>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Juventus Turyn - Inter Mediolan, HIT 17 kolejki Serie A [6 styczeń 2015]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


VS


JUVENTUSTURYN - INTER MEDIOLAN
wtorek 21:00
kursy

1,49 - 3,90 -8,55 Expekt

Juventus Stadium




Derby Italii na zakończenie 17 kolejki Serie A. Juve z pewnością jest faworytem w starciu z Interem. Ale Inter ma z pewnością swoje ambicje i zechce napsuć krwi rywalowi. W ostatnim czasie Inter gra w kratkę, Juve z kolei przegrało mecz o Superpuchar i kilka rys na nieskazitelnym wizerunku ma w tym sezonie. Jak będzie przebiegał ten mecz ? Czy Inter ma jakiekolwiek szanse ?
Ciekaw jestem co o tym sądzicie, dlatego też zachęcam do dyskusji ! ;)
 
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
Ciężko ocenić jaka będzie forma obu zespołów po przerwie. Juventus ostatni dobry mecz zagrał pod koniec listopada z Lazio wygrywając 3:0, potem to albo remisy albo wygrane w marnym stylu, a potyczki w superpucharze przeciwko Napoli nawet nie warto wspominać, istna parodia...Inter też formą nie grzeszy, w pięciu ostatnich meczach ligowych tylko pięć punktów. Na wyjeździe jeszcze większa lipa, na 8 spotkań tylko dwa zwycięstwa i tylko 9 pkt. Jednak derby to derby, nigdy nie wiadomo jak się skończy,wiadomo ,że Juve jest faworytem, jednak pamiętamy jak było w 2012 na JS, wszystko przemawiało za Juve a skończyło się 1:3...Ja jednak mam nadzieję, że Juve po przerwie wróci w dużo lepsze dyspozycji a do tych derbów nie będzie ich trzeba specjalnie motywować, zdają sobie sprawę ze w następnej kolejce grają na San Paolo z Napoli gdzie nie wygrali od 2001 roku, więc pewnie po raz kolejny stracą tam punkty, tak więc 3 pkt w meczu z Interem są dla nich obowiązkiem.
Juventus 1 @1.47 Betano
Juventus&amp;over 2.5 gola w meczu @2.30
Betano
 
B 21

barteku12

Użytkownik
Juventus - Inter Mediolan
Taaa... Uwielbiam oba zespoły... Ale nie o to chodzi ;) Inter zawsze jakby słaby nie byl i ile slabszy od Jeventusu, a myślę, że ten sezon ma słabszy niż poprzednie, to zawsze strzela Juventusowi czy to u siebie czy na wyjeździe. Może nie zawsze ale sami zobaczcie:
5 ostatnich meczów obu drużyn
02.02.14 Juventus Inter 3 : 1
14.09.13 Inter Juventus 1 : 1
07.08.13 Juventus Inter 1 : 2
(1 : 1)
30.03.13 Inter Juventus 1 : 2
03.11.12 Juventus Inter 1 : 3

Jak widać na 5 ostatnich starć obydwie drużyny strzelały bramki. Wcześniejsze 2 mecze 2 2012 to wygrana Interu 1:0 ale w Trofeo Tim i wygrana Juve w lidze 2:0. Stara dama wiadomo jest o wiele lepszą ekipą w tym sezonie, więc raczej wygra, sam myślę, że będzie 3-1 ;) Inter dużo strzela i traci , Juve mało traci u siebie tylko 4 lecz Inter z każdym z czołówki miał wysokie wyniki lub strzelał: Roma 4-2, Napoli 2-2, Milan 1-1,Lazio 2-2 tylko nie strzelili z Fiorentiną 3-0.
Jak przystało na Derby Italii powinny być bramki więc myślę, że obie drużyny strzelą więc gram: (ComeOn)
-BTS - 2.00
-dla lubiących male kursy a nie lubiących ryzyka-
over 2 ( 2 gole zwrot, więcej wygrana) - 1.35
- z wyższym kursem ale bardzo prawdopodobne Juventus&amp;BTS 3.10 również jak napisał kolega wyżej - Juventus&amp;over2.5 - 2.05
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Juventus - Inter
Typ: Inter over 3,5 RR ⛔ - zabrakło jednego RR
Kurs: 1,83
Bet365

