>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jestem z innej bajki..

kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
8. Puchkova O - Tomlajanovic A - wygra Puchkova O Kurs 1.50 Stawka 500 EW 750 Bet365 ⛔
Ajla to mala i miła niespodzianka dla oka, więc z stawką nie ma co szaleć..
9. Czink M - Pegula J - wygra Pegula J Kurs 1.83 Stawka 200 Ew 366 Bet365 ✅
Sytuacja ma się tak, że Czink już wczoraj zagrała dość fatalne spotkanie z Hsu, gdzie miałem wrażenie iż nawet przegra. Pegula dzień przerwy, ponad dekadę lat młodsza. Więcej czasu na regeneracje..
10. Bencic B - Brengle M - wygra Bencic B Kurs 2.5 Stawka 100 Ew 250 Bet365 ✅
Tutaj powierzę swoje money, młodej dziewczynie, ma talent.
11. Llodra M - Tipsarevic J - wygra Tipsarevic J Kurs 1.72 Stawka 120 Ew 206 Unibet ⛔
Zaznaczę od początku, że nie lubię Janka. Nie wiem nawet za bardzo dlaczego, ale po prostu tak już jakoś mam, że chcę by wypadł z 10siątki top ATP. Wczoraj Llodra zagrał z De dość dziwny mecz - serwis i bieg pod siatkę. Tak przebiegło 9jego gemów. Coś okropnego dla oczu jak i dla dyscypliny jaką jest tenis. Z tym, że De parę razy go za to skarcił i ten przystopował, aż do błędu De. Janko to trochę inny gracz - ta taktyka już raczej Llodrze się tutaj nie uda, u Janka jest dobry return. Ale z kondycją nie wiadomo jak. Dlatego pomimo, że Pinnacle daje większy kurs, gram to w unibecie - ponieważ jak skreczuje mamy zwrot. Co u Tipsarevicza ostatnim czasem nie jest niczym dziwnym. Llodra wczoraj wygladał na pełnego sił, nie zmęczył się specjalnie więc z jego stron niespodzianki w postaci nagłej - niezrozumiałej kontuzji nie powinno być.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
12. Pegula J. - Puig M. - wygra Pegula J. Kurs 2.75 Stawka 150 Ew 412 Bet365 ⛔
Pegula z dość dobrą Czink 6:4, 6:4, a Puig męczarnia z Vickery 4:6, 4:6. Kursy są dobrze wystawione. Ale Pegula grała lepiej &#39;punktowo&#39; od Puig, serwis na lepszym poziomie i mniej zachwiań serwisowych.
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
13. Cilic M - Youzhny M - wygra Youzhny M Kurs 2.52 Stawka 150 Ew 378 PinnacleSports ⛔
14. Putintseva Y - Domachowska M - wygra Putintseva Y Kurs 1.36 Stawka 500 Ew 680 Bet365 ✅
15. Kirilienko M - Date Krumm K - wygra Kirilienko M 2:0 Kurs 1.57 Stawka 100 Ew 157 Bet365 ✅
16. Oprandi R - Filipkens K - wygra Oprandi R Kurs 2.40 Stawka 50 Ew 120 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
20.
Paszek T - Ivanovic A - wygra Ivanovic A
Hanescu V - Janowicz J - wygra Janowicz J
Mayer F - Davydenko N - wygra Davydenko N
Ako 1.99 Stawka 150 Ew 298 Bet365 ⛔
21.
Hanescu V - Janowicz J - Janowicz J 2:0
Paszek T - Ivanovicz A -Ivanovicz A 2:0
Ako 2.69 Stawka 75 Ew 201 Bet365 ⛔
wszystko tak jak miało być tylko nie Janowicz, szlak by to.
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
22. Zakopalova K - Lepchenko V - wygra Lepchenko V Kurs 2.10 Stawka 100 Ew 210 PinnacleSports ⛔
23. Radwańska U - Kichenok N - wygra Kichenok N Kurs 3.09 Stawka 300 Ew 927 PinnacleSports ⛔
W Sydney - było jak było każdy kto choć trochę się orientuje. Pamięta ten &#39;nokaut&#39; Caroline po, którym to Ula zaczęła szlochać. Dla mnie jej waga (spadek) ma straszne wrażenie w grze, jakby jej brakło wigoru/witamin - po prostu energii. Widać, że nie radzi sobie dobrze. A ostatnio ją pokonała 15stolatka. W kursie widzę value.
Nadyia na nawierzchni twardej - wyglada ciekawie. Wiec gram jak gram.
24. Niculescu M - Jankovic J - wygra Jankovic J Kurs 1.68 Stawka 500 Ew 840 PinnacleSports ⛔
Monika wygląda tak w tym sezonie: mocny serwis i.. i.. nic return jak i pierwsze podanie słabnie. Od poczatku tematu pisze jako jej fan, gdzie stawiałem na nią i przegrywałem bądź wygrywałem. Teraz Jankovic jest o niebo lepsze ma serwis a return jak i pierwsze podanie czy liczba błędów nie odbiega poziomowi 1wszemu serwisowi. Monika lubi być przy siatce, ale tutaj szybko zostanie skarcona. Albo może zaskoczy i wreszcie rozdziewiczy swój wynik h2h który jest 0:5 dla Jeleny.
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
25. Radwaska U - Amanmuradova A - wygra Amanmuradova A Kurs 2.85 Stawka 200 Ew 570 Unibet ⛔
26. Nadal R - Nalbandian D - wygra Nalbandian D Kurs 3.00 Unibet Stawka 100 Ew 300 Unibet ⛔
Sytuacja ma się tak, że Nadal gra - chce wygrać, ale nie przemęcza się specjalnie. Tzn. chciałby się nie przemęczać, ale nie wygląda to tak łatwo. Główny jego tenis to stanie na środku za linią i przebijania. Jezeli Nalbandian przegoni Rafe kilkanaście razy po korcie to będzie zwycięstwo. Czyli jest value. Więc gram tak jak gram. Kurs troche mały, więc tylko za sto. Jak wzrośnie dołożę, jak nie to nie dołożę.
27. Azarenka +1.5 set&#39;a Kurs 1.82 Stawka 250 Unibet ✅
jutro ładnie poprawie
 
Do góry Bottom