>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jetbull 25 Euro Freebet?

G 0

gr3gor

Użytkownik
www.Jetbull .com
takiego maila dzis dostałem:
Postaw na aktualne mecze piłkarskiej Ligii Mistrzów i wygraj darmowy zakład o wartości 25 Eur. Po krótkiej przerwie zostały wznowione najlepsze klubowe rozgrywki świata reprezentacji narodowych. Ta runda oferuje niektóre bardzo interesujące pojedynki, którym możesz dodatkowo dodać pikanterii zakładem. Jetbul l.com przygotował wolny zakład o wartości 25 Eur dla tych wszystkich, którzy przynajmniej raz obstawią zakład na aktualną rundę Ligii Mistrzów
Nic więcej nie piszą, zadnych warunków itp. Czy mam postawić dowolny zakład na LM żeby dostać tego freebeta?
Ktoś jeszcze to dostał?
 
A 37

andr_w

Użytkownik
też dostałem tego maila, szkoda że nic nie mam tam na koncie bo bym spróbował ????
Na stronie maja warunki:
25 EUR w wolnych zakładach – wystarczy się tylko zalogować
Tak, w Jetbu ll.com można bardzo łatwo w krótkim czasie zdobyć 25 EUR. Wystarczy jedynie zarejestrować swoje konto i złożyć depozyt. Czyniąc tak, znajdziesz się na dobrej drodze do uzyskania swojego pierwszego wolnego zakładu. Jetbu ll.com oferuje szeroki wybór zakładów wśród różnych dyscyplin sportowych, a także zakłady LIVE (kilka meczów dziennie).
Warunki i reguły:
* Oferta obejmuje wyłącznie klientów, którzy dokonują na Jetbu ll.com swojego pierwszego depozytu. Wcześniejsi i późniejsi klienci nie mogą wziąć udziału w konkursie.
* Po dokonaniu pięciu (5) zakładów za minimalną kwotę 5 EUR na różne 1x2 wydarzenia sportowe z kursem 1,8 i wyższym, na konto gracza zostanie doliczony darmowy zakład o wysokości 5 EUR. Kombinowane zakłady liczą się jako jeden zakład, a wszystkie wydarzenia muszą mieć kurs 1,8 lub większy.
* Jedynie zakłady o wysokości 5 EUR lub większej dają prawo do darmowego zakładu. Nie dotyczy to zakładów na niższą kwotę.
* Darmowy zakład o wartości 5 EUR może być użyty jedynie na 1x2 wydarzenia sportowe meczy kwalifikacyjnych Ligi Mistrzów, które zaczynają się 16 lutego 2010 r.
* Po dokonaniu następnych piętnastu (15) zakładów o minimalnej wartości 5 EUR na różne 1x2 wydarzenia sportowe z kursem 1,8 lub wyższym, na konto gracza zostanie doliczony darmowy zakład o wartości 20 EUR.
* Darmowy zakład o wartości 20 EUR może być użyty wyłącznie na dokonanie zakładu na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w 2010 roku, która powinna zostać dokonana przed rozpoczęciem się mistrzostw.
* Aby darmowy zakład o wartości 20 EUR został uznany za obowiązujący, trzeba go wykorzystać na minimalnie pięć (5) zakładów na wydarzenia sportowe w fazie grupowej Mistrzostw Świata, każdy za minimalnie 5 EUR.
* Można otrzymać maksymalnie jeden bonus na jednego klienta, jeden adres rzeczywisty i PC.
* Niniejszego bonusu nie można łączyć z żadnym innym bonusem w sekcji Zakłady Sportowe.
* Jetbu ll.com zastrzega sobie prawo do zatrzymania pieniędzy w razie zaistnienia podejrzenia o oszustwie.
* Niniejsza oferta obowiązuje na wszystkie pierwsze depozyty od 02.11.2009 do 01.02.2010 r.
* Klienci, którzy dokonują płatności w innej walucie niż Euro, dokonują zakładów w kwocie będącej ekwiwalentem 5 EUR.
* Do konta służącego do obstawiania może zostać doliczona wyłącznie czysta wygrana, stanowiąca różnicę między wygraną całkowitą i kwotą bonusu.
* Darmowy zakład o wysokości 5 EUR nie liczy się jako jeden z 15 zakładów, które są potrzebne do zdobycia darmowego zakładu na Mistrzostwa Świata o wartości 20 EUR.
* Darmowe zakłady muszą zostać wykorzystane w całej swojej wartości naraz. Nie można ich rozdzielić na więcej mniejszych zakładów o takiej samej wartości.
* Anulowane mecze nie liczą się jako spełnienie warunków darmowych zakładów.
* Wszystkie darmowe zakłady, niewykorzystane przed rozpoczęciem finału Ligi Mistrzów lub Mistrzostw Świata w 2010 r., zostaną anulowane.
* Darmowe zakłady zgadzają się z ogólnymi warunkami handlowymi firmy Jetbu ll .
* Decyzje Jetbu ll.com , odnoszące się do udzielania darmowych zakładów, są ostateczne i nie będą poddawane rewizji jakiejkolwiek trzeciej strony.
* Wszyscy nowi klienci, spełniający określone warunki, mogą zostać wykluczeni z prawa do wykorzystania niniejszej oferty. Jeżeli nie jesteś pewny czy spełniasz te warunki, skontaktuj się z działem kontaktu z klientami firmy Jetbu l l .
 
