>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kłopoty unibetu...

S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
Nie wiem czy w dobrym miejscu zamieszczam ten temat ale takie cos pojawiło mi sie dzis na poczcie nie powiem z jakiego serwisu to dostałem ale chce tylko wiedziec czy ktos wie cos wiecej na ten temat bo ja gram systematycznie w unibecie.Oto e-mail jaki otrzymałem:

W ostatnich dniach głośno o Unibecie:
Blokują masowo niewygodne konta, czytaj &quot;nierentowne&quot;. Niektórzy przypłacili to również utratą środków na koncie. Mam tu na myśli Radmanovica, który walczy teraz o swoje 4000PLN:
Na stronie forum XXX możesz też przeczytać o Duńczyku, któremu rzekomo włamano się na konto i wypłacono z niego 4200euro! Ciekawostką jest, że środki te wypłacono do ... Szwecji! Unibet oczywiście nie może wypłacać środków na konto inne niż konto bankowe gracza. Zawalili tu więc oni najprawdopodobniej zezwalając na taki przelew.
Unibet zapytany o opinie na razie jak to każdy bukmacher nabiera wody w usta:
&quot; Uprzejmie informuję , że sprawa pomiędzy poszczególnym klientem i jego kontem zostaje zawsze rozwiązana przez Wydział finansowy bez udzielania informacji innym użytkownikom. Niestety, ale decyzja w tej sprawie jest kwestią indywidualną.&quot;
O ile Radmanovic mógł złamać jakiś punkt regulaminu, o tyle Duńczyk moim zdaniem jest tu bez winy.
Nie podoba mi się to co dzieje się w Unibecie, dlatego wypłaciłem wszystkie środki od nich do wyjaśnienia sprawy. Radzę ci zrobić to samo lub zostawić jakieś drobne na grę jeśli potrzebujesz.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Historia Duńczyka to prawdopodobnie ściema.
Inna sprawa, że Unibet faktycznie zaostrzył ostatnimi czasy kryteria weryfikacyjne. Polują najwyraźniej na multikontowców, surebetowców itp. Pewnie przy okazji i normalnym graczom się czasem oberwie.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Może coś w tym być. Łupiłem ich przez ostatnie kilka miesięcy. Dzisiaj stawiając zakłady spotykała mnie niemiła niespodzianka: stawiam za 123, 36 (akceptują 32,82, później resztę), 210 (21,61 reszta przepada), później 188,39 na ten sam zakład (w międzyczasie kurs spada, ale akceptują tym razem), nadchodzi wieczór: 200 (8,78 reszta przepada) 100 (2,23 reszta przepada). Albo mają jakiś problem z limitami, albo chcą mnie zmusić do zaprzestania gry u nich.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Nakładanie limitów to standard od dawna i nie ma to raczej nic wspólnego z tematem poruszonym powyżej.
 
R 0

rafa91

Użytkownik
Jeśli ktoś otrzymał bonus 33% od wpłaty aż do 200 zł, odradzam korzystanie z niego. By zgarnąć &quot;za darmo&quot; te 2 stówki, należy 7-krotnie obrócić kwotą bonusu, czyli 7 * 200 zł = 1400 zł. Co ciekawe, nawet po przegraniu kwoty bonusu nie możesz zlecić wypłaty, którą można zrealizować dopiero po obróceniu kwotą 1400 zł. Regulamin tego bonusu nie jest precyzyjny, więc unibet łatwo na tym zyskuje.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Pierwszy raz korzystałeś z takiej promocji? Nie kojarzę bukmachera, który daje dodatkowy % do wpłaty i nie wymaga obrotu lub po przegraniu bonusowych pieniędzy anuluje konieczność obrotu.

Obrót 7 razy samym bonusem to nie są jakieś bardzo zaostrzone warunki. Wczoraj promocję 100% wprowadził bah i wymaga pięciokrotnego obrotu, ale depozytem + bonusem i również przegranie bonusu nie zwalnia od konieczności dalszego obrotu. Tak jest w większości tego rodzaju promocji.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Z regulaminu forum:
II. Na forum zabrania się: 1. Ubliżania innym forumowiczom, klubom, którym kibicują, zamieszczania wypowiedzi:
- niecenzuralnych, obraźliwych,
- nieprawdziwych lub mogą wprowadzić w błąd,
- o treści rasistowskiej
Na przyszłość proszę umieszczać informację sprawdzone, a nie takie jak to, czyli mało prawdopodobne, które mogą wprowadzić w błąd.
Pozdro
 
B 0

bosniak

Użytkownik
Nie podoba mi się to co dzieje się w Unibecie, dlatego wypłaciłem wszystkie środki od nich do wyjaśnienia sprawy. Radzę ci zrobić to samo lub zostawić jakieś drobne na grę jeśli potrzebujesz.
Z przykrością muszę stwierdzić, że to prawda. Unibet ma kłopoty a cierpią użytkownicy. I są to informacje potwierdzone przez wielu użytkowników. Wystarczy wejść i zobaczyć ostatnie posty na SBR. Również polecam wypłacić od nich wszystkie środki.
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
A ja gram dalej :cool:. Mam konto w Unibecie od wielu lat i jak dla mnie to solidna firma. To duży buk i ma wielu klientów, więc to normalne, że zawsze znajdzie się kilku niezadowolonych i stąd te posty na forum. Ale dotyczy to prawie każdego popularnego bukmachera. Moim zdaniem pieniądze w tym buku są bezpieczne.
 
