>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

jetbull freebet 5 Euro??

jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Nie, ja dostałem tylko jeden, i jak zrobisz kupon tyo wpisujesz ten kod, niestety odrazxu cała kase Ci zabiera z tego bonusa na jeden zakład który postaiwsz/;p
 
K 0

kalinos

Użytkownik
Jak jest z wyplata bo kupon z freebeta z ladnym ako mi wszedl czy mozna normalnie wyplacic czy trzeba robic jakies depozyty obracac ta kwote bo to niby freebet wiec powinienem moc wyplacic odrazu
 
gilberth 24

gilberth

Użytkownik
Ja dostałem tez od nich maila ze jak im napisze opinie o nich to mi przyslą 5euro ale do dzisiaj nic nie dostałem choc wysłałem juz 3 maile.Wielka ściema albo napiszcie co trzeba im napisac zeby otrzymac te 5 euro?
 
A 0

agna

Użytkownik
Witam , ja do nim wysłałam opinie i dostalam odpowiedz ze wszystkie wiadomości sa sprawdzane i prosza o cierpliwosc ,a wczoraj dostałam 5 EURO:spokodfhgfh:
Poczekaj napewno ci przesla 5 EURO
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Nie wiem jakie wy macie problemy z supportem, ale mi odpisuja oczywiscie w godzinach i dniach kiedy pracuja. Warunki sa wiec takie:
-od wygranej z freebeta odpisywana jest oczywiscie stawka, czyli 5 EUR
-reszte mozemy odrazu wyplacic, ale niestety minimalna wyplata to 40 EUR
-przed pierwsza wyplata musimy im wyslac kompletna kopie np. dowodu osobistego
Nie wiem tylko czy przypadkiem nie jest potrzebny jeszcze depozyt
 
A 0

agna

Użytkownik
Witam,
Dostałam wiadomosc z kodem na e-mail:-D,ja nie mam problemu z supportem ,szybko dostaje odpowiedz. Co do wypłaty pieniędzy z konta to trzeba jeszcze wpłacić 20 euro depozytu i odczekać 10 dni i potem wypłacić:spokodfhgfh:
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Ja wysyłałem w tamtym tygodniu wiadomosc o przyznaniu bonusa.Dostałem w czwartek wiadomość, że w ciągu 48h dostanę kod, ale do dnia dzisiejszego kodu nie otrzymałem...:zoltakartka:
 
Do góry Bottom