>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

jetbull freebet 5 Euro??

W 3

wakabajaszi-genzo

Użytkownik
www.Jetbull .com
witam dostalem takiego meila od Jetbu ll.com
Dzień dobry petr ruszkiewicz ,
tylko krok dzieli do wielkiej frajdy i zabawy. Wystarczy dokonać pierwszej wpłaty na twój rachunek gracza i nuda będzie dla ciebie już tylko przeszłością.
Dnia 18.05.2007 17:55:05 zarejestrowałeś się na Jetbu ll.com , dotychczas jeszcze nie była dokonana wpłata.
Jeśli macie konkretny powód, dlaczego jeszcze do nas nie wpłaciliście pieniędzy, prosimy podzielcie się z nami o tym. Każdemu, kto nam napisze takie informacje wynagrodzimy przypisaniem na jego konto 5 EURO free bet.
Z pozdrowieniami Wasz Jetbu ll team
i zdziwil mnie ten meil bo nie nazywam sie
petr ruszkiewicz
i napewno sie nie rejestrowalem 18.05.2007 tylko w lipcu ubieglego roku
i trzecie robilem kiedys depozyt 100PLN do jetbulla i to mialo miejsce w styczniu tego roku
czy mozliwe ze pomylili meile i czy tez takie cos dostaliscie??
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
tez dostalem to samo ale mysle ze mozna im wyslac jakąś bzdure moze dadzą ten freebet
Tylko na jakis adres trzeba wyslac tego mail?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Tej samej treści każdy otrzymał email -wiec już nie piszcie o tym.Jeśli ktoś ma ochotę im odpowiedzieć -to można jest szansa że dopiszą 5 euro.
A POWTARZAĆ&quot; JA OTRZYMAŁEM A JA NIE&quot; -TO NIE CO!
 
L 147

luminat

Użytkownik
Odpisałem im po angielsku, że mają bardzo słabo przetłumaczoną stronę i nie mają polskiego supportu (tu może się pomyliłem) oraz to, że dostaje maile z rozliczeniem zakładu i nie mogę tego wyłączyć.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
ja po prostu dałem &quot;odpowiedz&quot; a tak normalnie to pewnie do supportu, napiszę co mi odpisali jak już odpiszą :-D
no-reply@jetbull.com

watpie, zeby mail wyslany pod ten adres gdziekolwiek doszedl. radzilbym raczej, zalogowac sie, wejsc w &#39;kontakt&#39; i wyslac im odpowiedz z formularza, ktory tam jest.

albo [email protected]
 
ja 0

ja

Użytkownik
Dostałem taką odpowiedź, nie znam zbyt dobrze angielskiego więc o co może chodzić?

Thank you for contacting Jetbu ll Customer Desk.
This is to confirm we have received your enquiry regarding &quot;Misantrophe 5
EURO free bet&quot;, a summary of which appears below.
Our Customer care representatives are available Monday – Friday from 9
am to 4 pm CET in English, German, Polish, Russian and Ukrainian language
and you can expect a response from our desk within 48 hours since the
receiving of your email.
There is no need to reply to this message right now. Your enquiry has
been
assigned an ID of [ Jetbu ll.com #......].
Please include the string [jetbull.com #......] (including the brackets) in
the subject line of all future correspondence about this issue.
Thank you.

Jetbu ll Customer Desk
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
pewnie napisales po polsku ;) ? odpisali ze otrzymali maila, ze support polski pracuje od poniedzialku do piatku od 9.00 do 16.00 i wtedy Ci odpisza (w ciagu 48 h od otrzymania mejla) ;)
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Ja napisalem tak i troche prawdy rzeczywiscie w tym jest:
I&#39;m a little bit interested in 100% deposit bonus but I didn&#39;t claim it
because there are too hard conditions of rollover for me. I wish it was
3-4x and only two matches per slip. I&#39;m afraid of losing my money making
needed rollover. Instead of it the minimum odd could be increased to 1.9
for example.
Moze zadziala i dostane ten bonus kto wie, czekam na odpowiedz do pon. - wt. bo w weekend support nie dziala.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Do tej pory cisza , a odpowiedź wysyłałem im w piątek.
Szczerze wątpie aby tak dali kazdemu po te 5 euro.
A tak z innej beczki wypłacał ktoś od nich kase ???
 
A 0

agna

Użytkownik
Witam , ja do nich napisałam i otrzymałam informacje ze wszystkie wiadomosci sa sprawdzanie i ze proszą o ciepliwość pieniądze beda przelane.
A co do support to jest w jezyku polskim ja z nimi pisze i nie mam z nimi problemu, i uważam ze kazdy ma prawo do wolnych weekendow wiec nie musza pracować 7 dni w tygodniu oni i tak maja czas na odpowiedzenie na e-mail 48 godz.:spokodfhgfh:
 
kalipawel 0

kalipawel

Użytkownik
Ja dostałem ale ten mój kod jest jakiś niewidoczny . Jest napisane twój kod to : {cod} ma ktoś takie coś ?? Napisałem do nich moze jeszcze raz przysla
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
ja dostalem cos takiego:
100% zaklad bonusowy do wysokosci 19GBP
nie wiem ocb to jest te 5 euro czy wogole cos innego??
 
marcinku 0

marcinku

Użytkownik
Takze dostalem takiego tajemniczego maila. Ciekawe jak bedzie w koncu z tymi kodami, bo narazie ewidentnie z tego {code} free bet nie zrobimy.
 
Do góry Bottom