>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Jetbull

G 0

gigol1977

Użytkownik
Mam pytanie do kogoś kto już wyplacil od nich kasę.Czy skan dowodu trzeba wysłać koniecznie na fax czy mogę wysłać na email supportu,jak wy to wysyłaliście?
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
słuchajcie, mam pytanie dot Jetbull .
Zarejestrowałem sie tam, dostałem zdrapkę i wygrałem 4 euro
Z tego co wiem to minimalna kwoa wypłaty to 40euro.
Czy jedyne co musze zrobic to dojsc do tych 40 euro zeby móc to wypłacic? Nie musze bawic sie w jakies 5x obracanie tą wygraną po kursach np. wyższych niz 1,50? Jakies ograniczenia są?
Aha no i cos tam czytałem, że jak pierwszy zakład za te 4 euro nie wejdzie, to oni znowu wysyłają zdrapkę. Nie wiem czy to dokładnie tak było, ale cos kojarze. Mógłby mi ktos wytłumaczyć?
Z góry dzięki.
 
7seven7 0

7seven7

Użytkownik
Dwa pytanka:
1. Gdzie Jetbull podaje kwote jaka mozna wykorzystac do pierwszego zakladu za darmo?
2. Czy mail z kodem uprawniajacym do zawarcia pierwszego zakladu za darmo dojdzie automatycznie, czy trzeba samemu aktywowac jego wyslanie?
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Jetbull sprawia wrażenie niewypłacalnego. Dostajesz od nich na początku kilka, klikanaście € lub zł i grasz... ale gdy dojdziesz do min. 40 € i tak nie możesz wypłacić, bo nie dokonalas u nich żadnej wpłaty ( min. 20€? ). PAranoja. Dają ci te pieniądze na początku, ale i tak są zabezpieczeni przed stratą. Ich regulamin jest bardzo niejasny i niesprecyzowany. Wg mnie można grać tam tylko dla zabawy, bo wygranie np 50 €, a potem wplacenie do nich min. 20 €, czekanie tych 10 czy 14 dni jest... bez komentarza ⛔⛔⛔
 
sokrates 3,3K

sokrates

Użytkownik
Skąd macie takie informacje ze wystarczy 40 euro do wyplacenia??
mi po wejsciu w opcje wyplat dostaje taki komunikat
Niemacie Państwo dostatku środków do wybrania
Do przeprowadzenia wypłacenia potrzebujecie przynajmniej 271 EUR.Twoje wpłaty nie stanowią minimalnej kwoty.
Całkowita suma wpłacona na Jetbull musi stanowić co najmniej minimalną kwotę. 20 EUR Można żądać wypłaty tylko na konto, z którego była przeprowadzona wpłata Bank, MoneyBookers itp. O ile nie masz aktywowanego konta i chcesz dokonać na nie wypłaty proszę przeprowadzić wkład z tego konta. Krok ten podnosi bezpieczeństwo i obniża ryzyko bezprawnych wypłat.
 
P 0

piotrekp2507

Użytkownik
No ja też nie mogę się zalogować! Klikam Zaloguj i nic się nie dzieje jakby przycisk był nieaktywny czy coś! Fajnie że zdarza się to gdy wygrałem już ponad 300 zł i szykowałem się do &quot;wypłaty&quot;! Coś mi się wydaje że tak właśnie skończy się przygoda z jetbullem!
A jednak nie ;D zmienili lekko sposób na logowanie!
No a czy miał ktoś tak żeby zakładu nie wypłacili bo wygrałem mój aktualny stan konta jest mniejszy o około 100 zł niż być powinien. Pisałem do suportu ale jak na razie nic (wiecie ile trzeba czekać)?
 
jarzomp 0

jarzomp

Użytkownik
System 2/3 - 2 typy trafne- kupon przegrany
Zagrałem system 2z3, 2 mecze weszły, a kupon jest zakwalifikowany jako przegrany... wtf? Dodam, że kasa pochodziła z bonu 100% od pierwszego zakładu, ale to akurat nie powinno mieć nic do rzeczy. Pozdro
 
P 0

piotrekp2507

Użytkownik
[jetbull] Czy opłaca się wpłacać?
Z bonusu uzbierałem już 211 zł i chciałbym to wypłacić nie wiem tylko czy wpłacanie pieniędzy do tej firmy nie będzie błędem? Pisałem ostatni mail do supportu bo nie wypłacili mi jakichś 90 zł za kupon (i dalej nie ma) i żadnej odpowiedzi. Więc jeśli obsługa w tej firmie nie działa albo działa w bardzo niskim stopniu to strach tam wpłacać!
A może użytkownicy wypowiedzą się co do wpłacania i wypłacania?
 
angelripper 0

angelripper

Użytkownik
miałem podobny dylemat i postanowilem sprobowac - kase wplacilem w tamta sobote, wczoraj wieczorem zlecilem wyplate na mb i czekam, napisze jak kasa dojdzie
osobiscie problemow z supportem nie mialem - 2 razy do nich pisalem i za kazdym razem otrzymywalem odpowiedz dosc szybko
 
creative 0

creative

Użytkownik
Mam pytanko, a mianowicie,
1) Jezeli ugram juz te 40 euro (140zl), wplacam minimum 80zl, nastepnie po 14dniach od wplaty na konto moge juz wyciagnac cala sume, (to co wplacilem + to co ugralem) bez jakiegokolwiek obrotu?
2) Czy ktos juz tak zrobil i czy mu bezproblemowo wyplacili pieniazki?
Z gory dzieki za odpowiedz.
Pozdro

Creative
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Mam pytanko, a mianowicie,

1) Jezeli ugram juz te 40 euro (140zl), wplacam minimum 80zl, nastepnie po 14dniach od wplaty na konto moge juz wyciagnac cala sume, (to co wplacilem + to co ugralem) bez jakiegokolwiek obrotu?
2) Czy ktos juz tak zrobil i czy mu bezproblemowo wyplacili pieniazki?

Z gory dzieki za odpowiedz.

Pozdro

Creative
Przyłączam się do tego pytania i proszę o odpowiedz.
 
Do góry Bottom