>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kalendarze adwentowe

Status
Zamknięty.
cebulaczek 0

cebulaczek

Użytkownik
Betsafe Christmas

WYBRANE PROMOCJE:

6 grudnia - 10 spinów Devil Delight
9 grudnia - voucher CHRISTMAS 5 zł na zakłady
11 grudnia - darmowa zdrapka ZODIAC
14 grudnia - 3 spiny THRILL SPIN
19 grudnia - 3 spiny Fortune Teller
23 grudnia - darmowa zdrapka ZODIAC
24 grudnia - 3 spiny do wyboru kilka gier
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Ogarnia ktoś tego freebeta z Tobetu na dzisiejsze mecze Ligi Europejskie? Bo jak się wchodzi w ten &quot;przycisk aktywacji bonusu&quot; to wyskakują jakieś bardzo dziwne zakłady i nie wiem czy to trzeba obstawić właśnie te rzeczy czy normalnie?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ogarnia ktoś tego freebeta z Tobetu na dzisiejsze mecze Ligi Europejskie? Bo jak się wchodzi w ten &quot;przycisk aktywacji bonusu&quot; to wyskakują jakieś bardzo dziwne zakłady i nie wiem czy to trzeba obstawić właśnie te rzeczy czy normalnie?
Nie, nie musisz grac tych zakładów, grasz obojętnie jakie zdarzenie w Lidze Europejskiej i jeśli nie wchodzi masz zwrot.
 
D 0

danielczek

Użytkownik
Mi napisali na czacie z tym tobetem, że to po prostu stawka podlega zwrotowi, gdy przegramy pierwszy postawiony dzisiaj kupon, na którym jest spotkanie z ligi europejskiej ;). Oczywiście stawka do 20 zł, może to być zarówno akumulator jak i singiel, byleby było jedno spotkanie z ligi europejskiej.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Z tego co pamietam, Bah dawal rok temu i 2, 15zl do kasyna i nadwyzke mozna bylo przelewac na zaklady:razz:
W tym roku też będzie na pewno 6 grudnia,oni nie zmieniają zasad bonusowych prawie w ogóle;) 2 razy w roku dostaje się od nich bonus,10zł na urodzinki i 15zł do kasynka na mikołaja ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom