>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

B 648

brof123

Użytkownik
2k to nie sa pieniadze. Sprobuj tak zrobic z np 20k to wtedy zobaczysz. Mi konta nie zablokowali ale napisali zeby tak nie robic. Koledze natomiast kazali wyslac swoj pit za zeszly rok i umowe o prace zeby wiedzieli skad pochodza pieniadze. Nie wyslal i wtedy zablokowali konto ale pieniadze pozwolili wyplacic w firmie przelewu na inne konto. Z bankomatu nie pozwolili wyolacic.
Jak zlecam wyplate z jetona przez trustly to po ok godzinie zostaje zawsze cofnieta. Dlatego wyplacam bank transfer.
Rozumiem . a jak mu pozwolili wypł
2k to nie sa pieniadze. Sprobuj tak zrobic z np 20k to wtedy zobaczysz. Mi konta nie zablokowali ale napisali zeby tak nie robic. Koledze natomiast kazali wyslac swoj pit za zeszly rok i umowe o prace zeby wiedzieli skad pochodza pieniadze. Nie wyslal i wtedy zablokowali konto ale pieniadze pozwolili wyplacic w firmie przelewu na inne konto. Z bankomatu nie pozwolili wyolacic.
Jak zlecam wyplate z jetona przez trustly to po ok godzinie zostaje zawsze cofnieta. Dlatego wyplacam bank transfer.
1)teraz rozumiem , ale mówisz o blokadzie revolut za wyplaty z bankomatu rzedu 20k tak?
2) jak bym takie 20k zarobił w ciągu 2-3 miesięcy - i wypłacał dalej jak robie , to raczej by nie zablokowali?
3) pozwolili mu wypłacić revolut na swoje konto babnkowe tak?
4) za jakie kwoty ty dostales ostrzezenie , a za jakie kolega musial dostarczyc pity

GZJJR - serio można z jetona na inne konto , próbowałeś?
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Rozumiem . a jak mu pozwolili wypł

1)teraz rozumiem , ale mówisz o blokadzie revolut za wyplaty z bankomatu rzedu 20k tak?
2) jak bym takie 20k zarobił w ciągu 2-3 miesięcy - i wypłacał dalej jak robie , to raczej by nie zablokowali?
3) pozwolili mu wypłacić revolut na swoje konto babnkowe tak?
4) za jakie kwoty ty dostales ostrzezenie , a za jakie kolega musial dostarczyc pity

GZJJR - serio można z jetona na inne konto , próbowałeś?
Tak. Wyplacalem po 10k jednorazowo. Kolega przelal na paypal ta kase. Tez jestem ciekaw tych wyplat na rozne konta z jetona. Jak by tak rzeczywiscie bylo to rozwiazalo by to wiele problemow. Ale sam to zaraz sprawdze i Ci napisze. Zlecilem wyplate na konto zony. Zobaczymy czy zatwierdza i wysla.
 
Ostatnia edycja:
S 1,9K

syach

Użytkownik
Nie mogę wypłacić z Jeton przez Trustly - też tak macie ? Tylko normalny przelew jest aktywny.
Post automatycznie złączony:

@koz10 jak wypłacałem z Jeron przez Trustly to na koncie było gdzieś po godzinie.

