>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kalendarz Świąteczny w Betsafe

A 23

adam2173

Użytkownik
U mnie było dokładnie tak samo, też byłem jakieś 10 minut przed, najpierwnie wyświetlił się przycisk, ale poczekał i się opłaciło :p
 
A 23

adam2173

Użytkownik
To chyba polega na tym, że dla każdego kto wystartuje w turnieju przygotowane jest 10 euro, a 200euro to dodatkowa pula dla czołowych miejsc
 
G 0

gargamel999

Użytkownik
To chyba polega na tym, że dla każdego kto wystartuje w turnieju przygotowane jest 10 euro, a 200euro to dodatkowa pula dla czołowych miejsc
Polecam poczytać informacje o turnieju ( tournament info ), w opisie nic nie ma o puli dodanej, ale dobrze sobie pomarzyć
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Polecam poczytać informacje o turnieju ( tournament info ), w opisie nic nie ma o puli dodanej, ale dobrze sobie pomarzyć
To by nie miało najmniejszego sensu, każdy by chciał jak najszybciej zakończyć grę, bo po co tracić czas skoro i tak dla każdego jest taka sama kasa - 10 euro. :jezora:
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Też mi się udało zarejestrować do tego turnieju ???? Z tego co czytam, to 10Euro wpadło za free ???? Poza tym jest już otwarta rejestracja do kolejnego turnieju Santa Claus z 500Euro w puli. Miejsc jest 500 i płatne w zależności od zajętego miejsca
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Ta cala siec pokera watpie zeby miala milion klientow,a co dopiero samo Betsafe .Wystarczy spojrzec ile w poniedzialki gra osob za 1 FPP :-D 120 - 150 .Teraz sie to troche zwiekszylo
Mialem na mysli raczej uzytkownikow zakladow w betsafe ???? bo jak niektorzy zobacza darmowe 10e to sa gotowi sciagac pokera nawet cala noc ???? )
 
R 0

robinmaster

Użytkownik
a mi się udało wejść do grona szczęśliwców co zdobyli 10 ojro ????
EDIT 1
Jest w lobby 2 turniej o nazwie Santa Claus z dodana pula 500 ojro więc zapraszam do gry spieszcie się bo tylko 500 miejsc a 140 juz zajętych Pozdrawiam
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Czyli jednak ten freeroll o 200 euro był trochę bez sensu, bo graliśmy o nic, to znaczy należało od razu sracić żetony, bo i tak dla każdego było 10 euro, niezależnie do miejsca.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
dzisiaj jak ktoś postawi 20zł na biathlon wyscig indywidualny men 20 km z minium trzema zdarzeniami, i nie trafi kuponu wysyła do nich email i zwracają 20 pln
 
marcinku 0

marcinku

Użytkownik
a sa jakies dodatkowe warunki, np min ako ? bo jak chodzi tylko o 3 zdarzenia i kase potem zwroca w przypadku przegranej, to warto sprobowac za te 20 zl; wychodzi na to ze nic nie tracimy
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
nie ma żadnych dodatkowych warunków (muszą być 3 zdarzenia), juz kiedyś było coś takiego na LM

wczesniej pisali 5 euro, teraz jest na stronie, że zakład za 20 zł
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Pytałem się na live, można zagrać za 20 zł w przypadku przegranej piszemy do nich maila i oddają bez żadnych warunków w jak to napisali prezencie świątecznym :p
 
Do góry Bottom