>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Johnstone's Paint Trophy

P 31

pantryx1993

Użytkownik
Dyscyplina: ANGLIA: Johnstone&#39;s Paint Trophy
Data: 05 Wrz -20:45 CET
Spotkanie: Oxford Utd - Swindon
Typ: Zakłady po 30 minutach Swindon
Kurs: 3,75
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Przed nami spotkanie w Angielskim pucharze, który jest przeznaczony dla drużyn występujących dla wszystkich po za dwoma najwyższymi szczeblami rozgrywkowymi w Anglii. Naprzeciw siebie stają drużyny Oxford Utd gospodarze w roli drużyny z League Two oraz ekipa Swindon z ligi wyżej czyli League One. Obie drużyny udanie rozpoczęły obecny sezon i plasują się w czubach swojej tabeli. Na pewno faworytami w tym spotkanie są goście, którzy grają ligę wyżej. W obecnym sezonie plasują się na 8 pozycji ze stratą 3 pkt do lidera. Ciekawą rzeczą, którą dostrzegłem jest to, że piłkarze Swindon często rozstrzygają wynik spotkania już w pierwszych 30 minutach. I jest to wynik, który przeważnie ich fascynuje... Ekipa Oxford Utd, która reprezentuje Anigelską ligę 2 aktualnie na 3 pozycji w tabeli z 3 wygranymi meczami z rzędu, ale ostatnio dopadł ich mały kryzys przegrane 2 mecze i delikatna zadyszka, która może okazać się widoczna w dzisiejszym spotkaniu. Owe 2 mecze zostały rozstrzygnięte w pierwszych 30 minutach co na pewno jest na plus dla drużyny Swindon. Myślę, że przebieg dzisiejszego spotkania będzie podobny i pierwsze 30 minut zadecyduję o tym, która drużyna to spotkanie wygra. Ja decyduję się postawić na ekipę Swindon..
 
Do góry Bottom