>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Jestem w kropce ...

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Czemu zrezygnowałes z GB ja bardzo polecam tego buka.Dba o klijenta na urodziny sa bonusy n.p .Jak bys chciał wiecej na emat tego buka lub tego czego oczekujesz to pisz , jak tylko bede mógł to podziele sie swoim nie małym doswiadczeniem ;)
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
Międzyinnymi zrezygnowałem z tego powodu co napisał Jemjogurt. Po 2 nie ma już banku w Polsce ???? może i się myle sam już nie wiem co robic ????
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
Mam do Was jedno pytanie : podobno jeżeli ktoś posiada &quot;eKonto&quot; w mBanku (karta taka niebieska z delfinkiem na okładce) to podobno nie da się robić przelewów pieniężnych przez internet do expekta i odwrotnie możecie mi coś na ten temat powiedzieć ... ?
P.S w jakich bankach nie ma problemu przy przelewie pieniężnym (internetowym) a expektem i odwrotnie ?
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
Znaczy podobno eKonto (karta niebieska z delfinkiem) nie da się robić wpłat np. do expekta, tylko trzeba kupić (zamówić) specjalną kartę &quot;eKartę&quot; i wtedy już się da ?
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
Ponieważ, podobno (ja nie wiem podlegam opinii innych) kartą eKonto (niebieska z delfinem) nie da się wykonać operacji przelania pieniędzy z konta bankowego na konto gracza w Expekt, ponieważ Visa Electron ma zablokowaną tą opcję (a właśnie ta karta niebieska z delfinem ją ma). Podobno trzeba zamówić (wykupić) specjalną kartę &quot;eKarta&quot; i wtedy już normalnie można przelewać pieniądze na konto gracza ... ?
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Czy do przelewania pieniędzy KOCHAN (takimi literami, bo juz mnie denerwujesz), potrzeba karty VISA ELECTRON? WCHODZISZ na strone Mbanku, logujesz się, zlecasz przelew do expekta czy czego tam chcesz, idzie kod esemesem, potwierdzasz wpisując i kasa poszła...po co CI ta karta z delfinem, mam taką w mbanku, nie mam żadnych specjalnych badziewi i normalnie wpłacam kase do wszystkich buków:/ czy tak trudno zrozumieć???? pierwszy raz zlecasz przelew w mbanku? bo przelew do buka jest jak kazdy inny i niczym się nie różni...:|
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
Nie nie robie pierwszy raz przelewu w mBanku, zważywszy, że mam konto &quot;izzy konto&quot; ale to szczegół chodzi mi o ten napis &quot;Visa Electron&quot; na karcie do bankomatu. Jeżeli widnieje taki napis na tej karcie do bankomatu w banku mBank (nie wiem taki głupi pkt. w regulaminie) to karta ma zablokowaną możliwość robienia przelewów (przelewania pieniędzy na konto gracza u bukmachera dokładnie, a nie samych przelewów), kupowania biletów lotniczych itp. &quot;Visa Classic&quot;, &quot;Visa Gold&quot; itd. już mają normalnie, ale jeżeli chce ktoś robić normalne wpłaty to powinien mieć kartę &quot;eKartę&quot; i wtedy przelewa na tą kartę daną kwotę X, którą następnie przelewa na konto gracza np. w Ekpecie. To że Ty masz tak nie inaczej to dobrze, ja się z tego powodu cieszcze uwierz mi i będe szczęśliwszy, że nie będe musiał składać wniosek (wykupywać) dodatkowej karty za 25zł ;] i już sie nie denerwuj bo to nie jest rozwiazanie. Lepiej doradź jaki buk dobry na początek jak ktoś gra dużo Piłki - Nożnej (raczej 1 liga), NBA, NHL, Siatkówka, oferta LIVE oraz niezłe kursy ... ?
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
Jeżeli tak to przepraszam za zamieszanie, mówiłem, że nie byłem na 100% pewny. Ramzi zwracam Honor w takim razie masz u mnie browara ;]

w takim razie ide złożyć wniosek na ten rachunek &quot;eKonto&quot; i jak mówicie, że bezproblemowo mozna wplacic pieniądze na konto gracza to super.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Co do buka to :
unibet ???? dobre promocje od depo
dobra oferta live
dużo zdarzeń...
mi nie sprawdzali skanu przy wypłacie ...ale wysłałem im na wszelki wypadek...
 
Do góry Bottom