>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

B 648

brof123

Użytkownik
Jeśli chcesz mieć pewność ile masz kasy w PLN to na revolut sobie wymien walutę obca na pln.
to znaczy na revolut tyle ile przyszlo z jetona tyle jest na revolcie w PLN , ale potem jak bede wyplacać kasę to normalnie w PLN? bez zadnego przewalutowania? pytam bo nigdy nie wyplacalem karta revolut
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
o prowizjach na płatnościach kartami eco bez względu na waluty to krążą już legendy... wpłaty/wypłaty, waluta/waluta musimy to rozróżniać w wątku bo inaczej będzie słabo. Czytać i odpowiadać ze zrozumieniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 648

brof123

Użytkownik
o prowizjach na płatnościach kartami eco bez względu na waluty to krążą już legendy... wpłaty/wypłaty, waluta/waluta musimy to rozróżniać w wątku bo inaczej będzie słabo. Czytać i odpowiadać ze zrozumieniem.
ok dzieki , chcialem tylko szybkiej odpowiedzi prostej , wyplacam w pln bez przewalutowania zadnego i tyle :) thx

dalem ci reputacje i ar0nkowi :) +

ps: dzis poszla wieksza kwota z jetona zobaczymy teraz ile bedzie szla :)
 
Ostatnia edycja:
S 1,9K

syach

Użytkownik
ok dzieki , chcialem tylko szybkiej odpowiedzi prostej , wyplacam w pln bez przewalutowania zadnego i tyle :) thx

dalem ci reputacje i ar0nkowi :) +

ps: dzis poszla wieksza kwota z jetona zobaczymy teraz ile bedzie szla :)
I jak tam z szybkością wypłaty? Tez na revolut, manual czy trustly? Jeśli można spytać, ile w Twojej opinii jest większa kwotą? Zastanawia mnie czasem czy takie jakieś naprawdę większe wypłaty idą dłużej czy jest to w zasadzie bez różnicy. Czwartek to już chyba na koncie albo i... wydane 😀
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
I jak tam z szybkością wypłaty? Tez na revolut, manual czy trustly? Jeśli można spytać, ile w Twojej opinii jest większa kwotą? Zastanawia mnie czasem czy takie jakieś naprawdę większe wypłaty idą dłużej czy jest to w zasadzie bez różnicy. Czwartek to już chyba na koncie albo i... wydane 😀
Co Wy wszyscy tak sikacie o ta szybkosc wyplat. Jak dzieci. Zlecasz dzisiaj jutro po poludniu bedziesz mial. Nie ma znaczenie czy to 2zl czy 20k.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
To tylko świadczy o tym, że mało kto tutaj gra na poważnie sporymi sumami, tylko jak wpadnie 50 zł to chcą szybko wypłacić i iść na kebsa 😅
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
I jak tam z szybkością wypłaty? Tez na revolut, manual czy trustly? Jeśli można spytać, ile w Twojej opinii jest większa kwotą? Zastanawia mnie czasem czy takie jakieś naprawdę większe wypłaty idą dłużej czy jest to w zasadzie bez różnicy. Czwartek to już chyba na koncie albo i... wydane 😀
Kwota nie ma znaczenia, takim samym tempem idzie ile byś nie wypłacał. Wypłacałem na przestrzeni ostatniego tygodnia 3x, za każdym razem manual i 2x doszło następnego dnia po wypłacie a wczoraj o dziwo zlecili o godzinie 12.02 przelew z Jetona a na Revolucie mialem juz o 14.19, więc mega zaskoczenie że tak szybko. Żałuję, że po wycofaniu Ecopayz w kwietniu z 1xbeta bałem się przetestować tego Jetona + Revo od razu i poszedłem pykać do Unibetu bo do 1xa podjazdu nie mają. A i karta Revolut o wiele lepsza niz ta Ecopayz, żadnych przewalutowań i 15k dziennie można wypłacić z bankomatu, jedyny minus ze limit jednorazowej wypłaty to 1k a nie 2k i trochę długo się schodzi przy bankomacie przy większej kwocie no ale trudno, oby było co wypłacać to najważniejsze :sneaky:
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Założyłem to ustrojstwo, bo chyba nie ma wyboru. Weryfikacja (o to było sporo pytań) - 5 czy 6 godzin. Wystarczy nie posyłać fotoszopów ani wycinanek :)
Tak patrzę, że w prawym górnym rogu jak kliknąć na nasze nazwiska jest zakładka KARTY&KONTA. W to MOJE KONTA BANKOWE wpisujecie nr REVOLUT jak rozumiem (albo przyszłościowo tego nowego konta z Eco), a gdyby w to MOJE KARTY wpisać nr karty Eco? Nie dałoby się zasilać nią Jetona? :unsure:
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Kwota nie ma znaczenia, takim samym tempem idzie ile byś nie wypłacał. Wypłacałem na przestrzeni ostatniego tygodnia 3x, za każdym razem manual i 2x doszło następnego dnia po wypłacie a wczoraj o dziwo zlecili o godzinie 12.02 przelew z Jetona a na Revolucie mialem juz o 14.19, więc mega zaskoczenie że tak szybko. Żałuję, że po wycofaniu Ecopayz w kwietniu z 1xbeta bałem się przetestować tego Jetona + Revo od razu i poszedłem pykać do Unibetu bo do 1xa podjazdu nie mają. A i karta Revolut o wiele lepsza niz ta Ecopayz, żadnych przewalutowań i 15k dziennie można wypłacić z bankomatu, jedyny minus ze limit jednorazowej wypłaty to 1k a nie 2k i trochę długo się schodzi przy bankomacie przy większej kwocie no ale trudno, oby było co wypłacać to najważniejsze :sneaky:
Rvoluta założyłem dosłownie 3 minuty temu ale nawet w konfiguracji Metal limit miesięcznych wypłat to 3000pln. Chyba że walutę mam/mogę sobie zmienić na GBP.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Rvoluta założyłem dosłownie 3 minuty temu ale nawet w konfiguracji Metal limit miesięcznych wypłat to 3000pln. Chyba że walutę mam/mogę sobie zmienić na GBP.
To o czym mówisz to są bezpłatne miesięczne limity wypłat wg tych poszczególnych planów a każdy niezależnie czy ma standard, metal itp może dziennie wypłacić 3k funtów czyli 15-16k aktualnie. Po przekroczeniu limitu bezpłatnych pobierają 2% prowizji od wypłacanej kwoty, czyli tyle samo ile było w Eco.
 
Do góry Bottom