Spotkanie znanych marek, mecz elektryzujący większość część fanów piłki nożnej. Juve lideruję w Serie A z bardzo dobrym bilansem tylko 7 straconych goli. Inter niestety pałęta się gdzieś pośrodku tabeli i wierzę, że dziś będą gryźć trawę. Mam nadzieję, że swoją szansę dostanie niedoceniany w Arsenalu Podolski. Chłopak jest głodny gry i może zrobić różnicę. Wczoraj zawiodła mnie Sampdoria z taką samą linią kornerów (swoją drogą nie wiem jak to się stało, że oni zajmują tak wysoką pozycję, wczoraj to był kompletny brak pomysłu na grę, obejrzałem całe spotkanie i ich gra to była &quot;slow motion&quot;) a piszę o tym dlatego, że udało im się pokryć dzisiejszą linię kornerów w spotkaniu z Juve. A Inter moim zdaniem na papierze ma lepszych zawodników i mam nadzieję, że dziś to udowodnią. Kurs naprawdę zacny jak na taką linię.
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Juventus - Inter Mediolan
Ostatni mecz pierwszej kolejki Serie A w nowym roku - Stara Dama podejmuje u siebie Nerazzurrich, czyli derby d&#39;Italia. Obie drużyny w końcówce zeszłego roku nie imponowały formą. W grudniu ekipa gospodarzy w 5 meczach 3 razy odniosła remis, raz wygrała, a raz przegrała po karnych z Napoli w Superpucharze Włoch. Wyniki Interu nie są wcale lepsze. Goście pod wodzą Roberto Manciniego w poprzednim miesiącu dwa razy przegrali, dwa razy zremisowali i raz wygrali. W Juventusie na pewno zabraknie Barzagliego, który nadal zmaga się z urazem ścięgien. Nie zagra także Asamoah i Romulo. W Interze zabraknie Yuto Nagatomo. W kadrze na to spotkanie desygnowany jest za to Lukas Podolski, który do Mediolanu przyszedł na wypożyczenie, co uważam za świetny ruch ze strony włodarzy Interu. Serie A to może być liga, w której w pełni pokaże swoje umiejętności piłkarz urodzony w Gliwicach. Jestem pewien, że szybko wywalczy sobie miejsce w podstawowym składzie i niedługo będziemy świadkami jego pierwszych bramek w lidze włoskiej. Kto wie, może uda się to już dziś. Chociaż w tym spotkaniu może jeszcze nie wyjdzie w podstawowym składzie, to myślę, że i tak zobaczymy go dziś na boisku. Inter do tej pory prezentował ofensywny styl gry z drużynami z góry tabeli. 2 bramki strzelone Romie na wyjeździe, dwie bramki z Lazio i z Napoli na Stadio Giuseppe Meazza. Dzisiaj o dwie bramki może być ciężko, ale na jedną z pewnością stać Nerazzurrich. Pamiętając o tym, że są to derby, a także pierwszy mecz obydwu drużyn w nowym roku, myślę, że możemy spodziewać się niespodzianki. Wiele klasowych drużyn pokazało, że po przerwie świąteczno-noworocznej gdzieś ta forma została zgubiona. Betsafe oferuje zakład na ten mecz, który wydaje się ciekawą opcją na ten mecz, bowiem nawet w przypadku remisu 0-0, co również jest możliwe, zakład zostaje wygrany.
Mój typ:
Juventus wygra i utrzyma czyste konto - NIE @ 1.72
 
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Pogba kartka TAK
5.25
Unibet
Sędzią Luca Banti - 11 meczy, 36 żółtych i 3 czerwone. Sędziował on spotkanie gdzie Juventus stracił punkty a było to w meczu wyjazdowym z Sassulo. Kartkę ujrzał tam Francuz, którego odejście uważam za największy błąd Fergusona ale nie o tym mowa. Co ciekawe w ostatniej potyczce Juventusu z Interem, Paul też ujrzał kartkę. Po tym kursie próbuje. W tym sezonie 22 mecze i 6 kartek więc szanse są ;)
W czasie kiedy pisałem kurs poleciał z 5.25 na 4.50, niestety nie złapałem wyższego i pograłem po 4.50
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Juventus - Internazionale Milano: poniżej 2 bramek w meczu @ 3,20 (MaratońskiBet) 2 bramki zwrot
Na szybko, bo mecz już się zbliża, a po co mam pisać epopeję skoro i tak wszelkie kwieciste argumentacje biorą w łeb przy sumowaniu bilansu i koniec końców liczy się dobry długotystansowy ROI, a nie bukmacherska forumowa poezja? Obstawiam mecz pod hasłem &quot;poniżej&quot;. Napad Juventusu nie jest w formie, po Internazionale oczekuję solidnej obrony (bo cóż im innego pozostaje? przy całej tegorocznej mizerii otworzyć się i pójść do przodu?). Pogoda też dołoży swoje.
Dla odważniejszych:
Juventus - Internazionale Milano: 0:0 @ 14,0 (WinlineBet) ⛔
Juventus wygra i utrzyma czyste konto - NIE @ 1.72
Przecież ten zakład jest tożsamy z:
Juventus nie zachowa czystego konta ✅
albo
Inter ponad 0,5 bramki ✅
na obydwa zdarzenia kursy są ponad 1,80 a w lepszych przypadkach prawie 2,0...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom