>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeszcze raz o Bet4Win

Status
Zamknięty.
E 3

emarti

Użytkownik
Mam niedługo tydzień urlopu i będę siedział w domu. Wiadomo jak w domu to każdy typ od nich mogę zagrać. Zastanawiam się nad wykupieniem w Bet4Win pakietu LIVE na 7 dni. Chcę spróbować bo już nie wiem co o nich myśleć. Czy ktoś z Was miał od nich pakiet LIVE? Czy typy wysyłają także w nocy?
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
emarti to kolejny naganiacz tego syfu. Zamknijcie temat bo zaraz znowu będą się rejestrować pajace spuszczające się na tym czymś.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Dokładnie. Zamknąć temat i nie dawać darmowej reklamy cwaniaczkom.
Pozdrawiam pana z serwisu, który zadał sobie sporo trudu, żeby próbować zamknąć usta użytkownikom piszącym prawdę o ściemniaczach. ????
Nawet w paincie screena nie potrafi dobrze podrobić ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
https://forum.bukmacherskie.com/f98/bet4win-oszusci-141745.html

Juz jeden temat o nich był, został wyczyszczony z syfu tzn dzieciaków rejestrujących się po to aby zachwalać ten projekt. Temat natomiast został aby ostrzegać innych. Żenujący robi się ten spam w każdym miejscu gdzie ktoś założy o nich temat. Wykop kolejnym przykładem.

W podobnym temacie, tutaj w dziale wyraziłem swoją opinię także nie ma się co powtarzać
Kiedyś popularne były rożnego rodzaju blogi z typami, fixsami itd. Czasy się zmieniają i dzisiaj &quot;interes&quot; przeniósł sie do facebooki. Nie sądziłem że ludzie są jeszcze tak naiwni i dają sie na to nabrać a jednak. Kobieta typer hehe czekam na debiut jakiegoś psa czy chomika typera choć pewnie ta legendarna ośmiornica co typowała MS miała lepsze wyniki niż Ci wszyscy razem wzięci.
Co do wiarygodności to oczyścicie te wsystkie profile, jakies grupy srupy, Bet4win itd to zwykła kupa. Grupa naciągaczy szukająca jeleni aby zarobić pare złoty na niby ustawkach. Jak nie idzie to kasowanie niewygodnych postów, komentarzy, ewentualnie usuniecie strony/profilu i założenie nowego. Tak jak napisano najlepszym rozwiązaniem jest zgłaszanie takich stron/profili, może fb kiedys je wystrzeli w kosmos.

Oczywiście nikomu nie polecam kupowania czy tez płacenia za jakies typy, dostępy do grup itd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom