>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jetbull

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No pierwszy raz widze tego buka.Ale widze że polskojęzyczny.Może ciekawie być ,jak dowali jakieś podwojenie to sobie wpłace ;) .Ktoś może grał w tym buku?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Poki co 3/4 forum gra obecnie w tym buku (patrz dział promocje) :jezora:
Jedyna wada narazie jest to ze czesto wyskakuje jakis error strony.
 
pusio 0

pusio

Użytkownik
Witam.Mam mały problem.Mam zakłady których wyniki są juz podane (wygrane) ale buk nie rozliczył mi ich jeszcze.Wiem że w konicu to zrobią ale czy ktoś ma podobny problem?? Ja juz czekam na rozliczenie ok 12h ;)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Witam.Mam mały problem.Mam zakłady których wyniki są juz podane (wygrane) ale buk nie rozliczył mi ich jeszcze.Wiem że w konicu to zrobią ale czy ktoś ma podobny problem?? Ja juz czekam na rozliczenie ok 12h ;)
Napisz na ich support.... nic wiecej nie można zdziałać
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Chodziło mi o kogoś kto tam gra , za jakieś normalne pieniądze a nie jakieś zdrapki darmowe zakłady.Bo w ciemno do takiego buka kasy nie bede wpłacać.Wiec czekam na wypowiedzi takich ludzi.

poZdrawiam fcb.
 
S 0

skali

Użytkownik
szkoda ze nie moge napisac bez cenzury... jestem tak ******** ze masakra! gralem w to gold rush. klikam klikam jest 3 cytryny czyli 100 pkt czyli 10 euro. klikam wluz do banku patrze BLAD. wbijam jeszcze raz klikam klikam winogrono czyli 40pkt a wiec 4 euro. klikam do banku BLAD! patrz na stan konta i nie widze ani kasy ktorej wygralem i tej za co gralem ;//////////////// nie moglem sie powstrzymac i ich zbluzgalem bo wczesniej widzialem podobna sytuacje tylko z mniejsza kwota i napisalem im zeby cos z tym zrobili... dajcie sobie spokoj z tym bukmacherem o ile mozna to tak nazwac.... ???? ???? ????
 
H 0

hgcbilly

Użytkownik
ja sie zarejestrowalem, wplacilem kase, a nie dostalem ani emaila z potwierdzeniem rejestracji ani z kodem do zdrapki, a od kilku dni nie moge sie dostac na ich strone bo jest jakis error?!?! a kasa lezy... zaczynam sie irytowac :/
 
R 0

robert-18401

Użytkownik
Ja się zarejestrowałem dostałem email&#39;a potwierdzającego i wszystko ok.
Tylko obstawilem zaklad wygrałem (4 euro ze zdrapki) kupon jest jako wyplacony/roztrzygniety ale nie mam wygranej (pieniedzy) na koncie. Co jest ?
 
S 0

solfernus

Użytkownik
Jetbull to jakaś kpina a nie bukmacher strona ciągle nie działa; wygranych zakładów nie rozliczają;chyba ich podam do sądu ; w każdym razie absolutnie odradzam wpłacanie tam jakichkolwiek pieniędzy; chyba że chcesz zostać wy****** pozdro
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
chyba ich podam do sądu
o lol.... życze powodzenia

stronka coś sie sypie , może szukają lepszego serwera.. albo poprostu to przerosło ich siły..
okaże sie za pare dni czy to była promocja z ktorej sie nei da kasy wypłacić czy tylko chwilowe zawirowania :wink:
 
R 0

robert-18401

Użytkownik
Bardzo poważny bukmacher. Osoby które mówią, że &#39;&#39;beznadzieja, co on tu robi&#39;&#39; to nie znają sie na rzeczy tylko rzucają się jak dzikie wilki na 5 euro. żałosne. Również dużo osób pisze, że nie ma regulaminu, niewiadomo jaki obrót, jak można grac jak nie. Wystarczy przeczytać regulamin i wszystkiego sie dowiecie. Równiez mozna wyczytać, dowiedziec sie czegos na temat firmy.
Strona jest bardzo przejrzysta, szybka i ładna. Wszystko jest na swoim miejscu i dobrze opisane. Zakłady w tej chwili sa rozliczane szybko jednak dopisanie wygranej może potrwać nawet do trzech dni (mowa tutaj o zakładach)
Pieniądze można wypłacić po czternastu dniach od dokonania wpłaty, lecz adby wypłacić pieniądze należy przesłac dowód. W dziale promocje pisano że 10 dni i mozna wyplacic... Bodi pisał 14 i dobrze pisał a reszta nie czyta a gfada glupoty.
Minimalna kwota wypłaty z konta Jetbull czyni ekwiwalent 40 EUR (zgodnie z aktualną tabelą kursową). O wypłatę środków finansowych można wystąpić kiedykolwiek, a ilość wypłat nie jest w żaden sposób ograniczona. Ze względu na przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy wypłata z konta Jetbull jest możliwa najwcześniej po 14 dniach od dnia wpłaty.

Niestety w chwili obecnej nie ma obslugi klienta w jezyku polskim. Kiedy napisalem do nich w naszym super jezyku odpisali po angielsku, zreszta jest zamieszczona informacja na stronie, ze nalezy pisac w angielskim.
Co do BONUSU ZDRAPKI nie trzeba go obracać, MOZNA WYPLACAć...! Nie wiem co do bonusu 100 boi nie czytalem regulaminu.
 
J 0

jetbull

Użytkownik
jest 10 dni nie 14 bo wplacalem ostatniego i moge wybierac 10 pisze mi wyraznie wiec zadne 14, 14 chyba bylo ale zmniejszyli na 10 po jakims czasie ???? nikt jeszcze nie wyplacal wiec nie wiadomo jak to jest, a co do &quot;Bardzo poważny bukmacher&quot; to wielkie LOL skoro 3dni kase dopisuje :przeklina:
 
R 0

robert-18401

Użytkownik
Bardzo poważny bukmacher
to czemu zabieraja z kont po kilka tys. ojro ??
czemu zamiescili swoją firme na jakiej malutkiej wysepce kolo Madagaskaru?? nie wydaje to Ci sie bynajmniej podejrzane ??

Kiedy napisalem do nich w naszym super jezyku
nie podoba Ci sie nasz jezyk to go nie uzywaj !!
&#39;&#39;to czemu zabieraja z kont po kilka tys. ojro ??&#39;&#39; - &#39;&#39;miałeś te kilka tysięcy ojro&#39;&#39; ? Jeżeli tak to pewnie skorzystałeś z luki oprogramowania i mieli prawo takie pieniądze Tobie odebrać. Zapewne wygrałeś je jeszcze z bonusu...

&#39;&#39;czemu zamiescili swoją firme na jakiej malutkiej wysepce kolo Madagaskaru?? nie wydaje to Ci sie bynajmniej podejrzane ??&#39;&#39; - po to żebys nie miał żadnego wpływu na swoje konto. Może odpowiada im prawo stosowane w tym państwie.

&#39;&#39;nie podoba Ci sie nasz jezyk to go nie uzywaj !!&#39;&#39; angielski zrozumiesz ? kto Ci powiedział, że nie podoba mi sie polski język ? Powiedziałem, że jest super ????

(joke0 :jezora:

jest 10 dni nie 14 bo wplacalem ostatniego i moge wybierac 10 pisze mi wyraznie wiec zadne 14, 14 chyba bylo ale zmniejszyli na 10 po jakims czasie ???? nikt jeszcze nie wyplacal wiec nie wiadomo jak to jest, a co do &quot;Bardzo poważny bukmacher&quot; to wielkie LOL skoro 3dni kase dopisuje :przeklina:
Ustosunkowałem się do regulaminu, jest tam napisane 14 dni, a jezeli jest 10 to lepiej.
Jest poważnym bukmacherem, gdyba tak nie było to by nie istniał. Jest to kwestia bezpieczeństwa.
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
&#39;&#39;to czemu zabieraja z kont po kilka tys. ojro ??&#39;&#39; - &#39;&#39;miałeś te kilka tysięcy ojro&#39;&#39; ? Jeżeli tak to pewnie skorzystałeś z luki oprogramowania i mieli prawo takie pieniądze Tobie odebrać. Zapewne wygrałeś je jeszcze z bonusu...
Jakie mieli prawo? :przeklina: nikomu nie maja prawa odbierac zadnych pieniedzy - wygral to powinno byc swiete. Ze poker karaibski dawal wygrywac to wina gracza? tak jak teraz jest przekrecony calkiem w druga strone ze nic sie nie da wygrac, cuda sie dzieja to jest dobrze? mysle ze nikomu kto wygral nic nie wzieli, jedynie osobom ktore mialy 2 lub wiecej kont co zapewne gorgol uczynil :zoltakartka:
 
max188 500

max188

Użytkownik
Moze troche odswieze temat bo jestem nowy na forum ????

Waro inwestowac w tego buka?

Zalozylem konto i widze ze promocja jest do 130zl daja bonusu...

Przeczytalem na forum chyba wszystkie tematy o tym buku i jakos jednak nie jestem do niego przekonany.

To jak warto? Zmienilo sie cos na lepsze? Pytam osoby ktore tam maja konta.

Jak teraz z rozliczaniem kuponow? Dalej nalezy czekac kilka dni?

A jak sprawa z wplata? Jesli wplace z Karty Visa od razu dojdzie czy nalezy czekac kilka dni? Bo gdzies to tez wyczytalem?

A jak z bezpieczenstwem u nich? - zeby mi wplacona i ewentualnie wygrana kasa nie zniknela z konta.

Z gory dzieki za odpowiedzi ludzi ktorzy maja tam konta, graja, wplacaja i wyplacaja kase...

Pozdr
 
X 0

xxlrobert

Użytkownik
Sam musisz dokonać wyboru, jedynie możesz się zapytać czy ktoś z Nas tam już grał i wypłacił pieniądze ???? Ja dokonałem depozytu jednak nie udało mi się wypłacić ponieważ wszystko przegrałem ???? ale kontakt z obsługa klienta jest w języku angielskim i niezbyt przyjazny tym bardziej że odpowiedzi nie otrzymamy lub dopiero po dwóch tygodniach :p (nie zawsze ale ta jest) Lepiej płać do expekt.com
 
pk96 0

pk96

Użytkownik
mam problem
mianowicie zrobilem kupon
ktorego teraz nie ma ale w ilosc kuponow pissze 7
a ja widze tylko 6 wiec co sie stalo z tym 7 kuponem :/moze mial ktos cos podobnego ?
bo teraz nie mam ani kuponu a ni 1 euro
 
Do góry Bottom