystawiajac takie nieprzemyslane kursy to ja nawet nie czekam ani sekundy tylko śle grubą kaskę i czekam na profit. Krótka analizka. Marsylia u siebie z kursem 2.25?! Chyba kogos niezle pogrzało. Trio Valbuena, Ayew i Gignac rozniosa w pył ekipe Lille i nie obchodzi mnie to co przedstawia obecna tabela. Nie dajmy sie zwariowac. Pewnie zaraz poleca hejty na mnie bo Lille od 10 spotkan nie przegralo ale ja jestem typerem a nie boidudkiem ktory boi się stawiac na swoj nos typera. Lille widzialem ostatnio na Canal plus i powiem wam ze graja niezle ale nie jest to jakas galaktyczna pilka z kosmosu zeby sie ich bać. Marsylia moze dzisiejszym win doskoczyć do Lyonu i wiem ze takie mają założenia bo ostatnio znow wychodza na prosta.Lille jest 3 w lidze i nie oszukujmy sie - do Monako i PSG nie doskoczą juz. Ja mam nawet wrazenie ze im taki uklad pasuje. Szykuje sie wyrownany meczyk. Dla boidudkow radze podporke z X, ale ja jestem typerem odważnym i pcham mamonę w czyste zwyciestwo OM. Taki jestem. PZDR!
 
kamilos96 106

kamilos96

Użytkownik
Dyscyplina: Adeccoligaen Norwegia
Godzina: 13:00
Spotkanie: Fredrikstad - Hodd
Typ: 1
Kurs: 1.80 ✅ ✅ ✅ 2:1 ;))
Bukmacher: bet-at-home
Lany poniedzialek wiec trzeba troche zlac te biedne buki ;) Druga liga norweska nie leci nigdzie w tv ale ja i to sledze przez net i mam wiedze o obu ekipach. Fredrikstad to żywe muzeum norweskiego futbolu i pamietam jak grali w ektraklasie , maja asiracje na powrot do najwyzszej klasy rozgrywkowej i ja mysle ze kluczowe bedą wlasnie te pierwsze mecze sezonu ktory sie dopiero zaczął. Fredrikstad ma młodego trenera (33lata) który jest glodny pierwszych prawdziwych sukcesow. Il Hodd to ekipa ktora jest mi bardziej znana z ich sekci gimnastycznej a nie z pily noznej ;) nie chce ich lekcewazyc bo w dwoch meczach dotychczasowych uciulali 4 pkt a Fredrikstad 3. Obie druzyny graja podobnie czyli tzw. &quot;rombem&quot; w ataku co raczej nie wrozy dobrego meczu pełnego bramek. Jednak ja wierze,ze tą jedna brame wiecej strzeli Fredrikstad i troszq uda sie wydoić tą krówkę - bet-at-home z kasy ;] PZDR
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kamilos96 106

kamilos96

Użytkownik
Dyscyplina: Jupiter League Belgia
Godzina: 18:00
Spotkanie: Genk - Anderlecht
Typ: 2
Kurs: 2.00 ⛔ ⛔ ⛔ 1:0 jak sie karnego nie strzela to sie potem mści, pzdr, jestem zly, ale jutro typkem dnia przypomne jak sie tańczy z bukami ;]
Bukmacher: Bet-at-home
Dojenia bet-at-home ciag dalszy ;] Piszecie mi w PW Kamilos daj jakies typki valeu jeszcze na dzis no to specjalnie to zrobie dla was. Poprostu chce sie z wami podzielic troszq zyskiem bo nie jestem egoistą ;p Genk-Anderlecht dwie znane marki belgijskiej pilki. Chyba w siedzibie bah sie kawka skonczyla bo ktoś tam sobie przysnął i dał ako 2.0 na Anderlecht ale ja to bezlitosnie pobieram ;] Druzyna &quot;Fiołków&quot; ma dzis szanse wzbic sie na drugie miejsce egzekwo z Club Brugge w grupie ktora walczy o mistrza, wiec mają o co grać. Genk za to jest w beznadziejnej formie. Anderlecht w ostatnich 3 potyczkach z Gentem wygrywal i nawet nie tracil gola ;) a wiecie co to oznacza? VALEU.W ataku Anderlechtu blyszy Mitrovic ktorego obserwuje Borussia Dortmund pewnie bedzie chcial cos dzis ukłuć, zeby sie przypodobac managerom. Czuje,ze pieknie wejdzie ten typek. Będzie 1:2. Pzdr
 
kamilos96 106

kamilos96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - A Lyga Litwa
Spotkanie: Kruoja -Atlantas
Typ: 1
Kurs: 3.85
Godz: 16:00
Bukmacher: Bet-at-home
Co ten Kamilos znow tam wyczarowal, pewnie sobie myslicie ;] Liga litewska moi drodzy. Biore ten meczyk z powodu kosmicznego kursu jaki panowie z bah zaserwowali na ten meczyk. Od lat bylo tak,ze Atlantas rozdawal karty w lidze ale poczatek tego sezonu maja taki sobie. O tym swiadczy to,ze Kruoja ma do nich tylko punkt straty, graja podobnie w tym sezonie a mimo to ako prawie 4.0 no prosze panstwa. Nie mowie,ze to wejdzie na 100% ale grzech nie wykrzystac takiej okazji jaka nam serwuja buki. PZDR
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kamilos96 106

kamilos96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Spotkanie: Atletico-Chelsea
Typ: 2:0 (Dokładny wynik)
Kurs: 7,00
Bukmacher: Bet-at-home

Jest Liga Mistrzów, to i Kamilos wrzuca swoje typki! Atletico kontra Chelsea, bardzo ciekawy meczyk! Masówki idą na Madryt, ale w sumie słusznie, bo Chelsea ostatnio cienka jak siki wężą, plus nie pogra dzisiaj Czech Cech i napadziory. Postanowiłem zaryzykować i zrobić eksperyment. Postawiłem w dzień przed Szczurkiem dwie miski z karmą. Jedna oznaczała Atletico, druga Chelsea. Szczurek nie miał wątpliwości i wybrał tą pierwszą. No to mamy już pewność kto wygra, Szczurek ma nosa, oj ma! Pomyślałem sobie, nie zagram masówki, trzeba być hardkorem a nie miętką fają. Postanowiłem rzucać kostką, ilość wyrzuconych oczek, oznacza ilość bramek strzeloną przez Atletico. Wyszły 2 oczka. Chelsea nawet nie rzucałem, bo nie strzelą nic, tego jestem pewien. Także tego, 2-0 jak nic, ja i Szczurek gwarantujemy! Pozdro

PS. Szczurek to mój pies jakby co
 
Do góry Bottom