G 0

gr3gor

Użytkownik
Te warunki dotyczą chyba innej promocji bo to maja od dawna na stronie i dotyczy Ligi Mistrzów w lutym 2010 a nie dzisiejszej.
 
G 0

gr3gor

Użytkownik
Zapytałem sie na chacie, napisali ze aby dostać 25 euro trzeba postawic 5 oddzielnych zakładów na Ligę Mistrzów
 
G 0

gr3gor

Użytkownik
Twój wolny zakład w wysokości 25 EUR!
Szanowny kliencie spółki Jetbu ll.com ,
Gratulujemy! W tym tygodniu zagrał/a Pan/i na UEFA Champions League, dzięki czemu może Pan/i otrzymać wolny zakład w wysokości 25 euro. Wolny zakład w wysokości 25 EUR będzie dopisany do Pana/i konta 8 grudnia 2009 i można będzie go wykorzystać wyłącznie do zakładów na dowolny mecz UEFA Champions League, odbywający się w okresie 8 – 9 grudnia 2009.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym centrum obsługi klienta:
Życzymy szczęścia!
Z pozdrowieniami
Jetbu ll.com
Warunki i reguły:
* Do konta zakładów będzie doliczona jedynie czysta wygrana, będąca różnicą między wygraną a kwotą bonusu. W przypadku wykorzystania wolnego zakładu na jakąkolwiek inną imprezę niż UEFA Champions League, wszystkie wygrane zostaną anulowane.
* Wolny zakład przepadnie, jeśli nie zostanie wykorzystany na mecze UEFA Champions League w okresie 8 – 9 grudnia.
* Wolny zakład nie może być wykorzystany w ramach zakładu systemowego.
* Wolny zakład musi być wykorzystany jednorazowo, nie można go dzielić na mniejsze kwoty.
* Klienci robiący zakłady w innej walucie niż euro, otrzymają równowartość 25 EUR w swojej walucie.
Takiego maila od nich ponad tydzień temu dostałem, niby dziś powinienem jednak otrzymać te 25 Euro ale na razie oczywiście nic nie ma. Ktoś dostał?
 
czlowiek 0

czlowiek

Użytkownik
Takiego maila od nich ponad tydzień temu dostałem, niby dziś powinienem jednak otrzymać te 25 Euro ale na razie oczywiście nic nie ma. Ktoś dostał?
ja dostałem ????
a mam konto wiele miesięcy ????
dowiedziałem się ze ten bonus można postawić na dowolne spotkanie lub na parę ale kurs musi być min. 1.85 ????
 
Do góry Bottom