>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Just do it - typy jason84

jason84 0

jason84

Użytkownik
Witam, postanowilem zalozyc sobie konto na forum, by w koncu w jakis sposob wprowadzic systematycznosc w swojej grze. Do tej pory grywalem sporadycznie. Ogolnie w typowaniu wyszedlem na 0. Teraz bede staral sie grac tylko uzasadnione typy. Nie ukrywam ze czesto bede sie podpieral typami/analizami innych uzytkownikow z forum. Najczesciej bede podawal typy z pilki noznej, ale do czasu rozpoczecia sezonu, typy moga byc z roznych dyscyplin. Narazie typy bede podawal na sucho. Zobacze jak mi idzie i za dwa tygodnie powinienem wplacic jakas wieksza sumke na gre.
Mile widziane wszelkie komentarze i rady.
pozdrawiam
 
jason84 0

jason84

Użytkownik
Przypominam ze typy sa podawane na sucho ale bede podawal wirtualne stawki bo bede prowadzil sobie male statystyki. Bede gral 50j.
KUPON #1
⚽Eintracht Frankfurt - FC St.Pauli | Eintracht Frankfurt DNB(1-1)
ako = 1.30(bet365)
5j
Na dzisiaj wybralem jedno spotkanie z 2.Bundesligi. Ciezko bylo mi tutaj wskazac faworyta. Dopiero drugi mecz sezonu, obie druzyny swoje pierwsze mecze wygraly. Eintracht przegrywajac w pierwszej polowie 0:2 zdolal strzelic 3 bramki wygrywajac z czwarta druzyna poprzedniego sezonu. Eintracht gral na wyjezdzie. Fc St.Pauli pewnie pokonali u siebie 14 druzyne sezonu 10/11. W meczu zagraja obaj najlepsi strzelcy druzyn, ktorzy zdobyli po 2 bramki w poprzednich meczach, Meier i Boll(obaj to pomocnicy). Wydaje mi sie, ze atut wlasnego boiska pozwoli gospodarza na wywalczenie 3 pkt. Jako ze jest to dopiero poczatek sezonu i nie wiadomo czego sie spodziewac po obu zespolach stawiam na Eintracht z zwrotem w przypadku remisu. Mecz rozpocznie sie o 20.15


 
jason84 0

jason84

Użytkownik
Dzisiaj chcialem wpalcic sobie 100zl na tobet uzywajac karty inteligo. Pierwszy raz sie z czyms takim spotkalem bo na tobet wyskoczyl mki blad ze bank nie pozwala na tranzakcje. Probowalem przelac 3 razy i to samo. Wchodze na konto inteligo a tam za kazda probe zaplacenia zabrali mi 5zl. Zadzwonilem do banku i mi Pani powiedziala ze oni dostali polecenie wplaty i trzeba czekac kilka dni roboczych. A chcialem skorzystac z bonusu. Mam nadzieje ze tez nie zrobia 3 wplat, chociaz nie mam takiej kwoty na koncie. U innych bukow nigdy nie bylo problemow.
 
Do góry Bottom