B 0

bosniak

Użytkownik
A ja gram dalej :cool:. Mam konto w Unibecie od wielu lat i jak dla mnie to solidna firma. To duży buk i ma wielu klientów, więc to normalne, że zawsze znajdzie się kilku niezadowolonych i stąd te posty na forum. Ale dotyczy to prawie każdego popularnego bukmachera. Moim zdaniem pieniądze w tym buku są bezpieczne.
To zależy od specyfiki gracza. Nie mówię o kwotach rzędu 2-3 k, tylko 20-30 k. Nie lubią surebetowców i ludzi nierentownych, którzy grają single np. za 25 k i wygrywają.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
To zależy od specyfiki gracza. Nie mówię o kwotach rzędu 2-3 k, tylko 20-30 k. Nie lubią surebetowców i ludzi nierentownych, którzy grają single np. za 25 k i wygrywają.
Możesz napisać, którzy bukmacherzy kierujący swoją ofertę dla Polaków (polska wersja strony, support i waluta) przyjmują stawki po 25 tysięcy i nie nakładają limitów przy regularnych wygranych?

Mam wrażenie, że &#39;Nie lubią surebetowców i ludzi nierentownych, którzy grają single np. za 25 k i wygrywają&#39;, można napisać o każdym bukmacherze kierującym ofertę na nasz rynek.
 
B 0

bosniak

Użytkownik
Możesz napisać, którzy bukmacherzy kierujący swoją ofertę dla Polaków (polska wersja strony, support i waluta) przyjmują stawki po 25 tysięcy i nie nakładają limitów przy regularnych wygranych?

Mam wrażenie, że &#39;Nie lubią surebetowców i ludzi nierentownych, którzy grają single np. za 25 k i wygrywają&#39;, można napisać o każdym bukmacherze kierującym ofertę na nasz rynek.
Bardzo proszę:
1) Pinnacle
2) Gamebookers
3) Bet-at-home
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Bardzo proszę:
1) Pinnacle
2) Gamebookers
3) Bet-at-home
ad. 1 Można byłoby powiedzieć ok. Ale tam masz limity na rynek. Takie sumy możesz grać jedynie na US Sports lub duże ligi piłkarskie. Przy pozostałych sportach/ligach już trochę musisz pokombinować.
ad. 2 Tam tyle grać można chyba jedynie na Finał Ligi Mistrzów, Mistrzostw Świata itp. 25k dla nich to kwota, która jest prawie kosmiczna. Poza tym dają także limity indywidualne.
ad. 3 Jeśli ktoś chce grać w Bah po 25k przy ich marży to oznacza, że jest kompletnym amatorem. Bo przy wygranej jest stratny zapewne kilka tysięcy.
Kiedyś myślałem nad sensem limitów w Bah.
Kto tam może grać &quot;grubiej&quot;?
Ten kto nie ma pojęcia co to jest marża? Jeśli ktoś gra poważnymi stawkami i nie patrzy na marżę to jest zamożnym nałogowcem niemającym pojęcia o grze.
Ten kto ma taką kasę na grę nie będzie grał w bah bo doskonale sobie zdaje sprawę, że przy prawie każdym zakładzie jest stratny.
Znam tylko jedną ujawnioną osobę, która dostała limit indywidualny w bah - rzędu kilka zł.
Ciężko tam dorobić się limitów. Bo Ci co mogliby dorobić się limitów tam po prostu nie grają.
Ale dział i temat jest o unibecie.
 
B 0

bosniak

Użytkownik
Racja, temat o Unibecie, więc faktycznie troszkę zeszliśmy z drogi.
Ale jako ciekawostkę podam Gamebookers - regularne wygrane, konto dwuletnie:

A limity ciągle wysokie i to na czołowe ligi europejskie. A to że limity na zakłady (nie indywidualne) zależą od danej ligi to sprawa oczywista.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ale jako ciekawostkę podam Gamebookers - regularne wygrane, konto dwuletnie:
Słowem klucz nie są regularne wygrane ale słowem klucz są regularnie wysokie stawki.
Poświęciłem chwilkę i zrobiłem screen moich limitów - konto od roku. Mogę powiedzieć, że regularne wygrane/wypłaty (tak jakoś udaje się ogrywać GB) ale stawki zupełnie bez szału - w pewnym momencie ograniczyłem się z inwestycjami bukmacherskimi z większymi stawkami.

Tylko dlatego takie są limity jak na obrazku bo konto roczne - czyli od momentu gdzie zdecydowanie zmniejszyłem stawki na grę.
Jeśli przypomni mi się login/hasło to wrzucę screen z poprzedniego konta zlimitowanego do kilku/kilkudziesięciu złotych, w zależności od ligi. Patrząc na Twoje limity to chyba &quot;dziewicze&quot; konto.
 
Do góry Bottom