od zlecenia wypłaty z Jeton do obecności kasy na koncie - godzina??!! ja coraz częściej czekam 3 dni choć na poczatku byl dzień... tam trochę loteryjnie te wypłaty
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Tak. Wyplacalem po 10k jednorazowo. Kolega przelal na paypal ta kase. Tez jestem ciekaw tych wyplat na rozne konta z jetona. Jak by tak rzeczywiscie bylo to rozwiazalo by to wiele problemow. Ale sam to zaraz sprawdze i Ci napisze. Zlecilem wyplate na konto zony. Zobaczymy czy zatwierdza i wysla.
czyli sprawdziliście i można mieć - w zdefiniowanych kontach na wypłaty w Jeton - dwa rachunki bankowe w tym samym banku, w tej samej walucie i idzie tak wypłacać? - oczywiście jedno z tych kont będzie np. zony czy brata. Dane swoje można zawsze podać ale rachunek właśnie zony. I tak idzie?
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Wszystko tylko zalezy kiedy jeton zaakceptuje wyplate. Nie wiem jak wy robicie wyplate przez trustly. U mnie za kazdym razem odrzuca. Wyplata na inne konto, w innym banku na innego wlasciciela przeszla bez problemu.
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
To działa pewnie i w drugą stronę? Tzn probiwal ktoś wpłacić na swojego Jetona nie ze swojego konta?? Albo blikiem wlasnie od np. siostry? Tez by pewnie przeszło.
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Zaatakowała mnie "pomroczność jasna" jakieś są statusy realizacji wypłat w jeton:

1. Pending
2. Waiting
3. Approved??

Czy jest cos między 2 a 3? Idzie i idzie... a już jutro piątek. Może należało puścić manualem ale jakoś statystycznie szybciej mi przez trustly jednak szły wypłaty.
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Zaatakowała mnie "pomroczność jasna" jakieś są statusy realizacji wypłat w jeton:

1. Pending
2. Waiting
3. Approved??

Czy jest cos między 2 a 3? Idzie i idzie... a już jutro piątek. Może należało puścić manualem ale jakoś statystycznie szybciej mi przez trustly jednak szły wypłaty.
Approved to masz zaakceptowana. Trustly pierwsze wyplaty idą szybko pozniej 5dni albo w ogóle. Lepiej manual
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Z trustly dziś 12:30 zlecone w Jetonie, 16:40 na koncie. A co najciekawsze na Jetonie status nadal "Waiting"...

Kilka osób na tym forum narzeka na trustly ale jak na razie u mnie hula o niebo lepiej niż manual...

Edit... tam jest chyba duzo przypadkow, generalnie chaos... z Trustly napewno nie mają jakiegokolwiek bezpośredniego. połączenia...Nie są w stanie ani odwołać ani nic powiedzieć o statusie... jest po 20 kasa na koncie a w Jetonie.. Waiting.
 
Ostatnia edycja:
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Ale co w tym jest takiego przełomowego? Nadal musisz mieć konto w polskim banku. Będziesz zakładał "na słupa" (co nigdy za mądre nie jest) czy narażał kogoś z najbliższych?
Narazal kogos z najblizszysz?😲 No bez przesady😁 Jak zrobie siostrze, bratu, ojcu itp. jeden przelew na konto na 10-20k to czym go narazam? Ale tak czy siak temat odpuscilem bo jednak za duzo tych znajomych musial bym miec. Do tego nie wiem jak jeton bedzie na to patrzyl jak co miesiac bede dodawal kolejne konto. Przezucilem sie na krypto i temat ogarniety.
 
H 4

holek7

Użytkownik
od zlecenia wypłaty z Jeton do obecności kasy na koncie - godzina??!! ja coraz częściej czekam 3 dni choć na poczatku byl dzień... tam trochę loteryjnie te wypłaty
Tak na konto w Millennium wypłata przez Trustly wlatuje zazwyczaj do godziny.
Post automatycznie złączony:

Ale co w tym jest takiego przełomowego? Nadal musisz mieć konto w polskim banku. Będziesz zakładał "na słupa" (co nigdy za mądre nie jest) czy narażał kogoś z najbliższych?
Jakim problemem jest konto i wypłaty na nie np. z jetona ? Za dużo "srania w gacie" u niektórych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Tak na konto w Millennium wypłata przez Trustly wlatuje zazwyczaj do godziny.
Post automatycznie złączony:


Jakim problemem jest konto i wypłaty na nie np. z jetona ? Za dużo "srania w gacie" u niektórych.
Sranie w gacie? Poprzelewaj sobie przez kilka miesiacy po kilkadziesat tysiecy na konto bankowe z jetona to bedziesz sral w gacie na przesluchaniu w US😉
 
Do góry Bottom