>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Kalendarz Świateczny Triobet oraz Nordicbet !!!

F 6

furio89

Użytkownik
Niby wygrałem 15 euro ale za nim dobrze zacząłem grac w ruletkę, a już 11 razy z rzędu parzyste...Mała pociecha z takiej kasy...
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Słuchajcie rano patrzyłem na opcje wypłaty i widziałem,że bez depozytu można wypłacić tylko na konto bankowe, ale daje sobie rękę uciąć,że rano minimalna kwota do wypłaty na konto bankowe wynosiła 15 euro. Może byłem z rana nieco zaspany ale na 99% było 15 euro. Widze,że specjalnie zmienili aby utrudmnić w stopniu najwyższym wypłate. Typowe dla buków. Zmienili bo wiadomo,że 15 euro łatwo ugrać. CHAMSTWO!!


Czy komuś z Polaków wypłacą kasę ?
TAK KURS: 18.00
NIE KURS 1,01

Nawet jeśli każdy z nas ma tylko 1 konto to przy wypłacie powiedzą,że promo nie było dla Polaków i wstrzymujemy i anulujemy wypłate. Tak to widzę.
 
D 0

dawid-6804

Użytkownik
Słuchajcie rano patrzyłem na opcje wypłaty i widziałem,że bez depozytu można wypłacić tylko na konto bankowe, ale daje sobie rękę uciąć,że rano minimalna kwota do wypłaty na konto bankowe wynosiła 15 euro. Może byłem z rana nieco zaspany ale na 99% było 15 euro. Widze,że specjalnie zmienili aby utrudmnić w stopniu najwyższym wypłate. Typowe dla buków. Zmienili bo wiadomo,że 15 euro łatwo ugrać. CHAMSTWO!!


Czy komuś z Polaków wypłacą kasę ?
TAK KURS: 18.00
NIE KURS 1,01

Nawet jeśli każdy z nas ma tylko 1 konto to przy wypłacie powiedzą,że promo nie było dla Polaków i wstrzymujemy i anulujemy wypłate. Tak to widzę.
O którym z tych dwóch buków sie wypowiadasz ? Triobet czy Nordicbet czy o obu ? Bo ja np wygrałem małe kwoty i przelałem to co obróciłem ponad wygraną na zakłady mam zamiar tam rozmnożyć i spróbowac wypłacić , a po drugie po co by wysyłali e-maile powiadamiające o tych spinach do Polaków ?
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Moja wyplata na konto bankowe 120E wisiała ???? Poprosiłem ich o anulowanie , babka sprawdzila wszystko ok i anulowała , bo zamierzam zrobic depozyt z 50E i grac w Pokera , a pozniej wypłata na moneybookers ????
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Ja pisałem, odpisali, że wypłacą moją wygraną, a z tego co mi wiadomo to jestem Polakiem. ???? Wypłata możliwa po wykonanym obrocie, bez wymaganego depozytu na mb. Ja jednak mimo wszystko wpłaciłem i teraz czekam na wypłatę. Dam znać gdy się uda ????
edit :
kasę właśnie dostałem na mb ???? nieźli są
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Wpłaciłem depozyt zleciłem wypłate potem na mb na probe 60E i pieniazki po 12 min na mb ???? ???? a zareszte sobie gram , bo bardzo fajny buk ????
 
B 0

brandi1906

Użytkownik
na nordicbecie wygralem 145 euro po czym sie wylogowalem a teraz sie nie moge zalogowac ;/ co mam zrobic ? mam napisane Account deactivated ;/
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Buk w pełni wypłacalny ???? ???? 430 Euro po 20 min na mb
a jeżeli chodzi o stawianie to ma straszne limity na zakladach ???? np. na NBA max 90E ???? na Lecha dali 140 E ????
 
Do góry Bottom