>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kalendarz świąteczny - Tobet, Unibet, Betsafe, Betsson, Betclic

damian99 67

damian99

Użytkownik
dostałem odpowiedź, że aby otrzymać zwrot TRZEBA wysłać zakład poprzez ich aplikację, której dalej nie moge pobrać ????
 
D 319

defox

Użytkownik
skorzystałem z tej promocji w sobotę - dotyczyła wtedy zakładu na Gran Derbi. Również nie mogłem pobrać tej aplikacji, więc zaryzykowałem i zagrałem na mobilnej stronie, a nie przez aplikacje. Dzisiaj otrzymałem voucher. Tak więc nie ma problemu, a support tak mówi bo pewnie zależy im na wzroście popularności ich aplikacji.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Na 2 rozne telefony probowalem pobrac ta aplikacje i powiem ze nie dziala ochrzanilem dzis ich na supporcie zeby przekazali sprawe do dzialu technicznego i narazie bez odzewu ale nie daruje im tego i napisze jutro do nich w tej sprawie raz jeszcze!!!
 
klimo 15

klimo

Użytkownik
Chciałem zapytać o promocje z wczorajszego dnia na Unibet - darmowy zakład 25 zł na mecz Tottenham-Chelsea. Czy to będzie przyznawane 25 zł, czy ten darmowy zakład musi być postawiony za swoje pieniądze?
pozdro
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Chyba wlasnie za swoje i dopiero jak przegrasz, to zwroca. Poczatkowo myslalem, ze dopisza 25 zl przed meczem Toot-CHel.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Ma ktoś informacje kiedy ten bonus ma być przyznany, albo czy ma być grany z własnych środków? Bo nie sądze, żeby ich support odpisał mi do czasu rozpoczęcia meczu. Dzięki z góry.
 
vde 119

vde

Użytkownik
gdzie na betsson są spiny bo kalendarz się nie otwiera :?
PS: ok, już się otwiera; jakby dalej były problemy to informuję że spiny są w : &quot;boom brothers&quot;
 
ryan 26

ryan

Użytkownik
Czy byłby ktoś łaskaw wkleić mi treść tej oferty bonusowej w Betssonie z ost. dnia kalendarza?
Jestem u rodziny na święta bez kompa, a tel nie obsługuje flasha i lipa.
Razem z regulaminem obrotu, kursami etc.
Dzięki i wesołych!
 
vde 119

vde

Użytkownik
Zakłady SportoweMusisz na początku dokonać wpłaty, aby aktywować swój bonus.
Bonus jest dostępny tylko 24. grudnia od godz. 00:00 do godz. 23:59 i jest to bonus 50% do 55 PLN.
Wpłacona kwota i bonus muszą być obrócone 6x przy kursie 1,50 lub większym przed możliwością wypłacenia pieniędzy.
 
D 319

defox

Użytkownik
tak zagrałem, wczoraj pisałem nawet do angielskeigo supportu i odpisali mi że po południu bonus zostanie dodany i nic..
 
Do góry Bottom